STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 032
  • 726
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 25 675
Дано и моето момиче се научи да спи в коша 6+ и не ми се налага да купувам друга.

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
От теб зависи😉

# 107
  • София
  • Мнения: 1 669
Някой поръчвал ли е от тук?
30 евро за летен сет с 5 евро доставка за България (или безплатна доставка за над 50 евро) е доста изгодно.
https://www.stokke.com/EUR/en-lt/outlet-1

# 108
  • Мнения: X
Някой поръчвал ли е от тук?
30 евро за летен сет с 5 евро доставка за България (или безплатна доставка за над 50 евро) е доста изгодно.
https://www.stokke.com/EUR/en-lt/outlet-1
Да, аз поръчвам от този сайт. Скоро си поръчах зимен сет от там.

# 109
  • Мнения: X
Знаете ли дали тези сетове ще стават и за новите седалки на V6?

# 110
  • Мнения: 25 675
Днес става на 4 месеца и реших да сложа другия кош, харесва и...само не знам, само в легнало положение ли да я ползваме...има подложка за новородено.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Според е рано, защо не се консултирате със детски ортопед?

# 112
  • Мнения: 486
Дъщеря ми я преместих в коша 6+ след 5-тия месец. Изчакай.
И аз търся мнение за Stokke Scoot.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 298
Аз моята дъщеря я преместих в коша 6+ на почти 4м. /нямаше навършени/, защото не се събираше в коша за новородено на Xplory.

Някои ползвал ли е Stokke Scoot от новородено? Май на нея се спрях последно..
Исках trailz , но от 2018 са сменили коша 6+ и не ми харесва!! Не предлагат старите модели вече в магазин Долче Вита.

Ако някоя продава модел преди 2018 на Trailz  или Crusi моля да ми пише!

# 114
  • Мнения: X
Днес става на 4 месеца и реших да сложа другия кош, харесва и...само не знам, само в легнало положение ли да я ползваме...има подложка за новородено.
Дъщеря ми беше на три месеца, когато я преместих в летния кош, но с подложката за новородено.
До колкото съм чела из форумите на тази тема, имам майки с летни бебета, които изобщо не къпуват кош за новородено. Карат си с летния, който не случайно има възглавница за новородено.
Вече ти ще си прецениш. Не е грешно, нито пък фатално. Нищо няма да му стане на детенцето. Моя кош за новородено е ползван броени пъти. Ей така си седи.
Ето я, в пълно легнало положение. Под крачетата ѝ съм подложила одеалце.

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 14:27 от Анонимен

# 115
  • Мнения: 25 675
Според е рано, защо не се консултирате със детски ортопед?
В края на месеца сме на консултация и ще взема направление за ортопед.
До тогава ще си караме с подложка за новородено.
Бебешкия кош не и е отеснял, просто вече не и е интересно да лежи и се разплаква...иска да гледа, а ако сваля сенника слънцето и пречи...

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Само за уточнение -летен кош му казваме ние иначе е "кош за новородено". Това , че бебето е родено през лятото не означа , че е правилно да се слага за кош 6+.
Всяка майка си преценява как и какво ще прави.

# 117
  • Мнения: 25 675
Само за уточнение -летен кош му казваме ние иначе е "кош за новородено".
Казва се кош 0-6, или кош за новородено (аз му казвам бебешки кош), с такъв бяхме до вчера. Не ми прилича на летен, по скоро 6+ е летен на вид. Laughing

Това , че бебето е родено през лятото не означа , че е правилно да се слага за кош 6+.

Моето бебе е родено януари, и коша 6+ го слагам сега. Peace

Всяка майка си преценява как и какво ще прави.
Абсолютно точно, но и може да да се обмени опит, аз това правя тук.

# 118
  • Мнения: X
Летния кош и коша за новородено нямат нищо общо.
Летния кош е пригоден за новородено, точно за това написах, че има майки с летни бебета, които не купуват кош за новородено, а карат с летния, защото той има подложка за новородено и е съобразен с всички изисквания за безопаснотс и комфорт.
От там нататък всеки си решава, кога ще си премести детето в летния кош 6+.
Само обменяме опит и мнения.

# 119
  • Мнения: 262

Някои ползвал ли е Stokke Scoot от новородено? Май на нея се спрях последно..
Исках trailz , но от 2018 са сменили коша 6+ и не ми харесва!! Не предлагат старите модели вече в магазин Долче Вита.

Ако някоя продава модел преди 2018 на Trailz  или Crusi моля да ми пише!


Какво е променено в коша 6+ ?
Аз съм с Трейлз , но сме още с бебешкия кош и още не съм купила този за 6+ , понеже беба е на 2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт