Big Brother - Most Wanted - 2017

  • 198 725
  • 3 302
  •   2
Отговори
# 2 835
  • София
  • Мнения: 20 180
Какво да се очаква от '''Most Wankers'' ?!
Грешката нарочна ли е?  Laughing

# 2 836
  • Мнения: 14 144

И шкембе не обичам. Нещо пържолки, лазаня, ризото не може ли? Пържени картофки поне? Rolling Eyes

Е, сори, нем' се буташ у дамите тогава. 

# 2 837
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всяка година се възмущаваме от скандалите и казваме, че такова чудо досега не е имало. Да, ама не.

Най-големите скандали в Big Brother 2015




Скандал е Голям Между Луна и Джино(ThugLife)-VipBrother 2015 Bulgaria




Луна в Чикаго не го е виждала...

Отново Скандал между Кичка и Дует Ритон VipBrother 2015 Bulgaria




Челен сблъсък - Луна срещу Кичка! - На кафе (15.09.2015г.)




Коментаторът Стефанов: "Аз никога няма да вляза в ББ".

# 2 838
  • Мнения: 69 051
Смийлс...ти ли си добавила едни смешни неща във видеото или са си така...

# 2 839
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смийлс...ти ли си добавила едни смешни неща във видеото или са си така...

Аз съм невинна.

# 2 840
  • Мнения: 4 186
https://www.vbox7.com/play:e3f771b5d1

Няколко пъти го връщам и не съм сигурна, 3:32  джентълмена Джинко май казва за Луна "таа мастия".
После тя му подарява роза  hahaha
Пълни кукувци.

# 2 841
  • Испания
  • Мнения: 37 503
https://www.vbox7.com/play:e3f771b5d1

Няколко пъти го връщам и не съм сигурна, 3:32  джентълмена Джинко май казва за Луна "таа мастия".
После тя му подарява роза  hahaha
Пълни кукувци.

Да. Каза го.

# 2 842
  • Мнения: 39 524
Aaa, каза си го!
Аз апнах вече. Довечера съм само на зрелища. В тоя сезон какво е модерното пиЧие?

# 2 843
  • София
  • Мнения: 22 909
Розата на Луна я приемам като подигравка към Джинко. Но той явно не го е разбрал.

# 2 844
  • Мнения: 15 960
Aaa, каза си го!
Аз апнах вече. Довечера съм само на зрелища. В тоя сезон какво е модерното пиЧие?
Може и гОла вОда, ама задължително в чаша със столче!

# 2 845
  • София
  • Мнения: 20 180
Е, сори, нем' се буташ у дамите тогава. 
Ай' стига бе, много строг тейст кодът във висшето общество, да му се не види.  Crossing Arms

# 2 846
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Розата на Луна я приемам като подигравка към Джинко. Но той явно не го е разбрал.

Джино имаш предвид, нали? Той я познава от миналия сезон, така че няма опасност да се заблуди.

# 2 847
  • Мнения: 461
Богданов как се изплаши от гаджето на Анита  hahaha Бях ги забравила тези скандали. Скандалите на Ритон и Кичка все още ги помня,както лафовете на Кичка.  Grinning

# 2 848
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Предпочитам да гледам как мачкат чаршафите, вместо поредните пиянски скандали. От толкова сезони ще излезе, че макар и вип, българина си е по чашката и по меренето, друго не го интересува.

Последно ласки сме гледали май от Мел и Зара  newsm78 Или не, Пеньо и Пацо май бяха след това  hahaha

А така ми се ще един любовен триъгълник, пък някоя съпруга отвънка да влезе, пък да се поскубят, пък да си докажат любовта...а то, нищо и половина - ти си дърта, ти си прост, едно и също 19 сезона.

# 2 849
  • София
  • Мнения: 20 180
А така ми се ще един любовен триъгълник, пък някоя съпруга отвънка да влезе, пък да се поскубят, пък да си докажат любовта...а то, нищо и половина - ти си дърта, ти си прост, едно и също 19 сезона.
Аз не виждам каква ще е разликата между пиянски скандал и такъв между две съпернички за любовта на някой льольо. Обидите пак ще са си същите. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт