DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 9

  • 62 956
  • 712
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 208
Здравейте и от мен!
Индира честит имен ден! Чудесна маса и бар с всички питиета,"Както ви харесва"-постановка по Шекспир Heart Eyes

# 631
  • Мнения: 3 203
Искрено се надявам ,че в новата серия ще имаме по-голямо  екранно присъствие на Булут  Hug



И сравнението на мамашите  Hug Ферит и Назлы: 1 серия,7,12,20


# 632
  • Враца
  • Мнения: 791
Индира честит празник Hug да здрава и много щастлива 😘
Благодаря за всичко споделено,  отново сте се развихрили Hug
Какво ли снимат вече 3-ти ден ... и то само Джан и Йозге?  Дано другия еризод давата само НазФер ,  та да им се нарадваме на воля Praynig

# 633
  • Мнения: 6 604
Привет, момичета! wavey

Индира, честит празник, мила! Flowers Rose
Бъди здрава, щастлива и благословена!


Нека да не викаме дявола с всичките тези приказки за спиране. Не само, че няма никаква официална информация, дори намек за това няма и не трябва да се притесняваме. Екипът работи със страхотно настроение и да се надяваме, че ще ни радват поне до пролетта.

                            

Аз въртя, суча и пак се връщам на проблемите на Назлъ с лихваря и на факта, че тя не сподели за проблемите си с Ферит, защото тази сюжетна линия ми е много интересено как ще я разплетат. Искаше ми се Ферит да разбере, но беше ясно, че и да узнае, няма да е от Назлъ.
Да се обърне към лихвар беше ужасна и отчаяна постъпка, но аз разбирам защо тя иска на всяка цена да се справи сама. Как сега, когато е изпаднала в толкова трудна ситуация да каже на същия този Ферит, който неотдавна я нарече златотърсачка и й отправи неприлично предложение? newsm78
Мисля, че никак не е лесно. Ние коментираме, че проблема с парите е на ресторанта, но това не е точно така. Проблемът е, че в ресторанта не изкарват достатъчно пари, за да може със своята част  от спечеленото Назлъ да плаща кредита на родителите си. Тоест, това си е личен финансов проблем на Назлъ и семейството й, чието жилище е ипотекирано, а не на ресторанта, в който и Ферит е съдружник. А Ферит не само, че не се интересува как върви ресторанта в последно време, той също така не се сеща да провери или попита дали Назлъ печели достатъчно, за да покрива дълговете си. Двамата може да спят на едно легло, но нямат общ бюджет и на този етап не са едно семейство. Не обвинявам Ферит, просто се опитвам да се поставя на мястото и на двамата. Хем Назлъ има право да решава сама проблемите си, хем той да й се сърди, че не е помолила за помощ или съвет. И понеже Ферит бей е умен и обективен човек, надявам се да прояви мъдрост и когато разбере какви ги е забъркала любимата му, хем да реши проблема й, хем да не я накара да се чувства зле от това и да не й се сърди, че е скрила. Дано не ме разочарова моя любимец.Laughing

Надявам се и аз на много сцени с Джан и Йозге и Алиханчик в новия епизод.
Никаква идея нямам какво ще правят в Бурса, но не мисля че Назлъ ще избяга там.
Нещо друго ще е.

Алихан и Къванч в сцена от филма.




Приятна вечер!

# 634
  • Мнения: X
Дъгичке, браво.  Grinning Подсети ме нещо. Аз също мисля като теб за причината, поради която скри от Ферит - не е само магарешки инат и детинска гордост, нещо по-дълбоко е. Не само, че Ферит я нарече златотърсачка и ѝ предложи секс срещу пари (така поставено, звучи отвратително, но то си е това), но и е омъжвайки се за богаташ, навлезе в свят, в който, вариант едно: обикновено красивата съпруга е изцяло дундуркана и глезена от богатия съпруг, и често от нея не се очаква да постигне нищо друго, освен да го краси по светски мероприятия, защото не ѝ достига мозък за собствени успехи и работа.И вариант две: новозабогатялата съпруга е алча и ненаситна за пари, изключително умна и способна, но използва интеректа си, за да върти номера и капани на съпруга си. Е, Назлъ ще умре, преди да позволи да я виждат по един от двата начина. Naughty

# 635
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug

Индира,честит имен ден!!!Бъди здрава,щастлива и нека името ти носи много късмет!Благодаря за щедрата почерпка!!!

Я виж кой бърза да те поздрави за празника ти! Grinning Grinning




Дъгичке,Самби,само да не стане така Ферит да изкупи от лихваря задължението на Назлъ и на по-късен етап,ако тя реши да го напусне да я задължи да остане при него. newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 21:27 от Keskinowa

# 636
  • Мнения: 3 203


Keskinowa  дано  Ферит успее да я задържи  с  голямата си  любовта към нея и наистина Назлъ да я осъзнае и да не залети към Дениз защото тогава и Ферит ще се чувства наранен  връщането назад ще е пагубно и за двамата .Надявам се СЦ да ни спестят тези неволи    Hug

# 637
  • Мнения: 1 875


Keskinowa  дано  Ферит успее да я задържи  с  голямата си  любовта към нея и наистина Назлъ да я осъзнае и да не залети към Дениз защото тогава и Ферит ще се чувства наранен  връщането назад ще е пагубно и за двамата .Надявам се СЦ да ни спестят тези неволи    Hug

Мария, HugИнатичко ни е момичето и като се заинати прави грешни стъпки.На моменти Ферит я озаптява,но сега е много влюбен и си мисля,че в стремежа си да я задържи може и да я задължи по даден начин-например със този заем.В любовта и на война всичко е позволено!Надеждата ми е в Асуман.Тя е по-решителна и ще си завоюва Дениз.Що ли не се съюзят Ферит и Асуман-тогава ще поставят всеки на мястото му!

# 638
  • Мнения: 3 203


Keskinowa  дано  Ферит успее да я задържи  с  голямата си  любовта към нея и наистина Назлъ да я осъзнае и да не залети към Дениз защото тогава и Ферит ще се чувства наранен  връщането назад ще е пагубно и за двамата .Надявам се СЦ да ни спестят тези неволи    Hug

Мария, HugИнатичко ни е момичето и като се заинати прави грешни стъпки.На моменти Ферит я озаптява,но сега е много влюбен и си мисля,че в стремежа си да я задържи може и да я задължи по даден начин-например със този заем.В любовта и на война всичко е позволено!Надеждата ми е в Асуман.Тя е по-решителна и ще си завоюва Дениз.Що ли не се съюзят Ферит и Асуман-тогава ще поставят всеки на мястото му!

Наистина Асуман направи грешки  но благодарение на нейните грешки  сега ги гледаме под един покрив .А инак е много досетливо бързо и сече пипето  Hug надеждата ми е в нея да разконспирира Пелин  Praynig

# 639
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Асуман щеше и Демет да разконспирира, докато беше още объркана и готова да говори, в дома на Ферит, но не и дадоха думата. Тя яде попарата на русото зло и както разкри сервитьора, така щеше да разкрие и Хакан чрез Демет. Умна е. Има рационален ум, импулсивна е, разумът и помага в по-сложни ситуации да намира зрънцето, за което да се хване и да разплете нишката, но следва изгодата и това я прави егоист в очите на другите. Харесва ми! Този образ, като че ли, има най-голямо развитие в положителна посока.

# 640
  • Мнения: X
Аз мисля, че Ферит ще постъпи грешно, ако я задължи да остане, не заради взаимната им любов, а заради заема. В случая със стореното от Асуман, донякъде го оправдавам, защото и действията на Асуман и действията на Назлъ утежниха и тотално промениха живота и състоянието на едно и без това дълбоко травмирано дете. Макар че Ферит (изхождайки от собствената му логика за изкупване на вината) трябваше да се ожени за Асуман, като прекия виновник. Ама нейсе. Но за заема не мога да се съглася - никой няма да го кара насила да плати кредита, че после да иска сметка за това. Пак сам ще се натисне, където не го искат - не че е без право, ресторантът е и негов, но няма право да го използва, за да задържи Назлъ. И мисля, че ако постъпи така, рискува да ѝ падне в очите, както и без това му е набрала... Naughty

# 641
  • София
  • Мнения: 30 222
Аз смятам, че Ф. няма изобщо да прави опит да я задържи с нещо друго освен с любов. Той 100 000 неустойка не ѝ потърси и я освободи от договора, че сега ли ще тръгне да я принуждава?! Ф. ще я пусне, тя няма да може да си тръгне. Той това и цели, тя да се привърже към него и да свикне с брака им, защото той самият се ожени за нея не само заради Булут и го знае много добре. Wink

# 642
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Аз смятам, че Ф. няма изобщо да прави опит да я задържи с нещо друго освен с любов. Той 100 000 неустойка не ѝ потърси и я освободи от договора, че сега ли ще тръгне да я принуждава?! Ф. ще я пусне, тя няма да може да си тръгне. Той това и цели, тя да се привърже към него и да свикне с брака им, защото той самият се ожени за нея не само заради Булут и го знае много добре. Wink

да....да видим обаче какво е решила Назлъ...

# 643
  • София
  • Мнения: 30 222
Скрит текст:
Аз смятам, че Ф. няма изобщо да прави опит да я задържи с нещо друго освен с любов. Той 100 000 неустойка не ѝ потърси и я освободи от договора, че сега ли ще тръгне да я принуждава?! Ф. ще я пусне, тя няма да може да си тръгне. Той това и цели, тя да се привърже към него и да свикне с брака им, защото той самият се ожени за нея не само заради Булут и го знае много добре. Wink

да....да видим обаче какво е решила Назлъ...
Каквото и да реши, то ще е временно. Тя няма как да е без Ф. Peace

# 644
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
За тези,които почиват днес има 19 епизод преведен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт