Пазаруване от Amazon - тема №71 - Black Friday 2017

  • 100 624
  • 816
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 748
Starrydream Аз съм си правила над 5 акаунта с една и съща карта за плащане, нищо не са ми сторнирали.
И аз така-повече от 5 са,защо пък да сторнират по тази причина..

# 736
  • DE
  • Мнения: 9 068
trikitil, не е това. Живея в Германия и освен това имам активиран Прайм. Всичко е наред докато тръгна да плащам. Както и да е, отказах се и си поръчах друго  Crazy

# 737
  • София
  • Мнения: 9 959
Starrydream Аз съм си правила над 5 акаунта с една и съща карта за плащане, нищо не са ми сторнирали.
И аз така-повече от 5 са,защо пък да сторнират по тази причина..
заради ограничение на количествата.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 6 888
Един бонбон обикновено е около 10грама. Значи - около 60 броя трябва да са.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 547
Гледайки големината на бонбоните , някъде към 60 ,поне моя опит е такъв с нашите бонбони.

# 740
  • Мнения: 740
Starrydream Аз съм си правила над 5 акаунта с една и съща карта за плащане, нищо не са ми сторнирали.
И аз така-повече от 5 са,защо пък да сторнират по тази причина..
заради ограничение на количествата.
Е, аз точно затова съм правила над 5 акаунта - когато е имало ограничение от един продукт на акаунт и/или прайм, но всички с една карта за плащане.  Peace

# 741
  • Мнения: 1 458
При поръчка до България от немския Амазон в пощата ли пристига доставката или с някоя от спедиторските фирми? Спазват ли се сроковете за доставка посочени при поръчката?
Моята пристигна с куриер M&BM.
Поръчана на 20ти, изпратена на 23ти и на 29ти ми я донесоха.

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 19:50 от lk

# 742
  • София
  • Мнения: 9 959
ps
Другата са си дръпнали парите още вчера, но статуса стои на "dispatching now" ?!
Starrydream Аз съм си правила над 5 акаунта с една и съща карта за плащане, нищо не са ми сторнирали.
И аз така-повече от 5 са,защо пък да сторнират по тази причина..
заради ограничение на количествата.
Е, аз точно затова съм правила над 5 акаунта - когато е имало ограничение от един продукт на акаунт и/или прайм, но всички с една карта за плащане.  Peace
Така беше, преди, от тази година вече са затегнали редиците. Даже в момента и напълно нова карта не ми я приемат... разбрах че често се случвало.

PS: Това системен адрес за кореспоненция ли е - понеже върнах отговор и не получих нищо - бяха ми сторнирали поръчка.
qla @ amazon.de

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 17:19 от Starrydream

# 743
  • София
  • Мнения: 1 678
Някой да ми препоръча детски касов апарат (играчка)? Благодаря предварително!

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
Някой да ми препоръча детски касов апарат (играчка)? Благодаря предварително!

Дъщеря ми имаше такъв , когато беше малка , много е хубав.

# 745
  • София
  • Мнения: 574
Момичета, от времето на виповете не съм правила поръчки от Амазон.
Сега искам една раница да поръчам от немския и ми дава "Your order qualifies for FREE Delivery".
Възможно ли е да няма шипинг до български адрес, като стойността на поръчката е 33 евро?

# 746
  • Мнения: 1 458
Безплатната доставка е само за Германия и Австрия мисля.

# 747
  • София
  • Мнения: 574
И аз така си помислих, то няма логика за такава малка сума да ми поемат транспорта.
Мерси!

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
И аз така си помислих, то няма логика за такава малка сума да ми поемат транспорта.
Мерси!

И при по - голяма няма да ти го поемат.
Ако поръчаш до адрес на посредник, ще ти струва около 3 лв.

# 749
  • София
  • Мнения: 574

Shantal, благодаря!

Не ми е много ясно как става с адресите до посредник. По-лесно ми е да пусна поръчката до пощата.
Сега се сетих, че от затварянето на виповете имах някакъв ваучер, но няма как да го открия, пък и те си имат срок на използването.

Общи условия

Активация на акаунт