Забременели след ин витро - Тема 41

  • 75 102
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 358
Честита дъщеричка, Ливче! Да ти е жива и здрава и много да те радва. Ти се възстановявай бързо и чакаме страхотен разказ! 💞

# 556
  • Мнения: 534
Честито Ливче Blush да сте живи и здрави и двете. Simple Smile

# 557
  • Мнения: 465
Честита да ти е малката госпожица, Лив !
Винаги се зареждам позитивно като вляза и прочета новина за родено бебче. Blush
Да е здравичка, и благословена с много щастие, а на теб бързо възстановяване и те чакаме с подробен разказ всички ! Hug

# 558
  • София
  • Мнения: 1 260
Честита принцеса Ливче,да е живичка  и здравичка.На теб бързо възстановяване и скоро да се гушкате в къщи. Heart Eyes

# 559
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Честита бебка, Лив! Да ви е жива и здрава! Бързо ще свикнете една с друга, очакват ви много щастливи моменти! Heartpulse

# 560
  • Мнения: 504
Честита радост Ливче.Бъдете много щастливи.Innocent

# 561
  • Мнения: 972
Честито и от мен,Лив!Да е жива и здрава малката принцеса,а на теб скоростно възстановяване.

# 562
  • Мнения: 156
Оле момичета, преварихте ме всички...докато аз седя в къщи и чакам моята мишка да се накани, около моя термин ще вземат всички момичета да родят! Давайте идеи как да подканя малката госпожица по естествен път да реши, че и е времето. Явно е като татко си, блага душа, докато има спокойствие и нещо за хапване, няма смисъл да си прави стрес.

Илейн, честита двойна радост, да са живи и здрави бебоците, хубави размери и бързо възстановяване!:hibiscus:Flowers Four Leaf Clover
Лив, на теб също честитя от все сърце и ви пожелавам всичко най-добро, ние с теб вървим от самото начало почти заедно и заради това особенно много се зарадвах на хубавите новини!:hugs:Flowers RoseFlowers Tulip

# 563
  • Мнения: 2 999
Василенче, нали не преносваш, така че не се тревожи. Ако пък толкоз искаш да й дадеш зор - секс, чистене - дават резултати. Joy

# 564
  • Мнения: 852
Честито Лив,бъдете живи,здрави и много щастливи!!!

# 565
  • Мнения: 156
Не, не преносвам - още една седмица има до термина, просто търпението ми не е от силните страни Stuck Out Tongue Winking Eye, ама то нали всяко предизвикателство е за това да се усъвършенстваме... пък и търпение депърва ще ми трябва...

Ако до сряда няма развитие ще почвам да изпълнявам съветите Blush

# 566
  • София
  • Мнения: 692
Ливчеееее, каква прекрасна новина  Hug Да е жива и здрава малката принцеса, да е много усмихната, лъчезарна и красива, като мама  Heart Eyes Прекрасни мерки  Wink На теб бързо възстановяване и с нетърпение чакаме повече подробности  Peace

# 567
  • Мнения: 6 542
Честито на Илейн и Лив bouquet

# 568
  • Мнения: 42
Джеси, и аз съм с ниска предна плацента и прокървих, но в 15 седмица. Не са ми вливали нищо, защото бях в чужбина като се случи и докато се приберем вече кървенето беше станало кафяво зацапване. Четох за доста случаи на кървене заради ниска плацента и общо взето трябва повече почивка и търпение докато се вдигне. Важното е, че ти си на правилното място и ще се погрижат за теб. Не се зачитай в листовките на лекарствата, то е ясно, че повечето не се препоръчват по време на Б, но понякога нямаме избор. Стискам палци кървенето да спира бързо и да се вдига плацентата. Praynig

Сиена, аз на няколко пъти лекувах бактерии в урината по време на Б, но бяха много упорити и винаги 10^5. Знам, че когато са по-малко, както при тебе 10^3, се оставя огранизма сам да се справи. И аз мисля, че ако засилиш малко имунитета, нещата ще се оправят от само себе си, както са писали и другите момичета.  Peace


А  след като сте лекували бактерий в урината преди да родите пускахте ли пак стерилна урина за да видите дали всичко е ок ?

# 569
  • Мнения: 936
Ливче, честито и от мен!💞💞💞

Общи условия

Активация на акаунт