Пазаруване от Aliexpress.com 53

  • 92 846
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 721
А колко време отнема , за да се възвърнат парите . И в какви случаи не мога да спечеля диспута?

# 496
  • Варна
  • Мнения: 556
Парите се връщат между 3-20 работни дни, но на мен са ми връщали и за 1 ден.

# 497
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, моля за съвет - поръчах gps часовник за хлапето, който веднага беше изпратен и пристигна за 2 седмици. Докато работеше, бише идеален, но се развали - първо тъч дисплеят отказа, а после целият угасна - това в рамките на 3 дни от пристигането му.
Писах на продавача с предложение, което ми се стори разумно, но на него явно не - вместо да го връщам до Китай, да го ремонтират, да ми дадат отстъпка и да купя нов от тях. Струва 40 лв. и за мен разправията да връщам, чакам и отново да ми го изпращат просто не си заслужава, а да не говорим, че хлапето беше толкова разочаровано и естествено иска по-скоро да го използва. Продвачаът обаче ми отговори да го върна за подмяна.
Ще го върна и ще си поръчам друг, но необходимо ли е някъде в профила си да отбележа, че стоката е дефектна и я връщам? Ако продавачът откаже замяна и е изтекло прекалено много време, ще мога ли да отворя диспут, или след известно време след получаването тази опция изчезва?
И как връщате до Китай - с препоръчана поща ли?

# 498
  • Мнения: 364
Как да търся по снимка ?
Търся такава чанта :

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 5 963
Здравейте! Има ли проблем, ако името на получателя и името на картодържателя са различни? Досега съм плащала с моя карта, но искам да направя поръчка с друга.

# 500
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Здравейте! Има ли проблем, ако името на получателя и името на картодържателя са различни? Досега съм плащала с моя карта, но искам да направя поръчка с друга.
Преди нямаше проблем.

# 501
# 502
  • София
  • Мнения: 1 292
Здравейте! Има ли проблем, ако името на получателя и името на картодържателя са различни? Досега съм плащала с моя карта, но искам да направя поръчка с друга.

Няма проблем, скоро платих с друга карта и си получих стоката.

# 503
  • Мнения: 14 503
И аз така правя от известно време - картата е моя, получател е майка ми, че да не се занимавам все аз да ходя до пощата. Няма проблем никакъв.

# 504
  • гр. София
  • Мнения: 4 795
J_dobreva, как намери въпросната чанта в Али? Аз също искам да потърся една чанта, но не знам как.

# 505
  • Мнения: 364
J_dobreva,много благодаря Gift Heart

На предните страници имаше питания  да се доверите ли на продавач ,ако обещава да изпрати стоката ,ако не пристигне и тем подобни и да затворите диспут -Не ,не се доверявайте! Може да се съгласите да удължавате срока и изчаквате ,но при отворен диспут или изтичащ срок и ако продавача ви уверява, че стоката ще пристигне и не иска да удължи срока -не разчитайте на думи .Опита ми показва,че после се покриват и не отговарят .

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 91
J_dobreva, как намери въпросната чанта в Али? Аз също искам да потърся една чанта, но не знам как.
Десен бутон върху изображението и "Търсене на изображението чрез Google"
Успех!

# 507
  • Мнения: 2 721
Така Здравейте, вчера пуснах Диспут и днес проверявам в сайта на Бг пощи и виждам ,че от снощи пратката е в София.
Да спра ли диспута?

# 508
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 157
Здравейте,имам нужда от малко помощ.Имам поръчка от около месец и половина,пратена е със сингапурски пощи.Уж съм си изтеглила приложение да следя,но от 21,01,2018 няма никакво движение.Нормално ли е ?Моля ако някой може,също да я види по номера,да не аз нещо да не виждам както трябва.Номерът на пратката е RB451191821SG.Благодаря предварително

# 509
  • София
  • Мнения: 3 172
_Magi Изчакай понеделник-вторник да си получиш пратката, тогава затвори диспута, ако всичко е наред.

 avdi За пратката  на _Magi, нямаше информация от 07.януари. Вчера се е появила в нашите пощи. По тази логика, трябва да започнеш да се притесняваш едва в края на този месец. Нормално е движението за момента.

Общи условия

Активация на акаунт