Вярно ли ,че ревливите бебета ще са кротки дечица

  • 2 316
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 307
 При моя син се оказа вярно. Беше много ревливо бебе и голям щурак. След шестата година стана много кротък.
 Търпение, мами, всичко с времето си. Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
Не е вярно. Моето и като бебе и сега е много спокойно и тихо дете.

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 223
Ох,аз вече шест години и половина чакам да дойде този обрат,но уви...Но в крайна сметка да са ни живи и здрави,а и ние та да издържим!Все така ми казват,да не се притеснявам,че буйните деца ставали много разумни и кротки,пък ще видим,като порастне още newsm78

# 19
  • Мнения: 369
Нямам представа дали това е така или не.Но моята госпожица беше много кротко и добричко бебенце,но сега(вече е на 2год.)е такава беснотия и такъв инат....Може и да има някаква връзка,ама честно казано се съмнявам.

И аз така съм чувала , но при нас все още няма кротване да се надявам че като порасне още малко ще има нещо вярно Peace

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не зная какво е това ревливо бебе. Синът ми и като порасна пак си е кротък, нямам оплквания.
За да реве едно бебе винаги има някаква причина. Ревливостта според мен не е болест или етикет.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 668

 При моя син се оказа вярно. Беше много ревливо бебе и голям щурак. След шестата година стана много кротък.
 

И при моя  Grinning. Явно шестата година е повратна. Аз затова казвам, че след шестата година стават хора  Laughing.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 478
По мои наблюдения е вярно това твърдение.Моята дъщеря беше много кротко бебе -не знаех какво е това рев,но сега просто да я видите каква е абсолютен дивак и бяс, а детето на приятелката ми беше ужасно ревливо бебе а сега вече е на 2 год. и е най кроткото дете което познавам.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 823
Аз какво да кажа като беше и ревливо бебе и сега е много опърничева и тръшкаща се за най-малкото.А иначе в яслата пази поведение и там е от послушна по-послушна.Но като се върне в къщи ,елате да ни видите.Наваксва за отрицателно време.Дано се кротне по-нататък... ooooh!

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не знам за този случай, но за обратното мога да отговоря - от супер спокойно бебе Рони се превърна в много капризно и ревливо дете Confused - всичко си е до среда и обкръжение....пък и сега навлизаме в т.нар. бебешки пубертет Mr. Green.

# 25
  • Мнения: 2 255
Кой знае  newsm78 може и така да е .... моя големия беше много, ама много голям ревльо  #Silly а по-късно към 4-5 год. стана чудно и послушно хлапе  Wink и сега ми е много добричък  Smile дори пубертета още не му е "нанесъл" трайни вреди  hahaha
Ще видим какво ще стане с малкото зверче  Joy

# 26
  • Мнения: 217
Аз не зная какво е това ревливо бебе. Синът ми и като порасна пак си е кротък, нямам оплквания.
За да реве едно бебе винаги има някаква причина. Ревливостта според мен не е болест или етикет.
И аз си мислих така първоначално и каде ли не го водих и какви ли не изследвания му правихме ама нищо му няма жив и здрав да  е малкия ми сладур  love001просто си е такъв ревлив и буен ама дано го израстне с времето.

# 27
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не е вярно. Моето беше супер ревливо, само на ръце сме се носили и сега не застава на едно място и колкото по-голям става, толкова по бесен  ooooh! Като ви слушам, явно трябва да чакаме 6-тата година  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Не е вярно. Моето беше супер ревливо, само на ръце сме се носили и сега не застава на едно място и колкото по-голям става, толкова по бесен  ooooh! Като ви слушам, явно трябва да чакаме 6-тата година  Crazy

Да не те отчайвам, но ние минахме 6-тата годинка и не само, че не става по-кротка, ами става и по-дива. Това да стои на едно място спокойно не е възможно при щерката - трябва да тича, да се катери, да подскача и т.н. Дори чакайки на спирката, тя тича в кръг около мен и направо ставам разногледа. Като походи малко и решава, че много време вече е била спокойна и започва да си тича, какво е това ходене, ама ха!

# 29
  • Мнения: 1 645
Не знам дали е вярна тази прикъзка,но мойто е все така буйно и шавливо,любопитно и нахално както беше като бебе, но сега е в пъти повече, а сме вече на 2 годинки.

Общи условия

Активация на акаунт