След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -234ღღ

  • 70 956
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
13 потребители и 24 гости преглеждат темата

 #Crazy #Crazy от времето на Ашка май не сме били толкоз народ тук и горе на сефалък  Joy
Е то имаше ли какво и кой да се коментира , освен втасването на Делиха. От нея не ми се четеше темата, от всяка страница изкачаше рошава, грачеща, мръсна и гладна. Joy Joy Joy
Един път се изкъпа и го направи международно известие

 Joy Joy Joy Joy Joy е как да не е  Rolling Eyes то следващото такова събитие е догодина по същото време, че да не хаби вода  Naughty а и вече е студено не върви  Mr. Green

# 46
# 47
  • Мнения: 2 539
Значи снимка не става, без да са прегърнати! Mr. Green

# 48
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
героите са изморени  Grinning добре, че чак утре по обяд имат представяне в Самсун

https://vk.com/video-96725873_456241185?list=8df6347d558bbe890f

Ама Рутко как се накани да седне до Елка и като видя Борко зад себе си веднага си събра багажите  Mr. Green и Борко седна на мястото  Wink

Последна редакция: сб, 11 ное 2017, 22:25 от kotelina

# 49
# 50
  • Мнения: 12 826

Ненагледни......и така трябваше да ни радват две години.

Кой знае кога отново ще седнат заедно за снимка,след тези дни



много уморен

# 51
  • Мнения: 16 079

Ненагледни......и така трябваше да ни радват две години.

Кой знае кога отново ще седнат заедно за снимка,след тези дни



много уморен
ами ако спечелят някой Келебек, например за чифте  Grinning ще ги видим заедно, иначе не мисля, че ще ги видим повече заедно на снимка поне докато не решат самите те

# 52
# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 628
И все едни същи заучени фрази, не знаят защо са успешни като двойка.  Лесно се отървават от неудобни въпроси и истински отговори .Енергия , та енергията са я нарочили, ама тя не се появява от нищото. Нещо като късмет, като не искат да са точни.
Четейки какво ги питат все едно правят представяне на Ашка, което е нормално все пак са пред излъчване на филм, а сериала е добре известен.
Ортакс да се пукат, нека ги я яд,изгубиха какво било , било.  
аз не знам Ортакса дали се хапят, но Стар със сигурност че не сключиха договор и със Елка

# 56
# 57
  • Мнения: 8 480
Боре очи за друг освен Елка няма  Laughing не я изпуска от поглед  Laughing

# 58
# 59
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
   В Т фенове са написали"ние ги харесваме повече отзад" hahaha hahaha hahaha

       

Общи условия

Активация на акаунт