STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 279
  • 723
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 697
Да, удобна е Simple Smile , малката обожава да се къпе .

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 97
Здравейте,някой да е попадал на този сайт за колички STOKKE?   


https://strollersbabystore.webnode.com/products-catalog/

# 482
  • Мнения: X
Stokke, имат нов модел количка, или поне аз не съм я виждала. Пише -new.
Някой да е запознат?

# 483
  • Мнения: 9
Здравейте, кога премахнате подложката на сошчето 6+ ? Ние сме на 9 месеца и все още сме с нея....

 

И някой купувал/ползвал ли е калъфа за лятото... 25 градуса е а много зе изпотява в количката, и главата и гърбът са му все мокри..,,

# 484
  • Мнения: 25 739
Подложката се маха когато на детето му стане тясно, всяко е различно на кг.

# 485
  • Мнения: X
Здравейте, кога премахнате подложката на сошчето 6+ ? Ние сме на 9 месеца и все още сме с нея....

 

И някой купувал/ползвал ли е калъфа за лятото... 25 градуса е а много зе изпотява в количката, и главата и гърбът са му все мокри..,,


Подложката за новородено не помня, кога я махнах, а другата подложка против изпотяване я имах с летния сет. Не съм забелязала разлика с и без нея.

# 486
  • Мнения: 262
Основно ме интересува дали е удобна, че е практична е ясно, осожено откъм незаемане на място 😁.  Вижда ми се малка, също така, но няма къде да я видя на живо и затова реших тук да попитам.

Малка е. Ние я ползвахме до към 9тия месец и си купих най-обикновена ваничка.
Удобна е за първите месеци когато бебето е малко.

Magnollia, може ли да ми напишеш, колко килограма е Трейлз?
Аз я видях в един магазин, и моето експлори до нея ми се стори, като мравчица. Беше с помпащите гуми. Иначе съм я сравнявала с Крузи, защото сестра ми я ползва нея, и не мога да кажа, че са имали такава фрапантна разлика в големината, а уж само в гумите различават Трейлз от Крузи, или се лъжа?

С коша за новородено е около 14кг , със седалката  е около 12 кг.

Виждам , че и вие сте в Норге Simple Smile Къде живеете ?

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 04:46 от AnMary

# 487
  • Мнения: X
Magnollia, може ли да ми напишеш, колко килограма е Трейлз?
Аз я видях в един магазин, и моето експлори до нея ми се стори, като мравчица. Беше с помпащите гуми. Иначе съм я сравнявала с Крузи, защото сестра ми я ползва нея, и не мога да кажа, че са имали такава фрапантна разлика в големината, а уж само в гумите различават Трейлз от Крузи, или се лъжа?

С коша за новородено е около 14кг , със седалката  е около 12 кг.

Виждам , че и вие сте в Норге Simple Smile Къде живеете ?
Ще пиша на лично. Simple Smile

# 488
  • Мнения: 518
За ваничката не съм съгласна, и аз влизам в нея 😀

# 489
  • Мнения: 18
Здравейте мамчета, имам запитване към Вас харесала съм бебешка количка Stokke Xplory, но чисто новите са на цена над 2000лв., а ми се струва повече. Втора употреба са около 1000лв., но състоянието им е все едно са четвърта такава. Гледах в Алиекспрес и Алибаба такава подобна на Doux bebe, но цената и само с двата коша и доставката надхвърля 1300лв. А мисля за тези пари поне и кош за кола да си купя. Бихте ли казали от къде сте купили Вашите в Англия дали няма да са на по-добра цена или поръчка от някой сайт. Много Ви благодаря.

# 490
  • Мнения: 518
Купихме нашата от магазина Долче Вита, Варна. Платихме за В5, 2350, след два месеца излезе в6 и умрях от яд, но такъв ни бил късмета Simple Smile Чудих се скоро бих ли си купила нова количка пак ако трябваше и чесно казано не знам. Ако си намерите запазена, защо не втора ръка? Пере се всичко, ще си я забършете със спирт и така. Но аз имитации и китайски боклуци не бих си взела.

# 491
  • Мнения: 18
Купихме нашата от магазина Долче Вита, Варна. Платихме за В5, 2350, след два месеца излезе в6 и умрях от яд, но такъв ни бил късмета Simple Smile Чудих се скоро бих ли си купила нова количка пак ако трябваше и чесно казано не знам. Ако си намерите запазена, защо не втора ръка? Пере се всичко, ще си я забършете със спирт и така. Но аз имитации и китайски боклуци не бих си взела.
Аз главно я харесвам заради дизайна и за това, че доста по-лесно ще мога да я транспортирам. Повечето като ги гледам няма да мога да ги събера в малък багажник на кола. И много ще ме е да дам толкова пари и да стане, като с Вас. 😏

# 492
  • Мнения: 2 558
Има доста колички, които са по-компактни сгънати от Stokke. Ако я харесвате само на външен вид е едно, но, ако очаквате качество, не давайте еднс купчина пари за китайска реплика. За такава сума може да си вземете нова друга маркова и качествена количка.

# 493
  • Мнения: 18
Има доста колички, които са по-компактни сгънати от Stokke. Ако я харесвате само на външен вид е едно, но, ако очаквате качество, не давайте еднс купчина пари за китайска реплика. За такава сума може да си вземете нова друга маркова и качествена количка.
Имам приятелки с колички Doux bebe, закупени точно от там или от Англия и да ви кажа никак не са боклуци, щом вече 2 деца са изгледани с тях.

# 494
  • Мнения: X
В такъв случай, каква е дилемата?
Може да вземеш Doux_bebe. Или да потърсиш втора употреба. Предполагам запазена няма да е повече от 600/700 лева.
Ако те истройва, разбира се. Иначе за нов модел на Stokke под 1000 лева,- аз лично нито съм чувала, нито дъм виждала.
О, сега докато пиша се сетих нещо.
Stokke имат нов модел Stokke Beat. Защо не я погледнеш?
Мисля, че я видях за около 4000 крони, което е около 1000 лева.

Общи условия

Активация на акаунт