STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 157
  • 723
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 144
Ако някой продава търся Stokke V4 или V5 в Beige melange,по възможност с чувал.Благодаря!

# 346
  • Варна
  • Мнения: 298
Моята племеница до 4г. беше в Stokke scoot и спеше без проблем... в тяхната държава и до по-голяма възраст се возят даже в този модел без проблем децата Simple Smile

# 347
  • Мнения: 267
Аз също си закупих количката, (xplory), но много ме изнервят приятелките ми всеки ден,,била ми забивала, не била удобна, детето нямало на иска да спи в коша 6+, не можело да спи, не можело да се сменя памперс и разни такива неща,  чак на моменти толкова ми го набиват в главата че съжалявам че съм в купила

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Егати приятелките, честно...

# 349
  • Мнения: 25 732
На мен никой не ми е казал такова нещо. Вече 10 месеца съм с експлори. Детето спи и в коша 6+, особено сега в студеното време, като я сложа в чувала, вържа с коланите и спи по добре от колкото в коша 0+.  Laughing
Количката ми определено не забива. Памперс съм сменяла броени пъти  и то не защото не може, а защото е зима и не върви да съблека детето на този студ на открито.
На твоите приятелки им кажи да си бутат там Лорели и да не се тревожат за теб.

# 350
  • Мнения: 917
Гроздето е кисело.....
Много такива коментари съм чувала за количката, все от хора които не могат да си я позволят. За мен това е една от най-удобните колички, нито забива, памперси съм сменяла в нея, детето с кеф се возеше, докато другите деца не искаха и миг да стоят в количките си. Кажи на твоите приятелки, че си я харесваш и да не берат те грижа.
До 2.4г я ползвах, с огромно съжаление се разделих с нея, голям помощник ми беше,  но малкия вече искаше да върви.

# 351
  • Мнения: 38
Пфффф, това с подмятането и на мен ми се случи. Как пък един път , не ми го каза мама с количка на Stokke , Mima или Evo ... ми го чувам от chipolino, loreli , dbdor(или нещо подобно) , cangaro и прочие... С голямата ми дъщеря смених 3 колички ,и все нещо не им беше както трябва.  Защо ли пък сега ,в тази "неудобна" количка детето заспива за няма и 5 минути... и спи с часове..? Това за мен е най-удобната и маневрена количка , която съм бутала.

# 352
  • Мнения: 728
Ми да ме извиняват приятелките ти, ама ще го кажа.. да си гледат работата.. подкрепям мненията на всички писали до тук.’! С първото си дете бях с Quinny Buzz летния кош е със същата форма на Stokke-то.. ами сменях си памперса супер лесно и не съм имала проблем.
Иначе и ние взехме сега Xplory v6 с промоция столче за кола. Живи и здрави февруари-март ще я пробваме, стига да не ни затрупа снега Simple Smile

# 353
  • Мнения: 14 486
Аз също си закупих количката, (xplory), но много ме изнервят приятелките ми всеки ден,,била ми забивала, не била удобна, детето нямало на иска да спи в коша 6+, не можело да спи, не можело да се сменя памперс и разни такива неща,  чак на моменти толкова ми го набиват в главата че съжалявам че съм в купила

Забиват им мозъците...

# 354
  • Мнения: 728
До момичетата купили количка Стоке от Долче вита. Дадоха ли ви някакви документи?

# 355
  • Мнения: 63
До момичетата купили количка Стоке от Долче вита. Дадоха ли ви някакви документи?

На мен не, казаха ми че касовият бон е гаранцията 😕

Последна редакция: нд, 30 дек 2018, 09:00 от ми_д

# 356
  • Мнения: 728
До момичетата купили количка Стоке от Долче вита. Дадоха ли ви някакви документи?

На мен не, казаха ми че касовият бон е гаранцията 😕

И на мен така.. та затова се чудех.

# 357
  • Варна
  • Мнения: 298
Има ли тук мами на които количките им са с черен текстил?
Избелява ли бързо?

# 358
  • София
  • Мнения: 1 675
Има ли тук мами на които количките им са с черен текстил?
Избелява ли бързо?


Имам черно xplory v3, текстила на сенника е много избелял, но все пак е на много години. Купих си нов кит.
Черна не бих взела, ако трябва да избирам сега.

# 359
  • Варна
  • Мнения: 298
Точно това ме притеснява, че ще избелеее, но много ми хареса... а след колко време ползване забелязахте промяна в цвета?

Общи условия

Активация на акаунт