На пазар в Лозенград и Одрин - 12

  • 173 920
  • 753
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 271
Кюнефе съм яла в Mado, беше много хубаво, според моя вкус. Намира се на главната улица, като се спускате от Селимие в ляво.
В Ераста също има Мадо.Ако не ви остане време по главната

# 586
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Подкрепям за кюнефето в Мадо. Много е добро. И като си го поръчате с топка от техния сладолед, понеже нямаха каймак, ще си оближете пръстите.

За 2 часа и половина ще ви е трудно да отидете до главната, хапнете, за кюнефе и Марги след това. Не е много близо, освен ако не сте с автомобил. Но зависи пак по колко ще се забавите. Според мен отидете първо до складовете, след тях по центъра да обядвате и да се разходите. С някакъв транспорт до Марги и според мен ви се обезмисля ходенето до Ераста, освен ако не сте се насочили към конкретен магазин. Мадо има и там, и в Марги.

# 587
  • Мнения: 405
Програмата на ТА р такава. Свободно време за разходка из централните улици на Одрин и покупки от магазините, чаршиите и безистена-2.5 часа Посещение на склад за перилни и почистващи стоки, памперси и др. Посещение на най-новия МОЛ „ERASTA” – магазини от всякакъв тип и за всеки вкус – DE FACTO, LC WAIKIKI, COLIN’S, H&M, KOTON, PIERE CARDIN, MAVI, ADIDAS, хипермаркет MIGROS-около 2часа.Не смятам да тичам по магазини.Общо взето на разходка и ако нещо ми хване окото по пътя.За това исках насоки,кое къде е ,за да не се лутаме.Обещала съм тава джигер,а Айдън в предните страници казаха, че е хубаво място,но точно къде е?

# 588
  • Мнения: 1 339
А тези които предвиждат пътуване около 8-9 март попадали ли сте на предложения за празнична програма?
 Мислим да сме там точно на 8 март и ако има някоя традиционна вечер с жива музика може да се включим.

# 589
  • Мнения: 2 031
Програмата на ТА р такава. Свободно време за разходка из централните улици на Одрин и покупки от магазините, чаршиите и безистена-2.5 часа Посещение на склад за перилни и почистващи стоки, памперси и др. Посещение на най-новия МОЛ „ERASTA” – магазини от всякакъв тип и за всеки вкус – DE FACTO, LC WAIKIKI, COLIN’S, H&M, KOTON, PIERE CARDIN, MAVI, ADIDAS, хипермаркет MIGROS-около 2часа.Не смятам да тичам по магазини.Общо взето на разходка и ако нещо ми хване окото по пътя.За това исках насоки,кое къде е ,за да не се лутаме.Обещала съм тава джигер,а Айдън в предните страници казаха, че е хубаво място,но точно къде е?

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g652369-d1034225-R … rne_Province.html

# 590
  • Мнения: 125
Програмата на ТА р такава. Свободно време за разходка из централните улици на Одрин и покупки от магазините, чаршиите и безистена-2.5 часа Посещение на склад за перилни и почистващи стоки, памперси и др. Посещение на най-новия МОЛ „ERASTA” – магазини от всякакъв тип и за всеки вкус – DE FACTO, LC WAIKIKI, COLIN’S, H&M, KOTON, PIERE CARDIN, MAVI, ADIDAS, хипермаркет MIGROS-около 2часа.Не смятам да тичам по магазини.Общо взето на разходка и ако нещо ми хване окото по пътя.За това исках насоки,кое къде е ,за да не се лутаме.Обещала съм тава джигер,а Айдън в предните страници казаха, че е хубаво място,но точно къде е?

Здравей,
Айдън има и в мол Марги, но освен в Айдън може да си хапнете джигер и в мол Ераста на последния етаж, както и искендер.

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 12:23 от lili99

# 591
  • Мнения: 405
Искендер виждам, че по рецепта пише агнешко,А аз не ям .Може би ще трябва да понауча няколко думи за пилешко,телешко, за да не стане драма.Смтятам да обиколя не само магазините ,но и ресторантите в Мола.Да опиъам храната.

# 592
  • Варна
  • Мнения: 79
Здравейте,
В петък ще ходим на прословутия петъчен пазар. Имам два въпроса:
 1. къде се намира пазара Wink
 2.  Какво има на пазара? На капалъ Чарши в Истанбул, забелязохме доста реплики на известни марки. Има ли такива стоки на петъчния? Примерно чанти, портмонета, тениски на guess, Gucci и подобни? Има ли наргилета, защото искаме да си купим и се чудим дали да е от Одрин или от Истанбул (в момента сме в Истанбул) Wink
Благодаря предварително ☀

# 593
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Здравейте,
В петък ще ходим на прословутия петъчен пазар. Имам два въпроса:
 1. къде се намира пазара Wink
 2.  Какво има на пазара? На капалъ Чарши в Истанбул, забелязохме доста реплики на известни марки. Има ли такива стоки на петъчния? Примерно чанти, портмонета, тениски на guess, Gucci и подобни? Има ли наргилета, защото искаме да си купим и се чудим дали да е от Одрин или от Истанбул (в момента сме в Истанбул) Wink
Благодаря предварително ☀
Първият пост ще ти помогне къде се намира пазара. На него има дрехи, дом.потреби, обувки, пердета, килими, спално бельо, плодове, зеленчуци и др. Има всякакви реплики. Виждала съм и наргилета. Но няма гаранция, че и този петък ще има. Със сигурност в Истанбул ще има по-голямо разнообразие и по-добре си купете от там. Пък, ако си харесате от Одрин, ще си вземете още едно. Kissing Heart

# 594
  • Мнения: 2 880
Здравейте!
Скоро мислим да посетим Одрин да си направим малко разходка и пазар, разбира се 😊
Зачетохме се в лекарствата и мислим да си напазаруваме. Интересува ме дали сте си купували някакви мултивитамини, за подсилване на имунитета, за деца, вчера с търсачката намерих няколко, но е друго да знам от вас, също така сиропи за темп и неразположения при малки деца от сорта на Тайлол, Панадол, намерих точно под името Тайлол, но се чудя някой ползвал ли е, много евтина беше цената им...
И още въпроси ,интересува ме медициската козметика, от сорта на ЛА рош позе и др. Подобни , на нашия пазар, които се предлагат, да препоръчате някоя марка 😊
От кои маркети пазарувате кашкавал на конци и марка някаква, пишмание, халва, ние сме били само веднъж в Одрин и си взехме от Бим пишмание, мн сме доволни, както и халва.
А да попитам за ядки и сушени плодове, от пазарите ли, както и най важното -баклава 😄мерси предварително

# 595
  • Мнения: 15
Много моля за съвет.В събота ще пътуваме до Одрин .Ще търсим абитуриентска рокля ,обувки и ако може да ни насочите към магазини.Не сме ходили и бих искала да съм малко поне ориентирана.Благодаря Ви.

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Може ли да споделите как е атмосферата в Одрин през седмицата? Мислим да отскочим някой понеделник или вторник и да обикаляме основно из Ерастата. Дали има хора в мола по това време на седмицата? Ще бъдем с дете на 1 година и искаме да избегнем навалицата?

# 597
  • Мнения: 125
Може ли да споделите как е атмосферата в Одрин през седмицата? Мислим да отскочим някой понеделник или вторник и да обикаляме основно из Ерастата. Дали има хора в мола по това време на седмицата? Ще бъдем с дете на 1 година и искаме да избегнем навалицата?
Здравей,
определено е доста по-спокойно и подредено по щандовете, стига да не е наш национален празник.

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Тая Ераста сефте я чувам...?Нов мол ли е?

# 599
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Тая Ераста сефте я чувам...?Нов мол ли е?

Да, МОЛ е. Ще прави година.

Общи условия

Активация на акаунт