След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -234ღღ

  • 70 988
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Боре очи за друг освен Елка няма  Laughing не я изпуска от поглед  Laughing

Ако не я държи за ръка, я прегръща, ако и това не е  Whistling  от поглед със сигурност не я изпуска  Peace Wink. Той лична охрана да й беше нямаше да я пази така   Naughty Blush

# 61
# 62
# 63
  • Мнения: 8 484
Тоз пък и той, само той не беше опитвал да приземява феновете и неговия ред дойде  ooooh! много пък е сигурен той кой с кого ще продължи в живота ooooh! и само дето е забравил да спомене, че те си имат прекрасни севгилита, какви са тези въпроси ooooh! ooooh! Имам чувството, че никой от обкръженията им не иска Елбар да съществува  ooooh!



# 64
  • София
  • Мнения: 30 222
Виви какво пишат в статията по горе дето я сложих? Юнис май наистина е напуснал залата по време на излъчването на филма. Ми що е отишъл ако е така?!
рускините пишат че бил в тоалетната и чакал да получи СМС когато свършат целувките

 Joy hahaha Joy Тези хора ще ме уморят.

# 65
# 66
  • Мнения: 13 725
   В Т фенове са написали"ние ги харесваме повече отзад" hahaha hahaha hahaha

       


И ние  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha

# 67
  • Мнения: 13 725
Тоз пък и той, само той не беше опитвал да приземява феновете и неговия ред дойде  ooooh! много пък е сигурен той кой с кого ще продължи в живота ooooh! и само дето е забравил да спомене, че те си имат прекрасни севгилита, какви са тези въпроси ooooh! ooooh! Имам чувството, че никой от обкръженията им не иска Елбар да съществува  ooooh!





Той да си оправи първо неговия личен живот, па тогава да бере дерт за другите  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 33 429
Енго какво се обажда, като хиляда пъти се събира и разделя с Идил  ooooh!

# 69
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
       ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

             


# 70
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
      





     Crazy Whistling hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 71
  • Мнения: 12 833
Привет!
Елчин е дала интервю пред Ранини. Предстои публикуването.
Преди новата доза Елбар красота от вчерашното им участие
 
Едва издържа от умора

Искра, това мисля са стари жълтини, или поне сега направен клип със стари измислени писаници. Каката, баткото всичко е прикачено за Елбар, докато те си решат.
Наслаждавам се на двамата заедно, останалото ще се разбере, ако изобщо се промени.

Последна редакция: нд, 12 ное 2017, 11:22 от eliNIM

# 72
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Привет!
Елчин е дала интервю пред Ранини. Предстои публикуването.
Преди новата доза Елбар красота от вчерашното им участие
 
Едва издържа от умора

Искра, това мисля са стари жълтини, или поне сега направен клип със стари измислени писаници. Каката, баткото всичко е прикачено за Елбар, докато те си решат.
Наслаждавам се на двамата заедно, останалото ще се разбере, ако изобщо се промени.


 Пуснах го като поредната руска глупост  Mr. Green Те рускините са царици в това Joy Joy Joy

# 73
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Привет  Hug Hug

Привет!
Елчин е дала интервю пред Ранини. Предстои публикуването.
Преди новата доза Елбар красота от вчерашното им участие
 
Едва издържа от умора

Искра, това мисля са стари жълтини, или поне сега направен клип със стари измислени писаници. Каката, баткото всичко е прикачено за Елбар, докато те си решат.
Наслаждавам се на двамата заедно, останалото ще се разбере, ако изобщо се промени.
Страшно уморени, но много щастливи  Peace Crazy. Вероятно чак сега осъзнаха какво искат феновете им  Thinking. И че всички тези хора отишли на премиерите крещяха имената им в еуфория и се блъскаха, дори само да ги видят  Flutter.

# 74
  • Мнения: 12 833
 От инста и , съвсем топла

Готова с нов тоалет. Руткай този път не е отстъпил  Grinning
И от Руткай

Общи условия

Активация на акаунт