Черен петък 2017

  • 100 953
  • 772
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 049
Аз получих от МАНГО аутлета поръчката в събота. Впечатлена съм, но само от доставката Grinning
Някой каза че от Испания идвали, ако е така. браво, наистина за 6 раб дни дойдоха ( горе долу, или 7-8 работни дни) и то на домашен адрес за 7 лева общо доставката.
Но дрешките ( детски ) са умалени. Confused От 6 броя дрешки, 2 отиват за подаръци, Дънките стават на дължина, обаче са като ластични, ужасно тесни, моите щерки са клечки и горе- долу се поместиха в тези дънки, ама незнам друго дете как ще влезе в тях Thinking

# 691
  • Мнения: 2 478
Аз получих от МАНГО аутлета поръчката в събота. Впечатлена съм, но само от доставката Grinning
Някой каза че от Испания идвали, ако е така. браво, наистина за 6 раб дни дойдоха ( горе долу, или 7-8 работни дни) и то на домашен адрес за 7 лева общо доставката.
Но дрешките ( детски ) са умалени. Confused От 6 броя дрешки, 2 отиват за подаръци, Дънките стават на дължина, обаче са като ластични, ужасно тесни, моите щерки са клечки и горе- долу се поместиха в тези дънки, ама незнам друго дете как ще влезе в тях Thinking

Аз още си чакам поръчката от Манго, а мина доста време. С коя куриерска фирма ви я доставиха?
И аз съм поръчала детски дрехи и сега тръпна в очакване. Дано не са малки.

# 692
  • София
  • Мнения: 6 049
От Манго аутлета, по Еконт, дойде SMS в събота че имам пратка и наистина момчето достави по обед. за 7-8 раб дни най - много. Имах и тракинг номер на имейл, номер от Еконт, обаче той беше непроследим на сайта на куриера.

# 693
  • София
  • Мнения: 23 054
Днес ми доставиха стоката от фирмата с грешен адрес. Сега осстава само от Емаг, но там срока е до 8.12

# 694
  • Мнения: 840
Момичета, моята поръчка от Fashion days все още не е дошла. При проследяването ѝ излиза, че е предадена от подател ЕМАГ. Това грешка ли е според вас?
Очаквам и поръчката от H&M, която си стои със статус "Обработва се" Astonished

# 695
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 308
Аз се оплаквах преди време че поръчах електрическа кана от sapirshop и понеже не изключва поисках да ми върнат парите а те днес ми я замениха и аз веднага отказах жалбата си до КЗП и като включих новата кана тя отново не изключва отказвам се няма да се боря повече много некоректна фирма силно не препоръчвам къде да го напиша за да не пострадат и други хора?

# 696
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
От Манго нямам още мейл, че е изпратена, само че я подготвят. От 22 е поръчката. Вече се примирих, че няма да я получа...Има ли и други като мен?
От Емаг бях поръчала козметика за коса, и оттам нямам вести...

# 697
  • Мнения: 1 536
Аз получих от МАНГО аутлета поръчката в събота. Впечатлена съм, но само от доставката Grinning
Някой каза че от Испания идвали, ако е така. браво, наистина за 6 раб дни дойдоха ( горе долу, или 7-8 работни дни) и то на домашен адрес за 7 лева общо доставката.
Но дрешките ( детски ) са умалени. Confused От 6 броя дрешки, 2 отиват за подаръци, Дънките стават на дължина, обаче са като ластични, ужасно тесни, моите щерки са клечки и горе- долу се поместиха в тези дънки, ама незнам друго дете как ще влезе в тях Thinking

Аз още си чакам поръчката от Манго, а мина доста време. С коя куриерска фирма ви я доставиха?
И аз съм поръчала детски дрехи и сега тръпна в очакване. Дано не са малки.

С Еконт доставят от Манго. Аз връщах едно яке миналата седмица и жената в Еконт много се чуди как да я върне до испанския адрес. В крайна сметка, се оказа, че имат склад в гр. Русе и я пусна до там.

Учудена съм, че нещо е пристигнало умалено. На мен обикновено дамските неща са ми уголемени и затова поръчвам винаги по-малък номер.

# 698
  • Мнения: 4 690
Моята поръчка от Hm пристигна вече и слагам край на сагата черен петък. Simple SmileДоволна съм, реално нямаше голямо забавяне - ден, два. Само един гаф има, но той е от моя страна май, май. Поръчах клин S  размер, а той е като за 10 годишна 😂, но няма да се занимавам с връщане, ще се е поогледам да го подаря на някого.

# 699
  • Мнения: 25 870
Към тези които са пазарували от он лайн магазина на Зора, моля за помощ. В профила ми срещу номера на поръчката пише в зелено изпълнена, а отдолу не изпратена. Това означава ли, че скоро ще пристигне?

# 700
  • Мнения: 1 756
Възможно е, ако имаш притеснения, пак им звънни. Моята я получих в събота и гледам на мейла ми пише „изпратена”. Но моята сага с тях продължава. Нямам гаранция. Така, че моят съвет е провери си дали имаш сложена гаранционна карта. И ако шофьорът много бърза, не подписвай ППП, защото там пише, че си приел стоката без забележки. Аз лично написах, че стоката не е проверена. Днес първата ми работа на работа беше да им напиша мейл на онлай магазина, на който знам че отговаря шефът им. Но, о чудо, отговор никъв вече 5 часа. Само набирам ярост и ще звънна в дирекция, където ще ги навра....

# 701
  • Мнения: 25 870
Възможно е, ако имаш притеснения, пак им звънни. Моята я получих в събота и гледам на мейла ми пише „изпратена”. Но моята сага с тях продължава. Нямам гаранция. Така, че моят съвет е провери си дали имаш сложена гаранционна карта. И ако шофьорът много бърза, не подписвай ППП, защото там пише, че си приел стоката без забележки. Аз лично написах, че стоката не е проверена. Днес първата ми работа на работа беше да им напиша мейл на онлай магазина, на който знам че отговаря шефът им. Но, о чудо, отговор никъв вече 5 часа. Само набирам ярост и ще звънна в дирекция, където ще ги навра....
Вече съм им бясна, а по телефона си ме моткат както си искат. Няма да ги пусна да си ходят, само да ми дойдат (климатик с монтаж очаквам).

# 702
  • Мнения: 2 183
Момичета, моята поръчка от Fashion days все още не е дошла. При проследяването ѝ излиза, че е предадена от подател ЕМАГ. Това грешка ли е според вас?
Очаквам и поръчката от H&M, която си стои със статус "Обработва се" Astonished
Изглежда Емаг и Fashion days са едно.
Моята поръчка от черния петък, дойде още в понеделник (27.11). Бях поръчала часовник от Fashion days. Много съм доволна и от поръчката и от доставката. Но беше опаковано в кутия на Емаг и подател беше Емаг. Разрових се в нета и някъде прочетох, че май са едно.

# 703
  • Мнения: 1 756
На някаква си задна страница на някакъв си език да съм си напишела модел на хладилник и да съм идела до магазин на Зора, за да ми сложат печат Open Mouth ама аз нали онлай пазарувам..... Т Ъ П А Ц И !!!!!

# 704
  • Мнения: 840
Момичета, моята поръчка от Fashion days все още не е дошла. При проследяването ѝ излиза, че е предадена от подател ЕМАГ. Това грешка ли е според вас?
Очаквам и поръчката от H&M, която си стои със статус "Обработва се" Astonished
Изглежда Емаг и Fashion days са едно.
Моята поръчка от черния петък, дойде още в понеделник (27.11). Бях поръчала часовник от Fashion days. Много съм доволна и от поръчката и от доставката. Но беше опаковано в кутия на Емаг и подател беше Емаг. Разрових се в нета и някъде прочетох, че май са едно.

Много благодаря! Тогава съвсем скоро ще получа поръчкатааа 🤗🤗🤗

Общи условия

Активация на акаунт