Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - тема 57

  • 115 023
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 418
Знам, че там не е много удобно дори и за това, че е близо до печката не е хубаво, но не виждам къде другаде може да е. Освен ако не е на другата стена до вратата - там има място. Но мисля, че няма да е много красиво и ще е малко неудобно. Другият вариант е да бъде където е по схемата до врата, но тогава варианта за бар-плот отпада тотално.

# 706
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Сложи си един барплот в средата на стаята и си решаваш проблема.

# 707
  • Burgas
  • Мнения: 503
bub370,според мен, най-добре до вратата на помещението ,където е свободното място да се изгради малка ниша или само стеничка(в зависимост от това дали ще е вграден хладилника или не).Там да се постави той с лице към кухнята,а на мястото до другата врата да се направи плот-маса за хранене,защото като гледам размерите, ще е трудно да се обособи отделен кът за трапезария ,че и бар плот да има

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 16:43 от borka01

# 708
  • Мнения: 418
borka01 идеята е хубава, но вратата на хола не е точно там като на схемата, а нещо такова

като разстоянието от нея до мивката е около 25 см., а от другата страна на врата до стена е около 60-70 см. (не съм много сигурна)

# 709
  • Burgas
  • Мнения: 503
А не може ли да се измести?На какъв етап на готовност е апартамента?

# 710
  • Мнения: 418
На акт 16

# 711
  • Мнения: 22 908
Аз у нас местих точно две врати, така че ако има техническа възможност не е болка за умиране

# 712
  • Мнения: 418
А за това трябва ли някакво разрешение?

# 713
  • In transit
  • Мнения: 11 825
borka01 идеята е хубава, но вратата на хола не е точно там като на схемата, а нещо такова

като разстоянието от нея до мивката е около 25 см., а от другата страна на врата до стена е около 60-70 см. (не съм много сигурна)

Тази маса там ще затвори и без това малкото пространство според мен. Барплот също.
Колко всъщност е размера на стената от вратата до комина, където мислиш да е мивката и другата стена от комина до вратата? На мен ми се струва, че не е повече от 1.20м до вратата на спалнята, дано да греша.

# 714
  • Мнения: 22 908
А за това трябва ли някакво разрешение?
Консултирайте се с архитекта на сградата, строителя.До акт 16 не можете да правите промени, след това да.

# 715
  • Мнения: 19 485
Извинете ме ако отклонявам дискусията в неполезна посока, но не мога да се сдържа да не споделя това https://mebelvalchev.com/ - изтръпнах! Давам си сметка, че бизнесът върви след търсенето, ама....това е някакъв тотален кич, който се нарича "интериорни решения" Черешката на тортата е слонската глава разбира се. Не можах да се сдържа и го споделям тук.

# 716
  • Мнения: 13 191
Два пъти гледах, докато видя слонската глава  #Crazy.

# 717
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Слонската глава е кичозна, но мебелите са хубави.

# 718
  • Мнения: 19 485
Вярно е, че всеки има собствено възприятие, но това е на светлинни години от стила, който харесвам. Толкова претрупано и претенциозно, с агресивни цветове, дърворезба.....аз харесвам изчистени и елегантни линии, светли и ненатрапчиви цветове, създаващи усещане за простор, може би само с един или два акцента.

# 719
  • Мнения: X
Вярно е, че всеки има собствено възприятие, но това е на светлинни години от стила, който харесвам. Толкова претрупано и претенциозно, с агресивни цветове, дърворезба.....аз харесвам изчистени и елегантни линии, светли и ненатрапчиви цветове, създаващи усещане за простор, може би само с един или два акцента.
На вкус и цвет товарища нет. Предполагам, че нямаш нужда от превод. И за мен тези мебели са далеч от това, което харесвам, но това не пречи да оценя труда и материалите, които са вложени в тях. Сигурен съм, че има много хора, които, ако могат да си ги позволят биха били много доволни от покупката. Мебелите наистина са уникат.

Общи условия

Активация на акаунт