Звездни компромати - 343 част

  • 108 675
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 650
Неприятно падане на един от "ангелите" по време на шоуто
http://www.marieclaire.com/fashion/a13809611/victorias-secret-fa … c=socialflowFBMAR

# 691
  • Мнения: 3 677
 Страхотна беше и Кристина, браво!
  Имах нещастието да гледам Уитни Хюстън, по-точно това, което беше останало от нея, мисля през 2010 година, тук в Германия,  беше истинско мъчение, и за нея, и за публиката, нещо като Еми Уайнхаус на прословутия концерт в Сърбия малко преди да се спомине.   Cry
  През цялата рекламна кампания за това турне из Европа се говореше, как се е излекувала и победила зависимостта, и продължавя като нов човек напред. Аз много им вярвях и се радвах за нея.
 видяхме как е победила...
 Не можа нищо да изпее, горката, задряма както си седеше права на сцената, много беше мъчително да се гледа това. Да не говорим за освиркванията на публиката. Не може да се помогне на някой, който не иска да му се помага. Тя самата даваше интервюта, заедно с дъщеря си, която умря по идентичен начин, в които казваше, колко добре се чувства и колко се гордее, че се е справила с всичко...Дъщеря и също много я подкрепяла и помагала, казваше.  Confused
 

# 692
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Бела Хадид :
Скрит текст:



Как може да пробутват това за модел от световна класа ?! ...

# 693
  • Мнения: X
И аз това се питам от доста време, ама..

# 694
  • Мнения: 2 592
Тази освен, че има безизразно лице като скумрия и няма грам чар, на всичкото отгоре е с виснал задник. От къде я изкопаха все съм се чудила.

# 695
  • Мнения: 3 819
Този задник по-грозен и от моя  Mr. Green

# 696
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 536
  Човек рязко оценява Нило-то.

# 697
  • София
  • Мнения: 12 678
  Човек рязко оценява Нило-то.
И Фотошоп.

# 698
  • Мнения: 2 114
Ами явно синдромът "Мис България" го има и там.

# 699
  • София
  • Мнения: 6 062
Е как е възможно да я пуснат с такъв задник?!

# 700
  • Мнения: 3 480
И с прашка ?!

# 701
  • Мнения: 18 888
Много просто - да дадат надежда и на много пълните американки (според мен). Все пак тя изглежда леко безформена, което да успокои разни богати лелки... не всички жени, които ще купуват бельо са манекенски тип Simple Smile

# 702
  • Мнения: X
Тя не е пълна, просто е никаква. Отделно, че лицето ѝ е с корекции.

# 703
  • Мнения: 2 114
Лицето и не е лошо. Но тялото никакво. А нали тук най-вече тела се гледат. Къде ще и сравниш тялото с на една Адриана Лима?

# 704
  • Мнения: 17 546
Освен, че гримасничи и тя има намеси по лицето или неподходящ грим  Grinning
Ако не пишеше, че е Кристина Агилера, сигурно щях да споря, че не е тя! Shocked
Индийката и на мен ми прилича на Линдарева, и не ми е красавица за Мис Свят.
Белла Хадид Прилича на спихнала гайда в задника. Това момиче за спорт не е чувало! Не е нужно да си пръчка, за да си хубава. Трябва да си стегната.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 23:10 от X-RayLily

Общи условия

Активация на акаунт