На пазар в Лозенград и Одрин - 12

  • 174 044
  • 753
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
На нас на 29 декември ни казаха, че има промоция на картите и предлагаха на всеки. И ние си взехме.

# 346
  • Мнения: 401
На нас на 29 декември ни казаха, че има промоция на картите и предлагаха на всеки. И ние си взехме.
Карти дават винаги. Само да успееш да си поискаш. Жената която говори български постоянно я тормозим. Вече ни познава и ни поздравява. Ходим на 2-3 месеца и все за нещо питаме. Да кажа че турския ми стига до това, че знам числата до 5 Simple Smile и 10. Като цяло съм свикнала гледам да е по-стар служите и мигам неразбиращо- винаги върши работа. Така имаме карти от всички магазини Simple Smile рядно ни помага и английския.

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Ние не сме си искали, сами ни предложиха, а касиерът, който ни обслужваше не говореше български. Но се разбрахме. Обърнах внимание, че и на другите каси предлагаха.

# 348
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Тъй като не ми се е случвало да ходя в делничен ден, може ли да ме ориентирате дали борсата работи и тогава или е само събота и неделя?
И още един въпрос за работното време - от колко отварят магазините по главната и моловете - 9/10 ч.?

# 349
  • Мнения: 401
Тъй като не ми се е случвало да ходя в делничен ден, може ли да ме ориентирате дали борсата работи и тогава или е само събота и неделя?
И още един въпрос за работното време - от колко отварят магазините по главната и моловете - 9/10 ч.?
Борсите работят, последно даже бяха отворени в 8ч в неделя, но повечето са до 19ч. Магазините отварят в 10 мисля, поне доколкото съм гледала. Последния  път отидохме по-рано и пихме кафе в новия мол, работеха кафетата.

# 350
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 828
Борсата работи всеки ден. Магазините по главната 9.30-10 часа отварят . МОЛ Ераста и Марги Аутлет отварят в 10 часа. Кипа отваря в 9, но магазините в нея не знам. След 10 със сигурност всичко работи.

# 351
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря Ви! Ако пристигнем твърде рано, ще седнем някъде да пием по едно кафе.

# 352
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Имате предвид часовата разлика, нали?

Картите на Мигрос/Кипа все още не мога да ги разгадая. Имаме една, взета за лира на 1.07.17. от Мигрос и една от Кипа, взета безплатно средата на август. Изглеждат напълно еднакво. И за двете казаха, че са валидни 3 месеца. В началото на декември за едната ни казаха, че е невалидна (компютъра на касата даде невалиден номер), а другата мина без проблем. Дали заради отминалото време или не прие тази от Мигрос (отказът бе в Кипа)... Кой да ти каже...В Мигрос нямаше проблем с първата подадена карта... която и да е била тя.
Ако са предназначени само за Кипа и само за Мигрос, каква е логиката да са идентични на вид, а и нали магазините вече са под една шапка... Продават се и идентични стоки... Не че ми е жизненоважно, но е неясно.

# 353
  • Мнения: 401
Картите са на Мигрос, просто вече може да се ползват и в Кипа. Една ти е достатъчна. Важат 3 месеца, ако не са регистрирани, но и ние имахме проблем с една стара, но ни извадиха веднага нова срещу 1,5 лири. До колкото знам важат и в други обекти https://www.moneyclubkart.com/Money-Club-Noktalari-Migros/5/31/Migros.aspx

# 354
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Хлъц! Часовата разлика я забравих!!!! С час напред ли бяха - БГ 10 ч., а в Турция 11 ч

# 355
  • Мнения: 3 279
Хлъц! Часовата разлика я забравих!!!! С час напред ли бяха - БГ 10 ч., а в Турция 11 ч
Да.Точно така са.

# 356
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Хлъц! Часовата разлика я забравих!!!! С час напред ли бяха - БГ 10 ч., а в Турция 11 ч

През зимата е така.

Картите са на Мигрос, просто вече може да се ползват и в Кипа. Една ти е достатъчна. Важат 3 месеца, ако не са регистрирани, но и ние имахме проблем с една стара, но ни извадиха веднага нова срещу 1,5 лири. До колкото знам важат и в други обекти https://www.moneyclubkart.com/Money-Club-Noktalari-Migros/5/31/Migros.aspx

Нали обяснявам, че и двете карти бяха закупени преди повече от три месеца. И една от тях не бе приета от касата на Кипа - дали купената от Мигрос или взетата от Кипа, все едно. Не я прие. Но прие другата, също  с изтекъл срок. Та е малко мъглява история...

# 357
  • Мнения: 3 279
beljata До сега винаги са ни маркирали отстъпката  на самата каса без да  купуваме карта.Не съм виждала какво представлява.Вчера наши приятели ходиха и са взели от Кипа /говорят турски/и са им казали че картата важи без регистрация за неограничено време .Като дебитна карта е.Другото което ние правим .Имаме приятели в Одрин казваме техен телефонен номер и така ползваме картата им.

# 358
  • Мнения: 401
beljata тази която не ми преиеха беше на месец, не знам защо така се получи. И на мен ми беше странно.

# 359
  • Мнения: 1 416
момичета вече и аз се включвам към вашата тема, след 1 седмица ще ми е готов паспорта, че отдавна не съм ходила в одрин или лозенград. Бихте ли ми казали какво се предлага в тези дни сряда и петък на пазара. / освен дрехи

Общи условия

Активация на акаунт