Пазаруване от Amazon - тема №71 - Black Friday 2017

  • 100 571
  • 816
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 740
vanian Бих препоръчала BISSELL Crosswave Hard Floor Cleaner имам го от около година и нямам оплаквания - леко, маневрено, лесно обслужване. Поръчах и за свекърва ми, и тя няма оплаквания.  Peace

# 421
  • Мнения: 5 598
Сигурно миеш ламинат или глазирани плочки.Аз мия неглазиран гранитогрес с подочистачката.Изсушава перфектно,но това е единственото й предимство .

# 422
  • Мнения: 740
Да, подовете са ми ламинат + плочки в баните.  Peace

# 423
  • Мнения: 5 598
За ламинат керхера е идеален .МНого по-бързо изсъхва от обикновен моп . Но същата работа върши и кофа с вода и парцал,реално .

# 424
  • Мнения: 7 127

Относно четките за зъби, я кажете какво по-добре чистят ултразвуковите.
Аз ще споделя моя опит, може би докато не си пробвала няма как да знаеш  Peace
Много по-добре почистват плаката и зъбния камък от електрическата. Преди да започна да я ползвам се налагаше на всеки 4 месеца да ходя да ми чистят плака - изтъркани са ми зъбите и имам склонност към натрупване и оцветявания от кафе и храни. Не съм ходила почти година за почистване и още нямам видим зъбен камък и плака.

Някой беше питал за четка за зъби за 12 г. дете каква да вземе. Аз бих взела нормална четка, а не детската на Филипс. Детето е достатъчно голямо, сигурно има сменени почти всички зъби, не си заслужава според мен да се купува по-слаба четка. Новите модели имат няколко режима на работа- за по чувствителни зъби и тогава оборотите са по-слаби.
За ултразвуковите за деца - главата е друга и да, трябва да е по-слаба и трябва да е детска за такава  възраст. Това е и мнението на производителя. Освен това - дори и с функцията за чувствителни зъби, вибрациите са по-силни и не са подходящи за устата на 12 годишно дете, на което, макар и всички зъби да са сменени, или почти всички - все пак не са укрепнали. Моята дъщеря ползва детска от почти 11 годишна, скоро ще стане на 12 и със сигурност ще е стресиращо да усети по-силните вибрации на моята, с която на мен в началото ми беше доста странно, ако тепърва опитва ултразвукова. Преди това ползваше електрическа на Браун за деца и каза, че от тази е доста по-доволна. Зъболекарят й също я хвали за хигиената на зъбите.
Най-общо казано - детската не е по-слаба, а по щадяща.
Simple Smile И споделеното е изпробвано.

# 425
  • Мнения: 1 731
Търся слоу кукър, предпочитам да е Crock-pot. Може ли малко помощ? Не знам дори с какъв вътрешен съд да е, видях, че има различни... Вместимост - 5л. мисля, че е добре, че сме двама вкъщи, чат-пат има трети човек, но ми се ще да готвя за поне 2 хапвания от двамата. Приемам всякакви съвети и предложения Wink Ако мернете някоя сделка и се сетите да споделите, ще съм много благодарна Simple Smile

Този е на добра цена в момента - https://www.amazon.co.uk/gp/product/B007XEJ4G2/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1
Купих такъв за сестра ми и е тя е много доволна. В БГ е на двойна цена.


Аз пуснах този от склада: https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B01I4RUALY/ref=dp_olp_ … mp;condition=used. 29 паунда -20%.

# 426
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Относно ботушите ugg, преди 2 седмици поръчах от ибей 27 размер. Чисто новите са по 50£, идват си с всички сертификати и оригинална кутия, хартия и т.н. Но аз лично съм разочарована от качеството. Като се има предвид че ботушите им са с цена над 120€, да не кажа 150€, за много кратък период се жулят, пада мъха отпред на носа на ботуша. Все си мислих, че тея дето продават употребявани ботуши и пишат, че са слагани броени пъти и са пазени, а видимо са носени много и обелени, лъжат на поразия, но наистина много бързо се заносват (Сори, ама не се сещам в момента Бг дума). И в препоръчително да си вземете тъмен цвят като тъмно кафяво, черно. Цветове като розово се поддържат трудно. Лично мнение.
Сори за спама.
Мерси много за мнението Rosita. Явно само с няколко измивания няма да мога да преценя. Аз също страдах от натрупване на зъбен камък преди да почна да се мия с ел.четка, но от 7г си правя тази процедура веднъж на 2г, а преди това на всеки 6м. Но напоследък все се налага да си мия зъбите по 3мин. Просто не съм доволна от почистването за 2мин. Ще видим как е с новата четска. Уж е много по-мощна. Гледам, че и нови накрайници има излезли, ще се пробват и те.

# 427
  • София
  • Мнения: 546
Аз също мога да споделя мнение като дългогодишен ползвател първо на Oral B, после на Philips Sonicare и сега отново на Oral B.
Почистването на зъбите с Philips Sonicare действително е по-добро. Но на мен лично ултразвуковата четка се отрази много зле на венците. И преди това имах малко проблем с тях, но откакто започнах да ползвам Philips положението с венците ми се влоши сериозно. Сега се върнах на Oral B и в съчетание с разни процедури леко се подобрява ситуацията.
Вероятно, ако човек няма проблем с венците, ултразвукът е добър избор. За мен лично се оказа лош избор и сега се опитваме с моя зъболекар да оправяме поразии Sad
На детето си взимам само електрически четки и предвид моя горчив опит не бих рискувала при него с ултразвукова четка.

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Търся слоу кукър, предпочитам да е Crock-pot. Може ли малко помощ? Не знам дори с какъв вътрешен съд да е, видях, че има различни... Вместимост - 5л. мисля, че е добре, че сме двама вкъщи, чат-пат има трети човек, но ми се ще да готвя за поне 2 хапвания от двамата. Приемам всякакви съвети и предложения Wink Ако мернете някоя сделка и се сетите да споделите, ще съм много благодарна Simple Smile

Този е на добра цена в момента - https://www.amazon.co.uk/gp/product/B007XEJ4G2/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1
Купих такъв за сестра ми и е тя е много доволна. В БГ е на двойна цена.


Аз пуснах този от склада: https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B01I4RUALY/ref=dp_olp_ … mp;condition=used. 29 паунда -20%.
Реално каква работа върши...?Готви бавно и като на пара или...?

# 429
  • Мнения: X
Аз пък имам начален стадии на парадонтоза и Филипса е в пъти по-добър от Орал -бито за венците ми. Да не говорим, че почистването на зъба и под венеца е в пъти по-добро.

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Аз пък имам начален стадии на парадонтоза и Филипса е в пъти по-добър от Орал -бито за венците ми. Да не говорим, че почистването на зъба и под венеца е в пъти по-добро.
Може ли линк към твоето?

# 431
  • София
  • Мнения: 9 926
До края на седмицата ли са промоциите?

# 432
  • Мнения: 120
https://www.amazon.es/gp/product/B06VV7J75Y/ref=ox_sc_mini_detai … id=A1AT7YVPFBWXBL

Последния модел фотоепилатор,какво ли значи Испанска версия versión española  newsm78

https://www.amazon.es/iRobot-Roomba-650-aspirador-programable/dp … ords=Robot+Roomba

И на тази Румба се чудя ,отзиви ?
Прилична е Румбата ,аз имам модел 660. Удря се силничко в мебелите и е шумна.Този модел 650 няма планувано почистване ,т.е. не можеш да и зададеш в кой ден в колко часа да тръгва да чисти. Старичък модел ,ама железен .То и парите  са и толкова, колкото струва всъщност.
Има програмиране модела, как да няма?

# 433
  • Мнения: 1 731
Търся слоу кукър, предпочитам да е Crock-pot. Може ли малко помощ? Не знам дори с какъв вътрешен съд да е, видях, че има различни... Вместимост - 5л. мисля, че е добре, че сме двама вкъщи, чат-пат има трети човек, но ми се ще да готвя за поне 2 хапвания от двамата. Приемам всякакви съвети и предложения Wink Ако мернете някоя сделка и се сетите да споделите, ще съм много благодарна Simple Smile

Този е на добра цена в момента - https://www.amazon.co.uk/gp/product/B007XEJ4G2/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1
Купих такъв за сестра ми и е тя е много доволна. В БГ е на двойна цена.


Аз пуснах този от склада: https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B01I4RUALY/ref=dp_olp_ … mp;condition=used. 29 паунда -20%.
Реално каква работа върши...?Готви бавно и като на пара или...?

Готви бавно - 8-10 часа, докато си на работа. Много удачен за бобови и зелеви, месо също на бульон.

# 434
  • Мнения: 2 847
650 румба няма програмиране!Абсолютно съм сигурна ,и майка и сестра ми го имат този модел и няма програмиране!!!
660 румба имам аз и си имам програмиране!
В амазон е пуснат 650 модел ,който Няма програмиране.

Общи условия

Активация на акаунт