Пазаруване от Aliexpress.com 53

  • 92 802
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Здравейте,имам нужда от малко помощ.Имам поръчка от около месец и половина,пратена е със сингапурски пощи.Уж съм си изтеглила приложение да следя,но от 21,01,2018 няма никакво движение.Нормално ли е ?Моля ако някой може,също да я види по номера,да не аз нещо да не виждам както трябва.Номерът на пратката е RB451191821SG.Благодаря предварително
Няма нищо ново по нея. Но тези дни трябва да пристигне. Имам една, от 22-ри януари нямаше движение, и дойде тези дни.

# 511
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 157
Благодаря ви много Hug

# 512
  • Мнения: 1
Моля ако някой може,също да я види по номера,да не аз нещо да не виждам както трябва.Номерът на пратката е RB451191821SG.
Пратката ти е тръгнала преди по-малко от месец, кое точно те притеснява? Joy

# 513
  • Мнения: 2 721
Благодаря за отговора. И аз така мислех да направя.
На мен продавача ми обясни миналата седмица, че заради разпродажбите и празниците се бавели корабите . Преди 2дни затова пуснах и диспут, защото от 7ми нямаше инфо. Надявам се до 2дни да ми се обадят, че малко поне да го понося това зимно яке 😃

# 514
  • Мнения: 1 536
Здравейте ,интересуват ме добри имитации на лего майнкрафт.
Някой поръчвал ли ,какво ще ми препоръчате?

# 515
  • Мнения: 10
Здравейте, искам да попитам дали някой от вас знае дали ако поръчам две пратки (за ,които дължа ДДС ) да кажем с 2 дни разлика, мога да мина с една такса за освобождаване от пощата?

# 516
  • Мнения: 2 180
Здравейте, искам да попитам дали някой от вас знае дали ако поръчам две пратки (за ,които дължа ДДС ) да кажем с 2 дни разлика, мога да мина с една такса за освобождаване от пощата?
Тук отговора не е ли очевиден ? Две пратки ,а да платиш освобождаваща такса само за едната ? newsm78

# 517
  • Мнения: 203
Здравейте,имам нужда от малко помощ.Имам поръчка от около месец и половина,пратена е със сингапурски пощи.Уж съм си изтеглила приложение да следя,но от 21,01,2018 няма никакво движение.Нормално ли е ?Моля ако някой може,също да я види по номера,да не аз нещо да не виждам както трябва.Номерът на пратката е RB451191821SG.Благодаря предварително
Днес ви е пристигнала поръчката и може да си я вземете от пощата в Пловдив!
https://t.17track.net/bg#nums=RB451191821SG

# 518
  • Мнения: 2 721
И моята поръчка от 29.12 пристигна вчера и си я взех. Бая чакане беше , но поне оправда очакванията ми. : )

# 519
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Китайската нова година започна, нали?! Сега всичко ще заспи за месец, дори след изтичане на празниците им.

# 520
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Здравейте,имам нужда от малко помощ.Имам поръчка от около месец и половина,пратена е със сингапурски пощи.Уж съм си изтеглила приложение да следя,но от 21,01,2018 няма никакво движение.Нормално ли е ?Моля ако някой може,също да я види по номера,да не аз нещо да не виждам както трябва.Номерът на пратката е RB451191821SG.Благодаря предварително
Няма нищо ново по нея. Но тези дни трябва да пристигне. Имам една, от 22-ри януари нямаше движение, и дойде тези дни.
Нали ви казах. Ето, пратката е тук вече. Даже има неуспешен опит за доставка.

# 521
  • Бургас
  • Мнения: 1 698
здравейте,
замислих се ако закупя от алито по скъпа стока и е спрат на митница, според изискванията трябва да предоставя 3 документа,
Но ето проблема с алито, тъй като ползвам купони (които са закупени в различен период от време) AliExpress Pockет - немога да дам справка от карта
какво бихте ме посъветвали да дам:  имам такива данни от алито

и естествено това но то май е същото

Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 21:21 от musicdoubl3

# 522
  • Мнения: 90
Здравейте, поръчах си две колиета от Алито но нещо и двете ги няма а срока изтича. Закупени са от два различни магазина.

На два пъти исках от продавачите да удължат срока за доставка и нито единия нито другия продавач отговарят.
Какво бихте ме посъветвали ? Да пия една студена вода или да отворя диспут ?

Загледах се в отзивите оставени през последния месец за двата магазина и е пълно с коментари за недоставени поръчки + НЕ върнати пари.



Давам линк към кагазините за да ги избягвате.
https://olaru.aliexpress.com/store/704905?spm=2114.12010617.0.0.15535f8dJ9c79l
https://www.aliexpress.com/store/415916?spm=2114.12010617.0.0.747a32d9YfpKjZ

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 17:46 от mgbagera

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 1 698
аз мисля че ще ти дойдат
как поиска удължаването

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 18:20 от musicdoubl3

# 524
  • Мнения: 90
Точно от тук го поисках. Оставаха ми 7 дни и поисках и на двамата удължаване с по 15дни. Никои не ми отговори и след два дена пак поисках удължаване с по 15дни но отново нищо.

Сега ми остават само 3 дена до края на поръчките и трябва да взема някакви мерки.

Общи условия

Активация на акаунт