Страхотен магазин за обувки

  • 11 276
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Тези бразилските ги има и в Пловдив.Даже гледах точо това моделче от сайта -чорапчето с подметката,Самата подметка мирише на бонбони.Цената им беше 24 лв.

# 16
  • Мнения: 7 106
Точно днес купих на дъщеря ми за морето сандалки. Бразилски са и ми направи и на мен впечатление, че са ароматизирани  Grinning, миришат на ягоди и бонбони  Laughing . Струваха 12 лв. имаше още 4-5 моделчета (момичешки, че такива гледах) и бяха все от този тип-гумирани. незнам дали става въпрос за същите или дали са една фирма. На тези пише Grendha. Ето ги :

# 17
  • Мнения: 179
Тези бразилските ги има и в Пловдив.Даже гледах точо това моделче от сайта -чорапчето с подметката,Самата подметка мирише на бонбони.Цената им беше 24 лв.

Здравей! Ще кажеш ли къде в Пловдив си ги виждала?! Аз гледах едни бразилски в магазинчето на бул. "6-ти септември" /до Прелеза/, но цените бяха доста "соленички"!

# 18
  • Мнения: 1 327
Точно днес купих на дъщеря ми за морето сандалки. Бразилски са и ми направи и на мен впечатление, че са ароматизирани  Grinning, миришат на ягоди и бонбони  Laughing . Струваха 12 лв. имаше още 4-5 моделчета (момичешки, че такива гледах) и бяха все от този тип-гумирани. незнам дали става въпрос за същите или дали са една фирма. На тези пише Grendha. Ето ги :


Зори, ти тези откъде ги купи?

# 19
  • Мнения: 811
chocha
а за момченца имаше ли?

# 20
  • Мнения: 551
Да ви помоля да обясните по-точно къде се намира , защото нещо не разбрах съвсем точно. Става въпрос за София.Благодаря

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 10:32 от krisi 1975

# 21
  • Мнения: 5 713
По въпроса за бразилските обувки, виждала съм такива на Бикал. Подметките пак са ароматизирани, но цените се движат около 30-на лв, поне тук в Бургас.

# 22
  • Мнения: 3 216
Тези бразилските ги има и в Пловдив.Даже гледах точо това моделче от сайта -чорапчето с подметката,Самата подметка мирише на бонбони.Цената им беше 24 лв.

Здравей! Ще кажеш ли къде в Пловдив си ги виждала?! Аз гледах едни бразилски в магазинчето на бул. "6-ти септември" /до Прелеза/, но цените бяха доста "соленички"!

Вьрвиш по Мария-Луиза в посока крьстовището на Източен,подминаваш Авеню и Дюарс и веднага след мебелния магазин завиваш на дясно(май че улицата се води Родопи).Вьв втората пряка пак в дясно се намира магазинчето-едно такова мьничко.Май не го обясних много добре,ако не си ме разбрала питай пак ще се пробвам. Embarassed

# 23
  • Мнения: 179
Тези бразилските ги има и в Пловдив.Даже гледах точо това моделче от сайта -чорапчето с подметката,Самата подметка мирише на бонбони.Цената им беше 24 лв.

Здравей! Ще кажеш ли къде в Пловдив си ги виждала?! Аз гледах едни бразилски в магазинчето на бул. "6-ти септември" /до Прелеза/, но цените бяха доста "соленички"!

Вьрвиш по Мария-Луиза в посока крьстовището на Източен,подминаваш Авеню и Дюарс и веднага след мебелния магазин завиваш на дясно(май че улицата се води Родопи).Вьв втората пряка пак в дясно се намира магазинчето-едно такова мьничко.Май не го обясних много добре,ако не си ме разбрала питай пак ще се пробвам. Embarassed


Благодаря ти! Разбрах те - аз дълги години работих в СИБанк и ми е познат района!   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 3 816
Току що се връщам от магазина на БРАТЯ МИЛАДИНОВИ и съм разочарована.Всички обувки са изкуствена кожа, цените почват от 35лева. Единствено едни чорапки бебешки с твърдо стъпало бяха 17лева. newsm11Това е мойто мнение!Марката е BIBI-бразилски са.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Съжалявам,че си разочарована Sad.Не съм питала каква кожа са,но на мен ми заприличаха на естествена.

# 26
  • Мнения: 7 106
[Зори, ти тези откъде ги купи?

Елито, от Видин съм и ги купих от един спортен магазин. Но мотивът ми беше да ги носи по плажа и около басейните, за игра или разходка ще запарват със сигурност, все пак е гума. Миналата година съсипахме така едни на КиК на плажа и сега вземам мерки от рано  Simple Smile.

# 27
  • софия
  • Мнения: 25 468
Единствено едни чорапки бебешки с твърдо стъпало бяха 17лева. ....Марката е BIBI-бразилски са.
Бебешките са много сладурести и ги има и в един магазин - Моето бебе или нещо такова, на Пиротска (на спирката на 22, посока Константин Величков), но там цената им е 19 лв.
Надявам се не е прозвучало като реклама, а още инфо за тези които се интересуват.

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 17:04 от zvanche

# 28
  • София
  • Мнения: 3 816

Тази цена е по- поносима,но 35-45лева за обувки изкуствена кожа ми се струват  много! Money

# 29
  • Мнения: 1 547
От около месец вече Кольо носи маратонки на Bical и съм много доволна. Летен модел, обясниха ми, че са от дишаща материя (което може би е вярно, защото не му се изпотяват краката) и май подметките миришат, но това ми е последна грижа. Няма особено богат избор на модели, за съжаление. Не съжалявам обаче, защото някак не ми се даваха 75 лв. за адидас. Ако пуснат нещо подходящо и хубаво, мисля да повторя. Струваха 30 лв.

Общи условия

Активация на акаунт