На пазар в Лозенград и Одрин - 12

  • 173 922
  • 753
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 40 785
Тая Ераста сефте я чувам...?Нов мол ли е?

Да, МОЛ е. Ще прави година.
Peace
Близо ли е до другите или...?

# 601
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Тая Ераста сефте я чувам...?Нов мол ли е?

Да, МОЛ е. Ще прави година.
Peace
Близо ли е до другите или...?
По пътя за Кипа е. От същата страна е, даже. Близко са, но за ходене с кола.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 40 785
Мерси! Peace

# 603
  • Мнения: 39
Може ли да споделите как е атмосферата в Одрин през седмицата? Мислим да отскочим някой понеделник или вторник и да обикаляме основно из Ерастата. Дали има хора в мола по това време на седмицата? Ще бъдем с дете на 1 година и искаме да избегнем навалицата?

През седмицата в МОЛ Ераста е много спокойно, магазините са подредени, пред съблекалните няма опашка от хора, самите съблекални са чисти и празни, а не с нахвърлени в тях пробвани дрехи, .........тоалетните също са по-чисти, в сравнение с петък и събота,....... детския кът не е пренаселен от деца, .............. паркинга също е ок.
За мен е просто идеално.

# 604
  • Мнения: 221
Здравейте,кажете ми магазин в Одрин на главната,където продават евтини бебешки/детски дрехи

# 605
  • Мнения: 1 511
Здравейте,кажете ми магазин в Одрин на главната,където продават евтини бебешки/детски дрехи
Лично мое мнение е, че не си заслужава да се купуват бебешки дрешки от Турция. След като се роди малката, майка ми с ентусиазъм при всяко пътуване си идваше с нещо за бебка. Единствените сполучливи неща бяха една жилетка и две роклички от Уайкики. Дори наскоро ми каза, че повече изобщо няма да се оглежда за дрешки в Турция като вижда аз какво й купувам от тук.
Разходете се из моловете тук - почти непрекъснато има намаления в хубавите магазини. Наскоро взех яке от Бенетон за около 30 лв., блузчици редовно купувам от Окайди на 7-8-9 лв., в Original marines зимата взех бяло пролетно панталонче и туника за около 20 лв.

# 606
  • Мнения: 125
Здравейте,кажете ми магазин в Одрин на главната,където продават евтини бебешки/детски дрехи
Лично мое мнение е, че не си заслужава да се купуват бебешки дрешки от Турция. След като се роди малката, майка ми с ентусиазъм при всяко пътуване си идваше с нещо за бебка. Единствените сполучливи неща бяха една жилетка и две роклички от Уайкики. Дори наскоро ми каза, че повече изобщо няма да се оглежда за дрешки в Турция като вижда аз какво й купувам от тук.
Разходете се из моловете тук - почти непрекъснато има намаления в хубавите магазини. Наскоро взех яке от Бенетон за около 30 лв., блузчици редовно купувам от Окайди на 7-8-9 лв., в Original marines зимата взех бяло пролетно панталонче и туника за около 20 лв.
Здравей,
аз не съм на същото мнение всичко което купувам за сина си ,който вече е на 8г. е много сполучливо.Освен това в Турция си имат техни марки дрехи и излилат на доста приятни цени спрямо предлагането в нашите молове.Давам пример последно купих два чифта маратонки найк и боти на фила, които ми излезнаха 120лв., а от магазина на US POLO  му взех долнище анцунг, риза, жилетка за 50лв.И все пак въпрос на гледна точка. Simple Smile Аз много харесвам тяхната марка DE FACTO , която предлага и детски дрешки.Сестра ми пък купи за племеницата ми бодита за по 2лв. от "E BEBEK" Hands V

Последна редакция: сб, 24 фев 2018, 07:54 от lili99

# 607
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Къде се намира този магазин Е ВЕВЕК?

# 608
  • Мнения: 1 511
Къде се намира този магазин Е ВЕВЕК?
В мол Ераста.
Макар че, там си е доста скъпичко. Поне на нещата, които аз сравнявах.
Може би при дрешките за по-големите да е така, но бебешките за мен не струват.

# 609
  • Мнения: 3 541
В София откъде мога да купя турски лири изгодно и сигурно, да не ме излъжат имам пред вид?

# 610
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Разбира се, че е въпрос на лично мнение, но и аз съм купувала много качествени (както и не толкова сполучливи) детски и бебешки дрешки от Турция.
Най-често пазарувам от LCWaikiki (има ги и тук, разбира се, но цените нямат нищо общо), харесвам много и De Facto, но съм купувала нелоши неща на смешни цени и от одринския пазар, както и от търговската зона между Капалъ чарши и Египетския пазар в Истанбул. При средна цена от 7 лв. за боди тук, там ги взимам за 5-6-7 лири. Твърдя, че по нищо не отстъпват като качество, даже напротив. Когато става дума за бодита, пижамки, комплекти -  неща от които едно дете има нужда в немалък брой и цената има значение.

DayInMay, отдавна не съм чувала за проблеми с чейндж бюрата, така че не се притеснявай. Ние купуваме най-често от ТАВЕКС и СТРИНГ. Първите имат обекти и в София. Провери в нета. Курсът им често е най-изгоден, въпреки че разлика от 1-2 стотинки на на 10 лири едва ли има значение. В сайта им в реално време се следи курса и поне може да ти е ориентир за изгодната цена в момента.

Последна редакция: сб, 24 фев 2018, 10:36 от beljata

# 611
  • София
  • Мнения: 1 865
В София откъде мога да купя турски лири изгодно и сигурно, да не ме излъжат имам пред вид?

Турски лири на много добра цена винаги купувам от чейндж бюрото срещу пилоните на НДК. Намира се съвсем в края на "Скобелев" и обикновено пред него винаги чакат по 5-6-10 човека. Там повечето курсове на различните  валути са доста изгодни, а и винаги, когато съм ходила са имали турски лири.

# 612
  • на морето
  • Мнения: 1 385
При последното ми ходене в Лозенград от Кипа си взех картата за намаление. Имам няколко въпроса: там на касата ми поискаха турски тел. номер, аз дадох на моя близка, която живее в Турция. Това означава ли, че ми е валидна повече от 1месец без да я регистрирам и колко време важи? Другото, което не ми стана ясно, след като пазарих не виждам на касовата бележка никаква отстъпка. Прилагам две снимки, на втората пише картата и 5.54 лири, но аз си платих сумата 145.66. Та ако някой може да ми разясни защо е така? Благодаря !

# 613
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Според мен, с картата си спестила 5,54 т.л. Това е като бележките на Била. Изписва колко си спестил. А другата сума - колко си платила.

# 614
  • Мнения: 2 099
Някой ако ходи скоро би ли купил Тиромел? Купих от тука на майка, но е много скъп. Блистера излиза на цената на 3 кутии от Турция. Благодаря предварително! Ако някой се отзове ще дам данни за Еконт и ще преведа пари предварително.

Общи условия

Активация на акаунт