DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 9

  • 62 895
  • 712
  •   2
Отговори
# 675
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте и от мен  Hug
Отново ви благодаря за споделените мнения и коментари .. прекрасни са  Hug
Мише, Ямур е продуцентката Peace
Радвам се че няма да го спират  Party все още нищо не сме видели от ГГ и също така се радвам, че продуцнтите мислят за февовете, а не за тъпите устройства отчитащи рейтенг Peace все пак в соц. мрежи сме на 1-во място, което също има значение според мен  Peace
Относно музиката съм напълно съгласна с вас  Hug
Момичета малко остава до серийката и се моля СЦ да не ни попилеят нервите  Praynig
Желая ви прекрасен следобяд  Hug

# 676
  • Мнения: 3 203
И аз се надявам довечера серийката да ни е изпълнена с повече екранно присъствие  на семейство Аслан  Praynig Hug Heart Eyes



Великолепната тройка  Hug

# 677
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
В туитър също имаше опровержение  от Ямур Юнал -продуцент,че сериала продължава.Но дори и да свърши с 26 серии ще е до средата на януари.

# 678
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Някой може ли да каже дали онази снимка от вк е вярна? Става въпрос за един мъж, който позира с човек от екипа. За него казват, че ще бъде нов персонаж в сериала. От телефона съм до довечера и пак не ми дава да качвам снимки...
Довечера - среща в киносалона!

# 679
  • Мнения: 3 203
Това е мъжът от деловата среща на Ферит на стадиона и в същото време Хакан го нае да върши поредните мерзости на Ферит.

# 680
  • Мнения: X
Това е мъжът от деловата среща на Ферит на стадиона и в същото време Хакан го нае да върши поредните мерзости на Ферит.
Благодаря! Аз пак съм бляла някъде...

# 681
# 682
  • София
  • Мнения: 30 147
....
Мише, Ямур е продуцентката Peace
.....
Ох, силно се надявам да ни казва истината! И аз смятам, че още не сме видяли всичко от Джан и Йозге.

На мен пък музиката, която слуша Ферит, ми харесва. Blush Харесва ми това, че Ферит слуша нетипична за съседите ни музика, както Йомер от Ашка слушаше класика. Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 1 875
Привет,момичета Hug Hug Hug

Хайде,не остана до поредният ни епизод!Мисля си да си взема валериана тази вечер! Joy Joy Joy

Нашето момиче е в топ 10 на най-красивите актриси!Йозге е шеста,а първа е моята любимка  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 684
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета
малко остана до новата серия...предлагам да не се косим предварително с това колко серии ще бъде сериала, а да му се насладим максимално....може да са 30 на брой,но качествени....Joy

# 685
  • Враца
  • Мнения: 791
Момичета ето го и хаштага  Hug
#izinverme- "не позволявай" Hug
Keskinowa аз мисля с валидолче да се запася за всеки случай  Whistling

# 686
  • Мнения: 1 875
Игличе, Hugда видим кой ще изрече тези думи от хаштага-дали Назлъ или Ферит.Нека не забравяме,че често ни подвеждат с хаштага. Crossing Arms

# 687
  • Мнения: 41 714
Иглика Hug,благодаря за хаштага! Hug

Кески Hug,за клипчето! Wink







 Joy Joy Joy

https://vk.com/dolunayozgegurel?z=video200460422_456239285%2F2db … -146912950_197632

# 688
  • Враца
  • Мнения: 791
Не знам кой на кого ще каже тези думи, но усещам че Пеликана ще ни лази по нервичките с двойната си игра  ooooh! та в този ред на мисли слагам нещичко да се подсилим преди серията  Hug



До след малко момичета  Hug Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 30 147
Аз искам ро-ман-ти-ка! Blush

Общи условия

Активация на акаунт