Модни консултации -31

  • 101 836
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 17 987
Черната ми хареса най- много, заради цветния акцент, поне аз така го виждам

# 736
  • Мнения: 15 032
Първата ми харесва най-много като модел.

# 737
  • София
  • Мнения: 6 258
На мен третата, заради цвета.

# 738
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Първата рокля.

# 739
  • Мнения: 190
Първата

# 740
  • Мнения: 992
На мен ми хареса само първата рокля. Обожавам тъмносиньо и хубава дантела.
Чаровна, кецовете са страхотни.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз съм за първата рокля.

Чудих се на този модел на Гидо миналата година, но понеже имам една неособено сполучлива поръчка от тях, та не се реших.

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Чаровна, зелените повече ми харесват и видях, че тях си взела - палци горе. Simple Smile
И на мен,готини са.Blue Heart

# 743
  • Мнения: 5 001
И аз съм за първата рокля.

Чудих се на този модел на Гидо миналата година, но понеже имам една неособено сполучлива поръчка от тях, та не се реших.
Аз си взех едни мокасини, заваля ме веднъж с тях и подметката ми се разкашка направо, все едно е от картон.

# 744
  • Мнения: 15 032
Това последното е ужасно, не е като да са по 10-15 лева чифта.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз едни оксфордки поръчах. Още като пристигнаха кожата ми се стори странна, твърде мека, някак некачествена изглеждаше - особено на дясната обувка, там стоеше и намачкана. Малко съм ги носила, но определено няма да остаряват красиво, а и не са твърде удобни.

# 746
  • Мнения: 3 070
Като каза оксфордки и се сетих за тези INCH2.
Уникални модели има, но цените са ужас.

# 747
  • Мнения: 22 436
Тези Гидо са на цени колкото намалени Кларкс, а качеството им като слушам е трагично.
В момента има масово намаления по английски и немски сайтове, също и амазон, може да се насочите към тях за обувки.
Аз от БГ от години не купувам.

Търся си ежедневна рокля с остро деколте. Нещо не твърде претенциозно и официално, да е подходящо за работа. Ами нищо не ми харесва и не знам вече къде да гледам. (онлайн магазини, нямам време по физически да обикалям).

# 748
  • Мнения: X
Имам боти от гидо и не са мръднали.Няма и да мръднат скоро като ги гледам.Явно е въпрос на късмет.Като ми пристигнат зелените  ще пиша.Малко ще се забавят защото в момента са в процес на производство 36 номер Simple SmileНе са ми спешни така ,че за мен това не е проблем.


# 749
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Като каза оксфордки и се сетих за тези INCH2.
Уникални модели има, но цените са ужас.

INCH2 и аз ги следя - всичко ми харесва! ❤ Но цените са доста соленки, наистина.

Общи условия

Активация на акаунт