Фермата 3 - 2017 г. - Тема 10 (13.11. - 19.11.)

  • 71 682
  • 870
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 487

А представяте ли си сега Валка да вземе да се обърне на 180о и да реши, че има чувства?

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 15:17 от MegaMeg

# 856
  • Мнения: 7 006
Мислите ли, че Алек ще се откаже от играта след като Валерия му признае, че не го иска?
Аз не вярвам, че той ще се предаде.
Аз не вярвам, че ще му признае, сигурно пак ще увърта по нейния си начин.
И пак ще гледаме сапунен сериал "Аз я любя, тя не знае какво иска". ooooh!

Алек заприличва на Миро от Биг Брадър 2.

# 857
  • Мнения: 14 830
Следващата седмица я виждам така:
Скрит текст:
Алек фермер, Калоян ратай и дуелист, изправя се срещу Гечо и го побеждава
Smiley 
Сега да не кажете, че знам нещо, щото се познавам с някой от тях, за това го сложих скрито.
Ох, ходих и до голямото огледало в коридора да се гледам People Person With Pouting Face
И какво видя...хихи

# 858
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А представяте ли си сега Валка да вземе да се обърне на 180о и да реши, че има чувства?
Е, голям смях ще е това, да, изведнъж да го залюби. Не може, Пьешо чака отвън. hahaha
Оф, един женски дуел би спасил Калоян, но не вярвам. Остава да се надявам Калоян да победи Гечко другата неделя. newsm56

# 859
  • Мнения: 968
Mask КазАх ли Ви, че разговора с Вал и наставниците подготвя почвата за ново сериалче ? Mask
Ай честито, нови 2 седмици сълзи и психарии .
Цигарките му изядоха играта на Ванко строй и нарочно подбраните игри от Опосумите. Какви бяха тези тежести, теглене , като знаят, че Гинчев е с болен кръст?  Къде са игрите с коване и рязане , с умения. Защо са заложени само силови игри, удобни на Алек?
Защо не дават възможност на дуелистите да си теглят сами игрите ? Първия тегли, втория ги подрежда. Хем късмет, хем случайност, а сега три тежки игри на един с болен кръст и на едно биче.
Гинчев ще ми липсва, особено седмицата без цигари в която беше "глътнал серум на истината" , както каза една съфорумка , беше най-веселата. И битката му със сладкото Smile
По- кадърен, по-цветен, по-истински играч от всички ,които остават.
Сега Алек ще спретне ли на мама Галя един другарски съд, че иска да го раздели от любимата?
Честно, пука ли Ви как ще се развие историята им ? На мен - не!
И като Ваш кореспондент във фейса , ето  няколко мнения :
Скрит текст:
  невена ценева Защо нямаше коване и цепене на дърва в този двубой? Щото оня с маникюра не ги може добре ли?
Nikola Trendafilov Много мъжки сълзи се изплакаха. Много търтейки се навъдиха вътре. Накъде отива този свят. Мъжете рИват, готвят и чистят. Жените вятър ги вее на бял кон. Ахахахаха.
Roza Stankova ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ИВАН И АНДРЕЙ КАК ОПРЕДЕЛЯТ БИТКИТЕ ЗА ДУЕЛИТЕ И В ЧИЯ ПОЛЗА
Bistra Gerova Забихте му го в два ката, с тези гадни игри...манипулатори такива...хайде гледайте си ревльото и сладникавата сапунка.....

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 23:03 от Tary

# 860
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз не искам да чувам гък повече за тяхната история, ти питаш дали ни пука как ще продължи. Joy
И на мен ще ми липсва Гинчев през оставащите седмици, много по-забавно ми е присъствието му от това на Алек и Валерия, взети заедно.
Много ясно, че игрите бяха силови, за да падне Гинчев.  Crossing Arms Мани, уплаших се, че ще припадне момчето.

# 861
  • Мнения: 14 830
На мен ми пука щото съм ганярка и много искам Валерия да му каже че два месеца се е пънал напразно и тв не го иска.Даже съм склонна да изтърпя още рев ама искам...ей ме на гаднярка.

# 862
  • София
  • Мнения: 62 595
То как да се развие, на мацката й харесва, че е толкова желана, малко ли се подсмихваше, докато я убеждаваха как трябва да му каже! Ще върти и ще суче, че не може да го нарани, а всъщност ще продължи да се наслаждава на това, че той умира за нея. А ако му каже, че не го иска, ще се изгуби интригата за нея. Гъделът е голям.

# 863
  • Мнения: 14 830
Извън темата - още една битка, още една арена и един шампион .Този път в Лондон.Гришо спечели титлата.

# 864
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Анди, същото като досега - няма да има твърдо нЬе, повече от ясно. 😂

# 865
  • Мнения: 824
Да му се невиди значи! Моя човек отпадна, със него и серума на истината Simple Smile Така, като нямаше място за мен на скамейката, не можахте да се сгъстите малко!

Виолета да вземе да научи някоя и друга нова дума, щото "МАШИИИНА" много ми омръзна, сетихте ли се?

Алек и Виолета не ми се гледат, но май нямаме избор.
Калоян малко ме разочарова като фермер, надявам се да стане ратай и дуелист и да спечели дуела, това ще му спечели и самоувереност и самочувствие и респект от мъжете.

# 866
  • Мнения: 1 211
Гинчев е първия от Фермата, за когото ми е наистина мъчно. Не гледах много дуела заради някои спортни събития, но и не вярвах да победи...при тези игри. Някак наистина изглеждаха супер тенденциозни и против него. Жалко и сега силно се надявам, да не направи Алек фермер. ХА ДАНО, АМА НАДАЛИ. Ще ходи Калоянчик на дуел, усещам!

# 867
  • Мнения: 968
На мен ми пука щото съм ганярка  ....
Аз пък съм по-голяма гаднярка от теб и искам да им се получи. Алек да разбере какво е скрито в " Най-много сълзи са проляти за сбъднати желания" , да се събуди путресен до най-голямата кифла , топ на топа. Като слушам какви нечленоразделни разговори водят ...еле тя.....пък и той с ревността си.....чудничко ще им се получи Smile

# 868
  • Мнения: 1 487
Мен ме съмнява, че ако Вал каже на Алек, че няма чувства към него, той ще я остави на мира. Ще има да я наобикаля, да я пита защо, да ѝ реве на главата, да я гледа умолително и укорително....Когато му каза, че не го иска и че си иска Пешо, той да не би да я остави? Няма спасение от такава лепка. Единственият шанс е един от двамата да си излезе.

# 869
  • Мнения: 1 804
На мен ми пука щото съм ганярка и много искам Валерия да му каже че два месеца се е пънал напразно и тв не го иска.Даже съм склонна да изтърпя още рев ама искам...ей ме на гаднярка.
Сеирджийката в мен иска същото Smiling Imp Сега Валерия ще го "отреже" по своя си начин: "някои хора ми казаха да ти кажа твърдо нье". И сагата ще продължи така, както я гледаме 2 месеца вече - убий ма, обичам та, умри ш'та взема. Алек няма да я остави на мира без значение какъв е нейният отговор - твърд или мьек, щото е психар.
Игрите бяха за Алек, няма 2 мнения. За играта с подковите си мислех, че ще спечели Гинчев, не знам защо всички, включително и самият той не го вярваха. Изглежда ми доста по-тежък. И за Виолета познах, че ще вика за него, защото ми се струваха близки вътре, а и Алек доста я смачка по едно време.
Другата седмица прогнозата ми е Калоян ратай и дуелист, втори дуелист Гечо. За ратайкиня не знам, може би Елена.
Чудя се едно нещо. Защо Калоян подкрепяше Алек? Едва ли е, защото се надява да не е ратай. Да не би фермерът на седмицата по някакви правила да е задължен да подкрепя участникът, който сам е посочил за дуелист? Марина подкрепяше Диана, Дарина подкрепяше ли Ивона? Не помня Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 13:25 от pip4i

Общи условия

Активация на акаунт