Big Brother - Most Wanted - 2017

  • 198 806
  • 3 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Гледате ли Йонко, голямо чудене, половината неща не ги помни, пули се на кадрите, които му пускат, пак мънка, "майка ти" му било като паник бутон.
Нали тук продължаваме да пишем, а и някой друг щеше да прави темата. Авторът дори май не я чете, защото в старата имаше доста мнения за следващата да я направи някой друг.

# 76
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Каква е драмата с темите? Нали има тема - пишем.
Една тема я правят пишещите в нея, не авторът.

# 77
  • Мнения: 14 170
Да се запиша и аз в темата, благодаря за нея. Все ми е тая кой я прави, не държа да попълвам анкети. Все ми е едно кой ще влиза, само да не стане като с готвача и сие, защото ми се беше догадило от вербално насилие и толкова обиди. Прекалиха в началото. И като цяло беше смотан сезон, с твърде много шизофреници, събрани на едно място.

# 78
  • Мнения: 69 232
Каква е драмата с темите? Нали има тема - пишем.
Една тема я правят пишещите в нея, не авторът.

Тъй ами.... Whistling

А и на харизан кон зъбите не се гледат, аз така знам и се придържам към това верую, още повече, че нова тема едва ли ще мога лично аз да направя и пусна...

# 79
  • Мнения: 9 169
Гледате ли Йонко, голямо чудене, половината неща не ги помни, пули се на кадрите, които му пускат, пак мънка, "майка ти" му било като паник бутон.
Нали тук продължаваме да пишем, а и някой друг щеше да прави темата. Авторът дори май не я чете, защото в старата имаше доста мнения за следващата да я направи някой друг.
Да,а  хубавите неща които говори за детското насилие в училищата,за чисто човешкото му отношение към славата,към играта ,те тия неща не си ги чула...типично.!

# 80
  • София
  • Мнения: 12 572
Само Йонко ли е при Гала? Петканови няма ли ги? Laughing

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Гледате ли Йонко, голямо чудене, половината неща не ги помни, пули се на кадрите, които му пускат, пак мънка, "майка ти" му било като паник бутон.
Нали тук продължаваме да пишем, а и някой друг щеше да прави темата. Авторът дори май не я чете, защото в старата имаше доста мнения за следващата да я направи някой друг.
Да,а  хубавите неща които говори за детското насилие в училищата,за чисто човешкото му отношение към славата,към играта ,те тия неща не си ги чула...типично.!
Не, скандаУно!  Joy

# 82
  • Мнения: 14 834
Само Йонко ли е при Гала? Петканови няма ли ги? Laughing
Там са. 🤐 И Мегз и Марги.

# 83
  • Мнения: 1 673
Хайде, сега пък - с какво бил известен ДинчетУ. Ма много сте смешни! От ВСИЧКИ вътре той е най-популярен (в клета майка България). ББС не са показвали ни Константин, ни склерозиралата Захажаева. Луна я знаят само гей хората в БГ, а от ДинчитУ треперят дори и гей хората в ЕВРОПА. За главата на МарПоп да не би талибаните да дават 50 хил. долара??? Умрели са хората за нейната физиономия, а на ДинчитУ му звънят радикалните ислямисти - туй е на ниво Тръмп и Путин, бе, а не некви измислени провинциални историйки!!! Most wanted отвсякъде. ОпознайтИ ДинкУ, за да гУ УбичатИ!!!

Амбър, кво каза Тотю за насилието в училищата, че ме интересува? С неговия пример той точно какво имаше да казва?

# 84
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Да се изкажа и аз- не знам дали ще имам сили за още едни "дебили".Темите тук са много по-интересни от хората вътре.

# 85
  • София
  • Мнения: 12 572
Щом и Миглена е при Гала, защо не обвини Тото лично в измама, а само във фейса.

# 86
  • Мнения: 19 056
МегЗ е при Гала, а Кънчев каза, че всички звИзди, които влизат довечера са в хотела, значи няма да влиза.

# 87
  • София
  • Мнения: 12 572
В този сезон едва ли ще влиза, но другата година ще е първа писта.

# 88
  • Мнения: X
Пак по въпроса с клипчето... Миналата година в "Папараци" видяхме Деси Цонева закачулена и пазена от ДВАМА охранители на 15 септември... Разговорите на Мегз са записвани и я охраняваше някаква гуцка... Защо тоя мухъл е пуснат така без надзор да си се вижда с кой си иска и да си коментира каквото си иска...

# 89
  • Мнения: 15 772
Здравейте момичета  bouquet

Цоп и аз в новата тема. Не ви изчетох всички. Само да напиша нещо и се връщам да дочета

Аз много ще се радвам, ако Миглена влезе тази вечер. Този кукумицини ще е много сериозна конкуренция и на Захажаева, и на Луна. И ако не се избият, което е почти сигурно, то може да направят такова трио, че на Динко ще му се прииска да емигрира в Сирия  Joy Joy Joy

А представяте ли си да вземе да пламне една любов между Миглена и Динко? Ще бъде нещо нечувано. Ще си я вземе в Ямбол, ще й отвори едно шивашко ателие в центъра на града, до него едно магазинче за рокли, а вечер вкъщи. Ще я вкара в пътя за нула време. Има да чисти, да готви, да пере, да глади и да слуша, да слушаааа. Че, ако не слуша има да дава караули на границата и дума няма да каже.

Сега се връщам да ви дочета

Общи условия

Активация на акаунт