Фермата 3 - 2017 г. - Тема 10 (13.11. - 19.11.)

  • 71 691
  • 870
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 1 716
Жалко, че Гинчев изгуби. Сега Алек съвсем ще си повярва, горката пУтресена Валерия...

# 841
  • Вестерос
  • Мнения: 38 311
Ензим от де знаеше и по-важно защо не сподели Grinning ?

# 842
  • София
  • Мнения: 11 664
Алек няма шанс срещу Яни, ако Яни реди точките, 5 точки като сложи на алманаха, силен е, видя се и че на количката е бил по-бърз и можеше и някоя друга игра да вземе. Докато беше предвидимо, че Алек ще бие Гинчев, а го беше срам да извика и Гечо, с когото нямаше и да играят четвърта игра.

Дано другата седмица Калоян извика Гечо и го бие на дуела.

# 843
  • out of space
  • Мнения: 8 574
3 секунди по-късно редактирах.

# 844
  • Мнения: 7 006
Яд ме е, че Гинчев се прецака. ooooh!

Мислите ли, че Алек ще се откаже от играта след като Валерия му признае, че не го иска?
Аз не вярвам, че той ще се предаде.

# 845
  • Мнения: 14 835
Жалко, че Гинчев изгуби. Сега Алек съвсем ще си повярва, горката пУтресена Валерия...
Ми вместо да пУтриса да вземе да му признае въпреки че го " оценя"
Ако пък не може и не знае как да му обясни и тъй като две думи не може да върже, да помоли някой да и напише и тя само да му го прочете. 


А на Гинчев ако мога бих му зашила два по инатливата тиква.
Родопчанин...

# 846
  • София
  • Мнения: 62 595
Не знам, може и да си права, че Гинчев е слаб противник. Но не съм сигурна, че Яни щеше да го отвее.

# 847
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Анди, никога не можеш да бъдеш сигурен кой кого ще победи, но аз мисля Яни за силен противник, и то не само на алманаха.


Тиф, имаше спойлер. Simple Smile

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 23:42 от Ензим

# 848
  • Мнения: 4 821
Не знам, може и да си права, ч
е Гинчев е слаб противник. Но не съм сигурна, че Яни щеше да го отвее.
Яни щеше да сложи 5 точки на алманаха и щеше поне една друга игра да вземе. Мисля, че щеше да го бие със сигурност.

# 849
  • Вестерос
  • Мнения: 38 311
Много интересно к'де си виждала всичките, които пишат за ИА опосуми, в кристално кълбо?

# 850
  • Мнения: 6 230
Според мен Алек като фермер ще направи женски дуел-няма да иска да чисти мъжете

# 851
  • ново
  • Мнения: 6 014
Следващата седмица я виждам така:
Скрит текст:
Алек фермер, Калоян ратай и дуелист, изправя се срещу Гечо и го побеждава
Smiley 
Сега да не кажете, че знам нещо, щото се познавам с някой от тях, за това го сложих скрито.
Ох, ходих и до голямото огледало в коридора да се гледам People Person With Pouting Face

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 22:39 от Г&В

# 852
  • Мнения: 4 690
Яд ме е, че Гинчев се прецака. ooooh!

Мислите ли, че Алек ще се откаже от играта след като Валерия му признае, че не го иска?
Аз не вярвам, че той ще се предаде.
Аз не вярвам, че ще му признае, сигурно пак ще увърта по нейния си начин.

Жалко, че Гинчев отпадна, но очаквано. Според мен Алек е по-силният участник и по принцип, но и Гинчев явно не е разпределил правилно игрите.
Ако съдим от този двубой Яни би победил Алек, повечко точки на Алманаха и с каруцата е бил по бърз при битката с В.Николов от времето, което имаше сега Алек.

# 853
  • Мнения: 269
На мен пък ще ми хареса, ако не избере Алек за фермер. Ей така ще се накефя.

# 854
  • Мнения: 4 821
Според мен Алек като фермер ще направи женски дуел-няма да иска да чисти мъжете
Ще го призная за най-големия идиот от всички три сезона ако го направи това. Но нямам нищо против женски дуел защото Калоян ще е спасен Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт