STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 259
  • 723
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 244
Ние нашата я поръчахме март и дойде чак април... Вие не знам от къде я поръчвате и пристига за един ден? По същия начин и на мен дори не ми загатнаха, че след месец ще излезе новият модел. Освен че от Долче Вита се забавиха с доставката, се оказа, че има дефект по количката. Явно при опаковането се е получило, но дръжката беше надраскана на едно място. Имахме късмет, че настоях да я отворим там на място, за да ни обяснят подробно сглобяването- иначе думите на младата служителка (понеже има и по-възрастна в магазина) бяха "Предполагам няма нужда да я отваряме тук, нали? Тя си е запечатана".

# 256
  • Варна
  • Мнения: 244
Ние нашата я поръчахме март от Долче Вита и дойде чак към края на април... Вие не знам от къде я поръчвате и пристига за един ден? По същия начин и на мен дори не ми загатнаха, че след месец ще излезе новият модел. Освен, че от Долче Вита се забавиха с доставката, се оказа, че има дефект по количката. Явно при опаковането се е получило, но дръжката беше надраскана на едно място. Имахме късмет, че настоях да я отворим там на място, за да ни обяснят подробно сглобяването- иначе думите на младата служителка (понеже има и по-възрастна в магазина) бяха "Предполагам няма нужда да я отваряме тук, нали? Тя си е запечатана". Та след абсолютния отказ на ММ да вземе количка с надраскана дръжка и последвали няколко реплики от страна на момичето, че дефекта бил почти незабележим + няколко недоволни физиономии, стигнахме до консенсус- взехме количката при условие, че ще ни доставят нова дръжка Grinning И така сега имам чисто нова дръжка, която мисля да поставя, когато реша да продам количката. Слабото място (т.к най-лесно се захабяват точно там) на тези колички са именно гумите и дръжката.
За заключение, ще посъветвам всички, които им предстои да си закупят количка от този магазин на всяка цена да отворят кутията на място и да огледат стоката много добре!

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 14:01 от sugababe__6

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 620
Ами момичета какво говорите преди поръчах от 9+ и веднага дойде сега се притесних

хмм, но това преди 5 години

# 258
  • Варна
  • Мнения: 244
Може в магазина да са имали наличен модел и направо него да са ви го пратили. Долче Вита до колкото ми е известно е нещо като шоуруум, правят заявки и им ги пращат от чужбина.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 620
Да имат я налична за сега ,но се притеснявам, че черното много ще се цапа

# 260
  • Мнения: 728
Черната да не избелее по-бързо от слънцето?

Аз съм се спряла на Black Melange. Някак по ми сивеее.

# 261
  • Варна
  • Мнения: 244
Черната да не избелее по-бързо от слънцето?

Аз съм се спряла на Black Melange. Някак по ми сивеее.

Аз съм точно с този цвят, за мен  е най-добрият от цветовата им гама и се поддържа най-лесно Simple Smile

# 262
  • Варна
  • Мнения: 298
Аз скоро си поръчах Grey Melange кош за новородено от тях. ( Долче Вита ) и след изчетеното сега се замислих дали може да ми дадат този, които беше наличен в магазина и го показват? Мострата? 🤔

# 263
  • Мнения: 490
Ние капарирахме една V 5 в магазина на Dolce vita в София  - но сега ще ходим в Одрин в магазина на  ebebek в  Ераста - защото в сайта им , има количките на xplory и V 6 , излиза като на цената на V 5 , която капарирахме. Та ако поръчаме количка от там - ще ви пиша на каква цена ще я вземем. Надявам се да мога да си взема капарото от Dolce vita...

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Дано да не е много, защото могат да откажат.

# 265
  • Мнения: 490
500 лв. е , защо да откажат  ?  Даже си мислих за тези пари да си купя други неща от магазина им

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Капарото е сума с която гарантираш, че поръчаната от теб стока ще бъде взета.
В правото са си да ти откажат, не казвам че ще го направят, но закона е на тяхна страна.
https://bg.m.wiktionary.org/wiki/капаро

# 267
  • Мнения: 490
Мерси много , надявам се - да ми върнат парите

# 268
  • Варна
  • Мнения: 244
Аз залагам, че няма да ви го върнат. Точно това е идеята на капарото-когато се разпадне сделката по желание на купувача, да не бъде съвсем ощетен продавача...

# 269
  • Мнения: 728
Може да не им върнат парите, но може да си купят нещо друго от магазина им.

Общи условия

Активация на акаунт