STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 035
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 729
Глупости пълни иначе де.. само се чудят какъв кусур да и намерят... аз един път ях да обърна дъщерята с лятна количка тип чадър... Обръщала се е и от триколката... но сина колкото и да мърда и да се опитва да се измъкне от стокето.. тя не помръдва.

# 646
  • Мнения: 163
Здравейте, дъждобраните от по-старите модели става ли за V6?

# 647
  • Мнения: 90
Здравейте 🌺 имам един въпрос 🥰
Със стокке xplory v6  сме, днес за пръв път излязохме на разходка с бебка. Но като я сложихме в коша за новородено (летния кош)  някак си главата и е под наклон, имам чувството, че ще върне храна с такава позиция. Как ли не я гледахме, какво ли не я правихме няма и няма, така си е очевидно. Но все пак реших да питам и вас, по същия начин ли са и вашите, да не би нещо да не сме сглобили както трябва  🤷 на идея си нямам...

# 648
  • Мнения: 25 676
Здравейте 🌺 имам един въпрос 🥰
Със стокке xplory v6  сме, днес за пръв път излязохме на разходка с бебка. Но като я сложихме в коша за новородено (летния кош)  някак си главата и е под наклон, имам чувството, че ще върне храна с такава позиция. Как ли не я гледахме, какво ли не я правихме няма и няма, така си е очевидно. Но все пак реших да питам и вас, по същия начин ли са и вашите, да не би нещо да не сме сглобили както трябва  🤷 на идея си нямам...
На кое казвате летен кош. Кошовете са 0+ и 6+.

# 649
  • Мнения: 729
Здравейте, дъждобраните от по-старите модели става ли за V6?


Мисля че ставаха.

Крисии, и нашия беше така 🤔 Стоеше ми все едно е надолу с главата като гледах от вън... Закопчали ли сте коланчето дето е между джобовете на коша?  Иначе аз бях сложила една бебешка възглавница под самия матрак, за да повдигне малко.

# 650
  • Мнения: 22
Здравейте 🌺 имам един въпрос 🥰
Със стокке xplory v6  сме, днес за пръв път излязохме на разходка с бебка. Но като я сложихме в коша за новородено (летния кош)  някак си главата и е под наклон, имам чувството, че ще върне храна с такава позиция. Как ли не я гледахме, какво ли не я правихме няма и няма, така си е очевидно. Но все пак реших да питам и вас, по същия начин ли са и вашите, да не би нещо да не сме сглобили както трябва  🤷 на идея си нямам...
На предните модели кошовете за новородено имат една щипка, която трябва да се закрепи на шасито и коша и тя повдига предната част на коша. А на новия модел V6 тази щипка (коланче) си е на самия кош за новородено, та ако не сте я закопчали може би затова стои така. Много кофти изглежда и стои наистина. В краен случай сложи нещо на главичката за да не е така. Но мисля, че коланчето ще оправи положението.

# 651
  • Мнения: 90
Здравейте 🌺 имам един въпрос 🥰
Със стокке xplory v6  сме, днес за пръв път излязохме на разходка с бебка. Но като я сложихме в коша за новородено (летния кош)  някак си главата и е под наклон, имам чувството, че ще върне храна с такава позиция. Как ли не я гледахме, какво ли не я правихме няма и няма, така си е очевидно. Но все пак реших да питам и вас, по същия начин ли са и вашите, да не би нещо да не сме сглобили както трябва  🤷 на идея си нямам...
На кое казвате летен кош. Кошовете са 0+ и 6+.

Да, извинявам се, в скоби исках да напиша "зимния кош" . Този за 0+, просто тук е Германия си му казваме кош за новородено и съвсем се обърках. Виждам, че в България му казват и летен кош, та затова така написах. 🌺

Raina Dimitrova  да, имаме това коланче, с новия модел сме. Утре като я изведем пак ще проверя , благодаряяя 🥰

# 652
  • Мнения: 25 676

Да, извинявам се, в скоби исках да напиша "зимния кош" . Този за 0+, просто тук е Германия си му казваме кош за новородено и съвсем се обърках. Виждам, че в България му казват и летен кош, та затова така написах. 🌺

Няма летен зимен. Коша 0+ трябва да се заступури здраво за шасито и така няма да има наклон. Вижте дали го слагате правилно, трябва да е напълно хоризонтален. За седалката вече ще си имате наклон, но тя е за 6+.

# 653
  • Мнения: 152
Здравейте. Събирам мнения кой модел да избера Trailz или Stokke Xplory V6? Живея в центъра на София с едни чудни , разбити павенца и плочки, от които няма една с една равна. Xplory V6 е по-елегантна и е мечтаната от мен, но мисля че трейлз беше препоръчана по-рано тук, като по-добрия вариант за такъв тип ползване. Някой май също беше писал, че на Xplory V6  й замръзвали предните колелета. Аз бях писла и миналата година тук, но загубихме бебето в края на 5тия месец и не искам да си чета старите коментари.. Благодаря за разбирането и се извинявам ако някой приеме това като спам.

# 654
  • Мнения: 729
Лично на мен не са ми замръзвали гумите.. в нашия град тротоарите също са разбити.. но оък виж в София съм биля с лятна количка и беше ужасно... може би трейлз е твоя вариант.

[/b][/b]
Здравейте. Събирам мнения кой модел да избера Trailz или Stokke Xplory V6? Живея в центъра на София с едни чудни , разбити павенца и плочки, от които няма една с една равна. Xplory V6 е по-елегантна и е мечтаната от мен, но мисля че трейлз беше препоръчана по-рано тук, като по-добрия вариант за такъв тип ползване. Някой май също беше писал, че на Xplory V6  й замръзвали предните колелета. Аз бях писла и миналата година тук, но загубихме бебето в края на 5тия месец и не искам да си чета старите коментари.. Благодаря за разбирането и се извинявам ако някой приеме това като спам.

# 655
  • Мнения: X
На мен ми замръзваха, но аз живея на студено. Не точно гумите, а между гумите  и шасито отпред се натрупваше сняг, който при -1,2 градуса замръзваше и блокираше гумите.  И пак се справях, но сестра ми, 2015 с Крузи, какви приключения имаше. Да е излизала броени пъти с нея. Все се прибираше разревана. Количката отказваше напълно.
Аз лично, ако имам второ дете, не бих си взела Експлори. Може би, защото вече ѝ се нарадвах. Бих заложила на по-практичния вариант. Тук, където живея мноооого рядко виждам Експлори. В началото, като си поръчах количката, ми беше странно защо този модел не се ползва. Всеки втори бута Трейлз. С времето ми се изясниха нещата.
Аз бях писала и по-рано тук. За мен Експлори е паркетен лъв. Много е хубава, удобна, сигурна, но  да си я буташ в Морската градина, в Мол-а.
Ти ще си решиш. Едва ли в Бг пада кой знае, какъв сняг.

# 656
  • Мнения: 152
mamanorge и Kika1234. Благодаря за отговорите ви. Да, намерих коментара за Хплори. Говорих с магазина, 9плюс и като че ли малко ме разколебаха, защото Хплори бил утвърден модел на пазара от 10 години и значително по-лек от Трейлз.. Аз гледам В6 експлорито. Нямали обратна  връзка, че е трудно с тротоари. Ох, чуденка!

Последна редакция: ср, 24 юни 2020, 10:36 от Caprice®

# 657
  • Мнения: 729
mamanorge и Kika1234. Благодаря за отговорите ви. Да, намерих коментара за Хплори. Говорих с магазина, 9плюс и като че ли малко ме разколебаха, защото Хплори бил утвърден модел на пазара от 10 години и значително по-лек от Трейлз.. Аз гледам В6 експлорито. Нямали обратна  връзка, че е трудно с тротоари. Ох, чуденка!

Ако решиш за xplory v6 аз ще
продавам моята.

# 658
  • Мнения: 152
Новичка бих искала да взема, но със сигурност ще си намерите бързо купувач.Simple Smile

# 659
  • Мнения: 163
Ако продавате дъждобран, може да ми пишете.
[b[/b]
mamanorge и Kika1234. Благодаря за отговорите ви. Да, намерих коментара за Хплори. Говорих с магазина, 9плюс и като че ли малко ме разколебаха, защото Хплори бил утвърден модел на пазара от 10 години и значително по-лек от Трейлз.. Аз гледам В6 експлорито. Нямали обратна  връзка, че е трудно с тротоари. Ох, чуденка!

Ако решиш за xplory v6 аз ще
продавам моята.

Общи условия

Активация на акаунт