анатoмична приставка или шезлонг за къпане

  • 2 587
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ние бяхме с хавлиен шезлонг Simple Smile

# 16
  • Мнения: 992
гласувах за анатомична ваничка, но най добре си вземи ако още не си анатомична ваничка страхотно удобна е  Peace

# 17
  • Мнения: 680
ние сме със шезлинг-много ми е удобен!

# 18
  • Мнения: 5 228
Първите месеци бяхме с хавлиен шезлонг, което е удобно, но анатомичната ваничка си е съвсем друго нещо - става въпрос обаче за тези анатомични ванички, на които си има място и за ръчичките, за гръбчето и т.н. Много удобно нещо са тези ванички, направо се родих като сменихме обикновената ваничка с анатомична.

# 19
  • Мнения: 1 006
Аз ползвам анатомочна ваничка.На мен ми е много удобна,тъй като често ми се налага да къпя бебето сама.

# 20
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Ние се къпем в обикновенно корито с анатомичка приставка и всички сме доволни!
Първоначално пробвахме с шезлонг, но беше много нестабилно, а и бебо нещо не му се понрави!
На приставката явно се чувства по сигурен, а и на мен ми е по спокойно, защото все пак има някаква извивка за тялото, която по-трудно позволява обръщането на бебчо. Като ни умалее приставката, вече ще е достатъчно голям да седи самичък и просто няма да имаме нужда от нея и си оставаме само на коритото!

# 21
  • Мнения: 7 186
Аз го къпя в анатомична ваничка с хавлиен шезлонг- върши ми добра работа.

# 22
  • Мнения: 308
и аз гласувам за анатомична вана, много е удобна- детето може да се къпе и от един човек. заслужава си париете

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Аз съм за шезлонгче - на нас ни върши чудесна работа Peace Анатомичната ваничка според мен бързо ще му умалее, а шезлонгчето - не. Когато почне да стои седнал - махате шезлонга и си ползвате коритцето, а когато в анатомичната ваничка му стане тясно ще трябва да я сменяте с нова Peace
освен това може да го пускате да плува по корем - само придържате главичката.
удоволствието за детето и вашата радост от това са безценни!
само за това си заслужава да не е анатомична ваничка! Simple Smile
Освен това шезлонга е много приятен на допир и супер лесен за поддържане.

# 24
  • Мнения: 1 910
До като бях бременна избрах едно платнено нещо, може би аналог на хавлиения шезлонг, за който питаш. А то друго се оказа. Ние го къпахме в една кофа по съвет на профи в грижите за малко бебе.   Сега си има официален tummy-tub, макар и кофата да вършеше работа.Grinning   
Иначе между ваничка+анатомична приставка (шезлонг - аз се бях спряла на него) и анатомична ваничка, съм за първото. По функционално ми се вижда. Като порастне бебчето ти, пак ще може да си пляска в нея.

# 25
  • Мнения: 3 760
Гласувах за шезлонг, но всъщност съм доволна и от двете (анатомична ваничка, не приставка, защото не съм ползвала).
Така, че вместо да ти помогна да си изясниш въпроса само те обърквам  Laughing Сори!  Embarassed

# 26
  • Мнения: 748
Трети вариант - анатомична ваничка Peace
newsm10

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Гласувах за анатомична приставка,но и според мен най-добрият вариант е анатомично коритце Peace
Peace

# 28
  • Мнения: 120
Трети вариант - анатомична ваничка Peace
Аз съм за този вариант, защото е изпробван при нас, така, че не съм гласувала.

# 29
  • Мнения: 2 271
анатомична вана е по-добрият вариянт!

Общи условия

Активация на акаунт