Модни консултации -31

  • 101 853
  • 753
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 24 467
Нарочно пиша в отделен пост. Имам молба за помощ.
Нуждая се от туника или блузон в черно или бежово-екрю-шампанско, с дълъг ръкав, есенно-зимно-пролетен сезон, задължително с дължина под ханша, от естествена материя.
Търся от месеци и не мога нищо да си намеря.

Последна редакция: ср, 10 яну 2018, 16:57 от Judy

# 556
  • Мнения: 22 452
дейзи, роклята ми харесва, цветът и също.

Скочубра, твоите коментари правят далеч по-лошо впечатление.

А относно това кой е млад и кой стар...всеки както се усеща. Но цифрите са си цифри все пак, и рядко могат да се скрият, освен с много добри пластични операции.

# 557
  • Мнения: 13 330
Приятна е роклята, но този тип дантелени рокли станаха вече доста банални.

# 558
  • Мнения: 15 043
Нарочно пиша в отделен пост. Имам молба за помощ.
Нуждая се от туника или блузон в черно или бежово-екрю-шамнаско, с дълъг ръкав, есенно-зимно-пролетен сезон, задължително с дължина под ханша, от естествена материя.
Търся от месеци и не мога нищо да си намеря.
Купих точно такава на сестра ми миналата година от един аутлет магазин на Пиротска, близо до пресечката с Одрин. Но сега не знам дали има.

# 559
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Джуди, благодаря за коментара! Наистина това ,което си взела е умерено и в същото време стилно и елегантно ..като за мама на абитуриент. Аз в бална рокля няма да се намъкна . Твоят силует е издължен и роклята ти е точно за такъв тип( не че съм те виждала ,но си писала за ръста си)  Sunglasses  . Аз съм леко тапичка (1.65) и мисля за такъв модел ,но може би не черно .  Simple Smile
Скрит текст:
А тази най ме грабна ,но за съжаление няма моя размер ,иначе съм я поръчала .  Twisted Evil
Скрит текст:

# 560
  • София
  • Мнения: 1 902
Judy,на питането ми(което си цитирала)обаче никой не отговори?!
А на решението ми да облека това,ела да видиш..

# 561
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Деска Първата рокля от къде е ?
Много ми хареса Wink
Втората също е разкошна.

# 562
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Деска Първата рокля има ли я в физически магазин?
Много ми хареса Wink
Много обичам черни рокли, но не са подходящи за всичко за съжаление.

Сънче ,не знам в София имате ли Тед Бейкър...май не съм попадала . Тук при нас има техни неща в магазин със събрани много марки ,но далеч не зареждат всичко и е беден избора.

# 563
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Деска, кой е магазинът?

# 564
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Благодаря. bouquet
Излезе ми че предлагат марката  в Парадайс.
Явно ще отида да погледна  Wink

# 565
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Деска, кой е магазинът?

Collective (в Гранд Мол)  Simple Smile ,ще те излъжа на кой етаж .

# 566
  • Мнения: 17
Ted Baker има и в Morrigan в Paradise Center, до Karen Millen се намира.

# 567
  • Мнения: 2 439
Хубаво щеше да е, майка ми да се беше появила с ту-ту на сватбата ми, докато аз съм с кожени панталони Joy, но тя е консервативна.
Всичко зависи от духа и тематиката на сватбата. Някой беше дал много хубави предложения на ту-ту поли и горна част. Peace

Според прочетеното, трябва ми тотално нов гардероб. Thinking

# 568
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Според прочетеното, трябва ми тотално нов гардероб. Thinking
туй `щот си зряла и на средна възраст  Rolling Eyes За отказвам да порасна толкова бързо и ще си ходя инфантилно облечена  Crossing Arms

И на мен ми харесаха много предложенията за туту пола, но пък някак много ми се доближават като дух до къса булчинска рокля и ... две булки на една сватба ми идват повече. Предполагам ако <тоалетчето> е в друга краска, не нюд, екрю, шампанско, бежАво ще ме отдалечи от тази асоциация.

Деска, виждала съм те и смятам, че имаш фигура на която всичко би стояло перфектно. Много ми хареса втората рокля. И първата е хубава, но ..... остави черното за абитуриентките  Mr. Green облечи се малко по-цветно, сигурна съм че ще ти подхожда  Hug

# 569
  • Мнения: 72
Благодаря на всички, които се включиха с мнение за роклята от Orsay!
Стои много добре, всички ме одобриха с нея и след вашите постове вече се чувствам по-сигурна.
Благодаря още веднъж!

Общи условия

Активация на акаунт