Пазаруване от Amazon - тема №71 - Black Friday 2017

  • 100 587
  • 816
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 922
Някой да ми препоръча детски касов апарат (играчка)? Благодаря предварително!

Този имаме от миналата Коледа: https://www.amazon.de/Theo-Klein-9356-Kassenstation-Folientastat … s=Registrierkasse Peace

# 751
  • Мнения: 2 854
Дребосъците ми ги напускаха с DHL ,и UPS ,  пресата за коса дойде по пощата без проследяващ номер .Вярно за 7  дни ама друг път пратките са в 100 кашончета с надпис амазон ,този път е така за разкош без кашон.Лепнали етикета с адреса и готово.Прибирам се на обед ,свекървата приела пратката и я подредила в коридота!Който влезе  да и се зарадва Simple Smile !Добре ,че си дойдох преди дъщерята.Щеше да ми пропадне коледната изненада!Дано на ММММ за подаръка от DHL ми звънат .

# 752
  • София
  • Мнения: 3 171

Shantal, благодаря!

Не ми е много ясно как става с адресите до посредник. По-лесно ми е да пусна поръчката до пощата.
Сега се сетих, че от затварянето на виповете имах някакъв ваучер, но няма как да го открия, пък и те си имат срок на използването.
Лесно е пазаруването с превозвач, трудно е само докато пуснеш първата поръчка. В сайтовете на превозвачите всичко е обяснено подробно. Погледни темата, избери си превозвач. Прочети в сайта му, регистрирай се и ще видиш, че всичко е много лесно.

# 753
  • Мнения: 3 739

Shantal, благодаря!

Не ми е много ясно как става с адресите до посредник. По-лесно ми е да пусна поръчката до пощата.
Сега се сетих, че от затварянето на виповете имах някакъв ваучер, но няма как да го открия, пък и те си имат срок на използването.
Много лесно! За адрес на доставка пишеш адреса на фирмата,която си избрала да ти достави продукта до БГ. В нейния сайт се регистрираш и си избираш как да получиш пратката.
 Ето темата за превозвачите.
http://old.bg-mamma.com/?topic=987653;topicrefid=19

# 754
  • София
  • Мнения: 574
Благодаря, момичета!
Прегледах превозвачите, наистина е доста по-евтино чрез тях.

# 755
  • София
  • Мнения: 6 125
Благодаря за информацията за бонбоните. Hug

Втори ден се опитвам да канселирам един артикул в италианския сайт и все ми дава съобщение, че имат проблем и работят по него. Най-вероятно утре ще им пиша, но да попитм все пак, случвало ли се е на някого.

# 756
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
Благодаря за информацията за бонбоните. Hug

Втори ден се опитвам да канселирам един артикул в италианския сайт и все ми дава съобщение, че имат проблем и работят по него. Най-вероятно утре ще им пиша, но да попитм все пак, случвало ли се е на някого.

Ако пратката е подготвена за изпращане, отказват да я канселират и съветват да не я приемаш от куриера или да я върнеш.

# 757
  • София
  • Мнения: 6 125
Не е подготвена, с празна карта е пусната. Искам да изчистя излишното, за да платя.
Не се съмнявам, че ще реагират веднага щом им пиша, но от любопитство исках да зная имало ли е сходен случай.

# 758
  • here and now
  • Мнения: 4 319
Знам, че не е по темата, но тук четат повече хора, та да попитам:
В немския C&A как въвеждате ID (смятам GGBG да ползвам за посредник)? Не допуска цифри в името.

# 759
  • Мнения: 1 458
Когато не допуска в името, се попълва само в полето Адрес 2.

# 760
  • Мнения: 5 602
Поръчвали ли сте Frustration-Free Packaging  ? Няма разлика в съдържанието,нали ?

# 761
  • София
  • Мнения: 5 547
Знам, че не е по темата, но тук четат повече хора, та да попитам:
В немския C&A как въвеждате ID (смятам GGBG да ползвам за посредник)? Не допуска цифри в името.
Алис има тема , там ще ти кажат най- точно.

# 762
  • here and now
  • Мнения: 4 319
Когато не допуска в името, се попълва само в полето Адрес 2.
И поле за адрес 2 няма.

Алис има тема , там ще ти кажат най- точно.
Четох и писах там, но има по 4-5 мнения годишно и реших да попитам и тук

# 763
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 527
Знам, че не е по темата, но тук четат повече хора, та да попитам:
В немския C&A как въвеждате ID (смятам GGBG да ползвам за посредник)? Не допуска цифри в името.

В полето Adresszusatz / Firma си пишета GGBG и ID.

# 764
  • Мнения: 15
здравейте,имам огромен проблем при поръчката съм объркала адреса за доставка и пратката е вече получена .Има шанс да върна поръчката и амазон да си я изиска обратно от получателя?
имам и друга поръчка която още нее получена не я отказах,но продавача ми отговаря,че трябва първо да отиде на адрес и от там да я откажат, аз този дето съм изпратила нито го знам нито знам как да се свържа с него:((

Общи условия

Активация на акаунт