STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 240
  • 723
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Имах проблем с багажника, отне около 2 месеца.
Да, искат и снимки и документи.

# 196
  • Мнения: 9
има ли значение от кой магазин е закупена ?

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Гаранцията е международна.
Тези неща не ви ли ги обясниха от магазина като купувахте количката? На мен всичко ми беше обяснено и показано подробно.

# 198
  • Мнения: 9
знам че е международна , но подробно не съм запозната , защото купих количката втора ръка , беше ползвана 4 месеца и понеже е голяма и трудно се хваща във багажник на кола , се продаваше ! Дамата от ксоято я купих каза че вече е регистрирала гаранцията , даде ми всички документи и това е !

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Супер, значи всичко е наред!

# 200
  • Мнения: 9
много Ви благодаря ! дано всичко е ок Simple Smile

# 201
  • Мнения: 268
Момичета, до колко време след купуването на количката трябва да се регистрира гаранцията?

# 202
  • Мнения: 25 737
Момичета, до колко време след купуването на количката трябва да се регистрира гаранцията?
Регистрирането ти удължава гаранцията с 1 година допълнително, след редовната гаранция. Има дата на фактурата, така че и късно да се регистрира, то е ясно от кога тече гаранционния срок.

# 203
  • Варна
  • Мнения: 298
Има ли касова бележка към гаранцията, която ви дадоха за количката?
Моя позната си купи количка от ОЛХ и когато и се наложи да ползва гаранция се оказа, че  документите , които са и дали са фалшиви.
Аз ползвах моята два пъти от бебемакс и нямаше проблем. Също снимах и изпращах снимки заедно с касовата бележка.

# 204
  • Мнения: 135
Може ли някой със Stokke Xplory да ми каже как се справя с малкия багажник и дали това създава някъкво голямо неудобство ?

# 205
  • Мнения: 25 737
Може ли някой със Stokke Xplory да ми каже как се справя с малкия багажник и дали това създава някъкво голямо неудобство ?
Аз нямам проблем с това, не правя голям шопинг когато съм с количката. В самата чанта има мрежа, която ако се напълни може да побере доста неща, но не съм натоварвала толкова.
Лично на мен не ми харесват моделите с багажна кошница, която като се напълни и се влачи по земята.

# 206
  • Варна
  • Мнения: 298
Колко години гаранция има Stokke Scoot 2 или 3 год?

Интересува ме майки с този модел дали си купувате коша за новородено?
С голямото ми дете имах Xplory, но този път се спрях на тази, като най-лека.

# 207
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 51
Може ли някой със Stokke Xplory да ми каже как се справя с малкия багажник и дали това създава някъкво голямо неудобство ?
Напълно достатъчен ми е багажника.Даже не слагам допълнителната чанта отпред.Аз също не харесвам огромни натъпкани колички.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 298
Има ли мами, които са със Stokke Scoot и да са си купили допълнително коша за новородено?

# 209
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, на количката нямам комарник, и се чудя един и същ ли е за двата коша ?

Общи условия

Активация на акаунт