Съветите на Baby Dove за цялостна грижа и нежно почистване

  • 21 372
  • 351
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1
Всичките Ви продукти са прекрасни- нежни, страхотен аромат

# 331
  • Мнения: 148
Крем сапун Baby Dove!Най -важното за мен е да създам навици в децата ми,които да ги научат да се грижат за себе си и да се справят с трудностите.Изключително трудно,но се надявам един ден да видя,че съм успяла.

# 332
  • Мнения: 1
страхотни продукти

# 333
  • Мнения: 517
Безкрайната любов е моето качество, а най-често използвам крем сапун Baby Dove, който деликатно премахва замърсяванията и предотвратява дехидратацията на кожата. Отличен сапун, на който се доверявам и знам, че е най-добрият избор.

# 334
  • Мнения: 17
Най-много ползваме шампоана на Дав за коса и тяло.

# 335
  • SF
  • Мнения: 21 172
Обожавам хидратиращи тялото лосиони и овлажняващи косата шампани. Използвам ги непрекъснато, както и всякакви кремчета за омекотяване.

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Харесвам всички продукти на Dove!
Не сме пробвали нищо от новата серия на baby dove,но предполагам,че ще са още по-нежни и омекотяващи кожата☺

# 337
  • София
  • Мнения: 905
Шампоан BABY DOVE и лосион за тяло - ухаят неземно. Много, много ги харесвам.
А какво ме прави истинска майка - грижата, отдадеността, мисълта за децата ми, радостта да бъда с тях!

# 338
  • Мнения: 2
Най- добра майка ме прави моето желание да бъда винаги полезна за двете ми дъщери.

# 339
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Най-често използвам шампоан за коса и тяло .

# 340
  • Мнения: 2 290
Най-много използваме шампоана и сапунчетата на Baby Dove.На момичетата не им люти на очичките, а на мен ми харесва нежния аромат след къпане.
Чувството, че съм най-добра майка ми дават възхищението и любовта, които виждам в сияещите детски очички.

# 341
  • Мнения: 55
Здравейте, нaй-често използвам крем-сапун Baby-Dove.
Истинска майка ме прави всеотдайността и любовта към децата ми!

# 342
  • Мнения: 139
Най- често използвам сапуна baby dove, а истинска майка ме прави ежедневните грижи , които полагам за дъщеря си

# 343
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Измивен гел за коса и тяло ползвам най- често.

Не смятам, че има качество, което би направило една майка истинска или фалшива. За всяко едно дете неговата майка е най, най във всичко. Старая се да давам колкото може повече любов на дъщеря ми, един ден тя ще каже дали и как съм се справила.

# 344
  • Мнения: 16
Най-често използвам Измиващ лосион за коса и тяло Baby Dove и Крем сапун Baby Dove. Харесва ми, че са хипоалергенни и комбинират ефикасност с приятен нежен аромат.

Общи условия

Активация на акаунт