STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 200
  • 723
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 25 736
Точно това ме притеснява, че ще избелеее, но много ми хареса... а след колко време ползване забелязахте промяна в цвета?
Аз ползвам вече 1 година само, че лилава. Няма промяна в цвета, нито избеляло.

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 09:52 от So Lucky*

# 361
  • Варна
  • Мнения: 298
Аз с първото си дете имах лилава (xplory) цвета НЕ мръдна Simple Smile
Сега с второто съм с grey melange, но забелязвам, че се цапа страшно много и се замислих дали коша 6+м. да не го сменя с черен 🙄 .. даже днес мисля да звънна в магазина..
представям си , като стане по-голяма какво ще става с този светъл цвят:))

# 362
  • Мнения: 728
Аз взех  Black melange.. мисля че няма да имам проблеми.

# 363
  • Варна
  • Мнения: 298
Според консултантките в магазина няма да избелее днес звънях в магазина и ми казаха, че досега са нямали рекламации на избелял текстил Simple Smile (черен)

# 364
  • Мнения: 25 736
Според консултантките в магазина няма да избелее днес звънях в магазина и ми казаха, че досега са нямали рекламации на избелял текстил Simple Smile (черен)
Точно на консултатнтките не бих вярвала. Зависи според мен как се експоатира, ако переш на виско градуси или ако е по 12ч на слънце... Виждала съм лошо избеляла розова и синя количка.

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Значи в магазина са забравили за моята рекламация за избелял текстил 😁

# 366
  • Мнения: 90
Здравейте, момичета. Имам въпрос относно поддръжката на текстила. Имам зимен и летен сет, както и текстила, който си върви при покупка на количката. Въпроса ми е перете ли ги в пералня и използвате ли сушилня? Притеснявам се, да не ги свия, за пръв път ще ги пера и искам мнението ви.

# 367
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Имам въпрос относно поддръжката на текстила. Имам зимен и летен сет, както и текстила, който си върви при покупка на количката. Въпроса ми е перете ли ги в пералня и използвате ли сушилня? Притеснявам се, да не ги свия, за пръв път ще ги пера и искам мнението ви.
И зимния и летния сет ги пера в пералня на 30 градуса. В сушилнята не смея да ги пусна, защото моята смалява дрехите.
Може би зависи от сушилнята.

# 368
  • Мнения: 728
Според мен бе рискувай да пускаш в сушилня. За 1ден ще изсъхнат.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 298
Значи в магазина са забравили за моята рекламация за избелял текстил 😁

😆😆... какъв цвят ти избеля? И какво направиха по въпроса? Simple Smile

# 370
  • Варна
  • Мнения: 298
И още един въпрос... може ли някой да ми обясни как да си направя регистрацията за да ми е активна гаранцията на количката?

# 371
  • Мнения: 268
И още един въпрос... може ли някой да ми обясни как да си направя регистрацията за да ми е активна гаранцията на количката?
И аз това се чудя

# 372
  • Мнения: 25 736
И още един въпрос... може ли някой да ми обясни как да си направя регистрацията за да ми е активна гаранцията на количката?
И аз това се чудя
Добре де, дали сте една торба пари, а в магазина не питате основни неща по гаранцията.

# 373
  • София
  • Мнения: 3 271
Моя кош 6+ е бежав меланж. Използвах го за столче за хранене като сме навън, а моята звездичка не е от най-ящните и доста го цапаше, включително и с домат, морков и т.н. оцветяващи храни. Слагам го на 30 градуса в пералнята и всичко е излязло. Коше е ползван много, но сега изглежда като напълно нов.
Мислех да я пусна за продажба, защото с Магдалина от средата на лятото ползвам Мамас енд Папас Армадильо, която има пълно легнало и краката не й висят и  много лесно се сгъва, та започнах по-рядко да ползвам Стокето. Но сестра ми забременя и не иска да си купува нова, която пак щеше да е Стоке Траилз и ще й я дам. Но тя чака момче, а моя бебешки кош е червен и макар че за мен червения цвят е унисекс, се чудя тези бебешки кошове имат ли си сет за преобличане? Не й печи да си го ползва и него, а и в краен случай може да си вземе бежав меланж нов кош, но какво да го правя този, който толква малко ползвах. Идеи?

# 374
  • Мнения: 728
И още един въпрос... може ли някой да ми обясни как да си направя регистрацията за да ми е активна гаранцията на количката?
И аз това се чудя

http://w.stokke.com/?item=/default&user=extranet%5CAnonymous … ;site=guarantee#/ 

Влизате в този сайт и си регистрирате шасито, летниля кош и зимния кош. После на емайл получавате потвърждение че гаранцията е удължена.

So Lucky* и аз забравих да попитам, после се обадих. Какъв е приблема незнам?

Общи условия

Активация на акаунт