Vip Brother 2017 - тема 10 (06.11-12.11) - Финал

  • 181 461
  • 3 166
  •   1
Отговори
# 3 150
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пак ще има: невероятно, уникално, изумително!!!

# 3 151
  • Мнения: 979
Що, що ? Тя никъде не твърди, че е грамотна, че е безгрешна, че мисълта и тече гладко, и че може да върже две сложни изречения  hahaha. Напротив. Тя е безпардонна, безскрупулна и нахакано принципна. Доста труден характер, за това я подрепям все още Mr. Green Боклуците в сайта и не ме интересуват. Идеята е важна.
По една-единствена причина - когато човек губи, е добре да губи с достойнство и да продължи напред. (Макар че за мен тя не загуби, а спечели от това шоу.) Тя размахва някакъв клип, на който аз виждам врата, в далечината - Тото и майка му, чувам някакви откъслечни думи, но не разбирам нищо от тях. И това клипче е доказателство, че Тото е нарушил правилата? При положение че всички, не само Тото, излизат навън за участия и се срещат с близките си? Това е несериозно, сори.
За Мегз не е потвърдено, че е излизала и се е срещала с близките си. Дори съм склонна да вярвам, че е спазвала правилата, тя си е такава. За да развява компромати за Тотка, значи има защо Mr. Green

# 3 152
  • Мнения: 3 495
За Мегз не е потвърдено, че е излизала и се е срещала с близките си. Дори съм склонна да вярвам, че е спазвала правилата, тя си е такава. За да развява компромати за Тотка, значи има защо Mr. Green
Излизала е, разбира се, имаше нейни снимки от Sofia Fashion Week. Никакви компромати не развява, развява си нараненото его.

# 3 153
  • Мнения: 2 049
Абе, мами, много коментираме, изписахме няколко теми... Я някой, най-накрая,да даде линк към песен на СкандаУ, че за 2 месеца така и не се запознахме с творчеството на любимата ни Звезда

# 3 154
  • Мнения: 979
За Мегз не е потвърдено, че е излизала и се е срещала с близките си. Дори съм склонна да вярвам, че е спазвала правилата, тя си е такава. За да развява компромати за Тотка, значи има защо Mr. Green
Излизала е, разбира се, имаше нейни снимки от Sofia Fashion Week. Никакви компромати не развява, развява си нараненото его.
Може и да си права. Тя доста глупости сътвори вътре. Ако имаше информация отвън, можеше да ни спести някои, вероятно Joy

# 3 155
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Абе, мами, много коментираме, изписахме няколко теми... Я някой, най-накрая,да даде линк към песен на СкандаУ, че за 2 месеца така и не се запознахме с творчеството на любимата ни Звезда

Заповядай: https://www.facebook.com/BulgarianHIPHOP/videos/439597422736905

# 3 156
  • Мнения: 2 049
Абе, мами, много коментираме, изписахме няколко теми... Я някой, най-накрая,да даде линк към песен на СкандаУ, че за 2 месеца така и не се запознахме с творчеството на любимата ни Звезда

Заповядай: https://www.facebook.com/BulgarianHIPHOP/videos/439597422736905



Личи си, че са пътували над 10 часа с влака, до София...

# 3 157
  • София
  • Мнения: 3 951
Ето и по-скорошна. Влязох да питам има ли тема за новия бб?

# 3 158
  • Мнения: X
Безразлична ми е Мегзчето, но в случая я разбирам и подкрепям... или по-скоро антипатизирам на тото...

# 3 159
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ей, момчета, само се заяждате с Джино. Човекът е сложил и ВИП, и БИГ, и по средата новия сезон.



Влязох да питам има ли тема за новия бб?

Ще има.

# 3 160
  • Мнения: 2 049
Ето и по-скорошна. Влязох да питам има ли тема за новия бб?

Никой от форума не ги е чувал, а имат по 6милиона гледания?

# 3 161
  • Мнения: 4 185
Simple Smile
И аз не бях чувала за тях.

# 3 162
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Vip Brother 2017


- Победител -
Тото


Big Brother : Most Wanted 2017

# 3 163
  • София
  • Мнения: 3 951
Ето и по-скорошна. Влязох да питам има ли тема за новия бб?

Никой от форума не ги е чувал, а имат по 6милиона гледания?


Точно с тази песен станаха известни според мен, пусках да я чуя преди бб, имаха около 4-5млн. гледания тогава.

# 3 164
  • Мнения: 979
Ето и по-скорошна. Влязох да питам има ли тема за новия бб?
Извинете, но тия трябва със закон да ги забранят. Лъчко е глътнал мушкатото. За Тотка думи нямам. Дайте един риплей насам бре hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт