Всичко за всички марки гел лакове - 13

  • 56 351
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 164
Страхотни нокти виждам .Благодаря за хубавите отзиви и за моите ноктета.ето моите лакове  с които съм лакирана

# 646
  • София
  • Мнения: 3 414
Дойде лампата,не съм я изпробвала защото не издържах и снощи се лакирах.
Даниела много ми харесва съчетанието на цветовете.Подобен съм си правила,но на черен фон,а капките с обикновен лак,които останаха след като го изтрих с ацетон.
И аз ще се печатам в сряда.

# 647
  • Мнения: 164
Базата и топа са това но и цветовете са на същата .Какта ми каза Princeska преди да ми пристигнат ,че са доста пигментирани хубаво че не поръчах много.Вчера си пуснах на Preti и Venalisa които препоръчвате тук.Наистина много полезна темичка.

# 648
  • Мнения: 164
Някой поръчвал ли е от ebay вчера си пуснах един лак от там да видя колко бързо ще пристигне.

# 649
  • Мнения: 378
Nomer, писах ти на лично за конеца, ако не съм обяснила както трябва, съм на среща за клипче Grinning

 Mama, аз най-редовно си поръчвам от там, имам пратки, които и за две седмици за били тук. До сега съм нямала проблеми Simple Smile

Момичета, тези които имат Sun2, мисля да я поръчвам, може ли съвет за 32$ е, от вашия купувач, тази цена добра ли е, защото до сега следих Sun1 и не съм наясно. Някой наскоро беше писал че му излезнала 30$, значи предполагам е добра цената и по-ниска от 32$ няма да я намалят скоро???

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 23:42 от Daniela B.

# 650
  • Paris, France
  • Мнения: 14 446
За епилацията с фитил (конец) - сама не успявам да се епилирам по този начин, особено веждите. Много боли и имам чувството, че накъсва космите и растат по-бързо.

Даниела, разкажи тук за епилацията с конец. На мене ми е интересно. Особено как човек да епилира сам себе си. Едно време дядо ходеше на бръснар и там след бръснене махаха мъха над брадата с фитил. Също слагаха стипца ако порежат. Бръснарят държеше единия край на конеца в устата си. Аз правя кръг от конец за шиене и го увивам 5-6 пъти и така действувам. Благодаря ти за палитрата. Лакът на ноктите ти прилича на 19ти номер. Очудих се, че е 44. Погледни и новата Сън1s. 25$ излиза.

Номер, честита лампа. Вади лъжиците и започвай! Аз винаги първо тествам на изкуствени нокти.

еласмен, много естествено се е получило. Само, според мене, заслужават леко щипване.

диана, супер маникюр, колкото и да не харесвам тревисто зелено. Златистото лак ли е или някаква пудра?

амини, шегувах се. Радвам се като детенце, когато успея да поправя или спася нещо, което иначе отива на боклука.

# 651
  • Мнения: 164
Даниела ето още една сън2  от този продавач имам 2 $ купон и аз съм харесала тази но все още ще си карам с Uv -то  понеже съм доста начинаеща с гел лаковете.SUNUV SUN2 48W Professional Nail Lamp UV Lamp Nail Dryer for UV Gel LED Gel Nail Machine Infrared Sensor
 http://s.aliexpress.com/IZjyeMrM
(from AliExpress Android)

# 652
  • Мнения: 378
За епилацията с фитил (конец) - сама не успявам да се епилирам по този начин, особено веждите. Много боли и имам чувството, че накъсва космите и растат по-бързо.

Даниела, разкажи тук за епилацията с конец. На мене ми е интересно. Особено как човек да епилира сам себе си. Едно време дядо ходеше на бръснар и там след бръснене махаха мъха над брадата с фитил. Също слагаха стипца ако порежат. Бръснарят държеше единия край на конеца в устата си. Аз правя кръг от конец за шиене и го увивам 5-6 пъти и така действувам. Благодаря ти за палитрата. Лакът на ноктите ти прилича на 19ти номер. Очудих се, че е 44. Погледни и новата Сън1s. 25$ излиза.


Неви, и аз си ги почиствам по същия начин успешно от години, иска се малко тренинг докато свикнат пръстите. Но говоря само за лицето, за тялото си използвам епилатор, неприятното е, че от него излизат много подкожни косъмчета.
А що се отнася до палитрата, номерът е 049, не 044, това е с два слоя.

Mama, точно от този съм я харесала, до утре ще трябва да се реша Grinning

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 23:45 от Daniela B.

# 653
  • Враца
  • Мнения: 800
Малеее, писах на компа и не се е публикувало. Вече забравих какво беше, но поздравих Невенка за рожденничката й, подканих ви да пийнете по едно винце и за ММ, който имаше РД днес и да ви се оплача, че три нокътя са ми обелени без киснене и без поражения с два слоя каре и 2 слоя отлепяща база на Суит Сити. Sad Ще пробвам с каре не по цял нокът и ултрабонд да видим какво ще стане, но утре ще кисна и другите да паднат, не ми се поправя. Пак с белещата база ще го направя, няма толкова лесно да се откажа от нея! 😆 Ааа и камъчетата ми паднаха повечето с технологията с капка база и после топ само в основата. Следващия път ще пробвам с изграждащ гел.
Много хубави маникюри видях, браво на вас! 😄

# 654
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравйтеее,  wavey wavey
Днес си поръчах четки от Амазона  и 2 пинцети (защото ми се сториха изгодни и може да ми свършат работа по-нататък).
Доставката ми е гратис.

Днес прегледах, как са цените в Еbay - според мен са горе-долу, както в Алито (поръчвала съм от там без проблем).

П.П. ФЕРИ, НЕВЕНА, здраве и късмет на Рожденницитеее!

# 655
  • Мнения: 378
Фейри и Неви, да са живи и здрави рождениците, усмивки, щастие и любов да ви даряват. Наздраве за тяхно здраве!

# 656
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Да са живи и здрави всички рожденници  bouquet.

 Влизам само да избълвам милион змии и гущери  #Cussing out. Счупих нокът днес  Sad. Не ми се беше случвало откакто ползвам Коди. На дясната ръка показалеца,нали от мързел не сложих рейнфорс/блондинска работа/. Както и да е де. Интересното е,че нокът се счупи-бая здраво го праснах,но лак не мръдна  Laughing. Бетонирах го с рейнфорс и два пласта топ-ще видим колко ще издържи.

 

# 657
  • Мнения: 54
Здравейте, момичета
До сега само ви четях, но имам нужда от помощ. Купих си хром пудра. Слагам база, основен цвят черен, запечатвам с топ на който махам лепкавият слой, слагам от пигмента и всичко е прекрасно има красив огледален ефект. В момента в който сложа отново топ лак за да запечатам пигмента огледалният ефект изчезва и става много ситен брокат. Моля ако някой има опит да сподели как запазва огледалният ефект.

# 658
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Трябва ти топ без лепкав слой. Не става върху такъв с изтрит. И аз псувах много преди Кам да ме светне по въпроса.

# 659
  • Paris, France
  • Мнения: 14 446
Ферий, ЧРД на ТМ. Да е жив и здрав и дълго да сте много щастливи заедно  bouquet. Мерси за поздравленията. Днес беше ужасТ у нас. То бяха айфони7, ама калъфа не бил точно светлозелен, лак и подарих на Еси, тъмно каки перлено с хамелеон ефект, та да се докарва, мани! Следващият път сложи само 1 слой белеща се. и на мене с 2 слоя се бели.

Благодаря на всички за поздравленията.

принцеске, съжалявам. Явно не е за тебе белещата се. Или не без реинфорс.

Трябва ти топ без лепкав слой. Не става върху такъв с изтрит. И аз псувах много преди Кам да ме светне по въпроса.

Става, но трябват 2 слоя топ и чак тогава се бърше лепкав и се втрива пудрата. И пак 2 слоя и се чисти лепкав.

Общи условия

Активация на акаунт