След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -233ღღ

  • 59 222
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 12 817
Elçin Sangu’nun sevgilisinden o sahnelerde ilginç tavır!
http://televizyongazetesi.com/elcin-sangunun-sevgilisinden-sahne … tm_medium=twitter
Тук май пишат за Юнис
Скрит текст:
.  Posta Yazarı Şirin Sever’in haberine göre; Başrol oyuncuları bu kadar sevilince, Mutluluk Zamanı’nın gala gecesi de çok konuşuldu. Gupse Özay, sevgilisi Barış Arduç’un yanındaydı. Hatta Barış Arduç ve Elçin Sangu ikilisinin çok yakıştırılması sorulduğunda; “Ben de ikisini çok yakıştırıyorum” diye şahane bir açıklama yaptı.

Bu arada filmdeki romantik öpüşme ve sevişme sahneleri başlamadan evvel, Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıktı, o sahneler bitince de gelip yerine oturdu. Ayrıca ekibin arasına girmek, sevgilisinin yanıbaşına kurulmak yerine arkaya geçip oturmayı tercih etti. 

Последна редакция: сб, 11 ное 2017, 18:41 от eliNIM

# 722
  • Мнения: 827
Гледат се така както и в сериала и филма. С ЛЮБОВ 💕
После нямало чувства помежду им...дрън..дрън.. да го говорят това на половинките си.. Heart

# 723
# 724
  • Мнения: 12 817
Гледат се така както и в сериала и филма. С ЛЮБОВ 💕
После нямало чувства помежду им...дрън..дрън.. да го говорят това на половинките си.. Heart
Не случайно журналята питат за севгилито на Е как гледа на сините и мокри сцени от филма.  Mr. Green
Кюса я чухме Joy ама и тя дали е спокойна след тези прегърнати приятелски снимки

# 725
# 726
# 727
  • Мнения: 12 817
Виви какво пишат в статията по горе дето я сложих? Юнис май наистина е напуснал залата по време на излъчването на филма. Ми що е отишъл ако е така?!

# 728
  • Мнения: 9 540
Виви какво пишат в статията по горе дето я сложих? Юнис май наистина е напуснал залата по време на излъчването на филма. Ми що е отишъл ако е така?!

Не съм Виви, но

Юнус е излязал от залата, когато са започнали целувките и се е върнал, когато са се приключили  ooooh!
Интересно как е станало, при положение че самият филм завършва с целувка... в морето...  Whistling Whistling

# 729
  • Мнения: 8 476
Изяли са на Елка кюнефето, Борковото си стои  Joy Joy





Не вярвам това с гостуването да е истина, особено след края на представянето, то вече няма да им и смисъл от ПР, но главното и основно, заради което не мисля, че биха се съгласили е, че Беяз ще задълбае в темата Елбар Вар, той не си поплюва Rolling Eyes

# 730
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Виви какво пишат в статията по горе дето я сложих? Юнис май наистина е напуснал залата по време на излъчването на филма. Ми що е отишъл ако е така?!
Айде бе  Shocked Кито напуснал филма преди края  #Crazy сигурно не му е понесла синята сцена  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 13 725
Здрасти, банда  Hug  Hug  Hug

Страхотна Елчин - отново  Heart Eyes  Heart Eyes
И страхотна атмосфера на представянията навсякъде - за разлика от Истанбул  ooooh!

Гледат се така както и в сериала и филма. С ЛЮБОВ 💕
После нямало чувства помежду им...дрън..дрън.. да го говорят това на половинките си.. Heart
Не случайно журналята питат за севгилито на Е как гледа на сините и мокри сцени от филма.  Mr. Green
Кюса я чухме Joy ама и тя дали е спокойна след тези прегърнати приятелски снимки

Ели  Hug, в някаква статия пишеше, че Кита напуснал залата по време на синята сцена. Горкият той, с тая крехка и ранима психика трябваше да си намери севгили с друга професия  Mr. Green То не че е късно  Wink

# 732
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Гледат се така както и в сериала и филма. С ЛЮБОВ 💕
После нямало чувства помежду им...дрън..дрън.. да го говорят това на половинките си.. Heart
Не случайно журналята питат за севгилито на Е как гледа на сините и мокри сцени от филма.  Mr. Green
Кюса я чухме Joy ама и тя дали е спокойна след тези прегърнати приятелски снимки
Това са само приятелски прегръдки  Naughty ама иначе не се изпускат от поглед  Mr. Green, че и при всички снимки са все прегърнати  Whistling

# 733
  • Мнения: 8 476
Виви какво пишат в статията по горе дето я сложих? Юнис май наистина е напуснал залата по време на излъчването на филма. Ми що е отишъл ако е така?!

Не съм Виви, но

Юнус е излязал от залата, когато са започнали целувките и се е върнал, когато са се приключили  ooooh!
Интересно как е станало, при положение че самият филм завършва с целувка... в морето...  Whistling Whistling

Да, също така е предпочел да седне някъде назад, а не до севгилито си

# 734
  • Мнения: 12 817
Значи е истина , мислех че рускините прекаляват с фантазиите, а те са превеждали нещо което е публикувано в пресата.
Темпи благодаря Hug Виви Hug и на теб
Сега да вземе и я зарежи Joy Joy
Като нищо ще е истина и телефония скандал на острова когато писаха, че са се утешавали до сутринта. Не им е чиста работата на ЕлБарите с домашните

Общи условия

Активация на акаунт