ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 489

  • 67 063
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27 623
 Нарисувано  не  е тамъм  на него му отива къса коса стига да е добре оформена .  Дълги коси на мъже не аресвам!  
 




   с такъв причос го искам



 Селин и Ча  се разделиха служебно заради дрогата

Цитат
А какво е казал в мола... възможно и да е истината към онзи момент когато отрече, т.е. с Нетфликс още да не е имало подписан договор пък макар и да е имало преговори...

 Възможно е но имаше инфо, че са   подписали  преди да свърши  Ичардето . Керем бос за тва не е могъл да го задържи .    Нейсе ! Важното е   да ни зарадва .  

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 15:35 от femmi2

# 706
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
И аз очаквам такава прическа от новия персонаж. За повече коса няма време да порасне. Пък и сега това е модерно. Само едно не разбрах - В кой век ще се играе цялата история? Т.е. той ще е студент в днешно време и с мантията ще се връща във времето да се бие със султаните? Правилно ли съм разбрала? Ако е днешно време , тази прическа ще му отива. Но като 'фърка да не вземе да я залиже като полисмена от Ичердето, че ужас :
Скрит текст:

# 707
  • Мнения: 27 623
 Като  крие косата под шапки не можем да разберем дължината .

  Сакън  Явуз  като  полисмена    Тарзан беше  тамам сравнение   с  новата визия  Sick

  По книгата Явуз е студент . Един ден намира ризата на султана облича я и се сдобива със сили . Еликсир четох  пие  Mr. Green  Приятели  са му Ахмет и Гюнеш .  Със султани ли се бие с чудовища ли не знам . Станбула е застрашен и ще  го спасява .

# 708
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Ох, да идва вече и да се почват, че от фантазии ние ще им напишем сценария Mr. Green

И аз Тарзана по го харесвах като Тарзан. Смешно ми стана, че в Ичердето тази грива голяма изглеждаше доста по - чиста макар и рошава. А в Чукура от мазнината на туй 5 санта киче 10 яйца поне можеш да изпържиш  Laughing

Мен друго много ме отврати в Чукура вчера Sick Каква е тази мода мустаките им да не ги пострижат, а в устите им да влизат?  Sick Всичко живо, младо старо, имат -нямат пуснало мустаките да влизат чак до гърлото им. Защо е това? Мода ли е? newsm78 Само на Арас му беше оформено окосмението, ама то и това оставаше. Онзи дето много ми прилича на Кемо от Севдата, Мистър Кобилков и той - брадицата му толкова рехава,но и той сурнал там по няколко косъма до долу ooooh!
Сега като се сетих - той и на Сарп по едно време му се завираха мустаките в устата.И на Мерт също. Това да не е някакъв "модел" на госпожа стилистката? newsm78 Всички мафиози с мустаки в устата с цел да изглеждат по - страшни. В грешка е - гнусни са!

И новина от фрага на НИ - Филизка се похвали на чоджукларите, че ще се жени за Пинокио #Cussing out #2gunfire Sick Значи гнусарят е приел. Но и Саваш се връща и според мен Филизка пак ще му прости. И как ще се отърве от Пинокио, не знам newsm78 Този ще превърти накрая като Халилудко, казвам ви Mr. Green

# 709
  • Мнения: 16
Здравейте,

Честита Коледа на всички.
Това е един сериал, който буквално ме беше обезумил.
Крайно много го харесвам и сега след години бих искала дъщеря ми да го гледа.

Много ви моля, кажете от къде мога да го сваля, предпочитам да е със субтитри.

Ще ви бъда благодарна.

# 710
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 462
Дано Марги да се разпише, беше споменала че е срещала някъде сериите със субтитри Peace
И личното ми мнение по въпроса:
Ако искаш просто да разбере смисъла на казаното, субтитрите са вариант, но не най-добрия конкретно за този сериал. Със субтитри е само втория сезон на сериала, а едва няколко серии са с хубав пълен превод. Повечето са с липсващи изречения, а на места дори преводът е преразказ на казаното по смисъл, а не превод на репликите от самия диалог Peace Най пълна би била картинката със субтитри и с дублаж защото както вече казах много от субтитрите липсват, но там където ги има стават, както и че в дублажа има доста смекчени изрази вероятно заради употребени цинизми в сериала - в оригинал се чуват много пегели ( онези заглушаващи "пиууу" )
Има и два превода с дублаж, като не е за вярване но единият е учудващо добър- този на Бтв. Дубльорите са подбрани с максимално близки гласове до тези на актьорите и най-вече на главния актьор Peace За превода на ДФ дори не бих се мръднала да го разцъквам, ужасно дразнещи интонации, а от малкото което гледах, видях и липсващи (изрязани) сцени.


Сега като се сетих - той и на Сарп по едно време му се завираха мустаките в устата.И на Мерт също. Това да не е някакъв "модел" на госпожа стилистката? newsm78 Всички мафиози с мустаки в устата с цел да изглеждат по - страшни. В грешка е - гнусни са!

Мани, голям ужас Sick Има няколко такива кадъра с Ча където стиска устни и мустака му е в устата  ooooh! Пък и формата и дължината все едно гледам някой бобър Sick Като срещам кадри от сериали масово картинката е космата ooooh!

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 12:07 от Беллора

# 711
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 032
Недей така  hahaha , преводът на Диема Фемили е по-добър. А и дублажът им си е добър. Просто вече бяхте свикнали с дубльорите на БТв и не възприехте тези. Пък и да напомня, че преводът на БТв е доста калпав. И в двете телевизии имаше орязани моменти, и признавам, на ДФ бяха с една идея повече.  Peace
Нямам сериите със субтитри, а доколкото помня изобщо първите двайсетина серии преводите са правени във VIKI, т.е. са безвъзвратно изгубени.  Rolling Eyes
Някой, ако случайно пази текстови файлове от преводите, да свирне, може да се опитам да сглобя нещо. Peace
evkall, не знам къде го има за сваляне, но ще се опитам следващите почивни дни да кача малко за теглене в DOX. Провери ли какво има във Видеоклип Бг?

Чакам да видя вече снимки от Чачовото американско посрещане на Нова година. smile3502
Не знам вие кво чакате. Mr. Green

# 712
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 462
А и аз го чакам Проф, като няма друго от него, поне да го мернем  на някой новогодишен купон с шапка и омотан до ушите Mr. Green Освен другите работи които чакам де hahaha

Тези са полуфиналистите от турските звезди за най красиви лица в света Peace А по едно време Сичкото актьор и актриса де се е раждало по турските земи беше в списъка hahaha Утре ще е окончателното подреждане и ще станат ясни победителите Peace

Рускините пишат че за Хазал са дадени 25 млн. гласа, а за Ча 7 милиона Peace


За ето тази класация става въпрос, дъвчем я всяка година по това време Mr. Green

http://independentcritics.com


Но продължавам да не съм съгласна с теб за дублажа на ДФ Peace За вярното, сигурно е верен защото разликата му с този на Бтв е минимална но не е до свикването ми, щото аз най-много съм го гледала в оригинал, на турски език, дори и без никакъв превод Peace Та по ДФ на чепика какъв бодряшки дублаж му бяха наредили, ужас направо Shocked Ами заспалия на лелята newsm09 А то при двама тъкмо обратното - в оригинал чепика докато говори ще заспи (но той Метин Чекмез и в други роли си е такъв) а лелята и в оригинал и по Бтв  ги бълва като къртечница hahaha
За Чачовият дублаж по ДФ дори не ми се започва темата че много мога да кажа- по кухо звучащ е само дублажът му в АФК първите 12 серии, но поне оригиналният му дублаж личи че е правен от млад човек, за разлика от пенсионерското му звучене по ДФ. А и от 13 оригинална серия бяхме компенсирани с истинския глас на Ча пък по ДФ няма компенсации, все същия пенсионер си е до финала tooth Но когато са снимали и дублирали Ча в началото на АФК всякакви несъответствия са простени, защото никой не е очаквал че ще стане от него актьор, когато от подиума са го тупнали направо в главна роля, нито пък че такъв успех ще има сериала и са взели каквото са имали под ръка  33uu
ПП Сега се сещам че има и 6 серии със субтитри от първия сезон, даже май са баш първите- някой ги беше запазил от първите наредени преди да изтрият всичко от интернет Peace

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 14:00 от Беллора

# 713
  • Мнения: 27 623
  О ,  ще е на купон  и  качил на чИрешата  Mr. Green  Аркадашите дано пуснат нещо щото ако чакаме на него   йок !  Друг път не е посрещал НГ извън  Туркиш ?

   мой да му се весят на врата   но той е жИлезен беее  Joy smile3534

Скрит текст:

Булгаристан пресата   
 
Яман от Дързост и красота  тия са объркали Меджезира с  красота  rotfImao rotfImbo


 ето красота

Heart Eyes






 Мишо се отказал от ролята в новия проект . ЩО  не е ясно .




Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 19:36 от femmi2

# 714
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Има една максима "Давай парите си за преживявания, а не за вещи". Аз се радвам, че Чачо прекара толкова време в Америка. Надявам се да е оползотворил максимално това време и да не съжалява нито за едно центче. Смятам, че ще му се е отразило добре на психиката, физиката, характера, развитието, на интелекта му и още темподобни.

# 715
  • Мнения: 27 623
  Прай  си  кефа . Мечтаната яхта си купи .  Ако не беше известен актьор едва ли щеще да си позволи такива покупки .   Радва ме че се обучава в Ел ЕЙ .   От друга страна настава суша  Tired

 И  на мен Не  ми допада дублажа на ДФ . Гласа на Емир е като на Флинстоун  #Crazy а на Чепиков , както е писала Белл бодряшки . НЕ стига това ами режат моменти  #2gunfire

 НА бтв си беше тамъм  Peace Забравям името на актьора , който дублира Ча . Иван Петков ли  newsm78
Марга го знае  .   Ако пуснат Ичардето дано  го дублира той .

# 716
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 462
Да, Иван Петков- млад глас с хубав дълбок тембър много приличащ на Чачовия Peace И аз от Марги го знам името Peace Но наистина, ако пуснат Ичердето дано да  ползват точно този дубльор, а не Ча пак да зазвучи като дядка ooooh! Но някак не я виждам кримката в прайм тайма по Бтв  33uu
Мишел, разбира се че е така. Точно сега му е времето да живее и да трупа впечатления и житейски опит, те неминуемо ще се отразят положително и на работата му.

# 717
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте,

Честита Коледа на всички.
Това е един сериал, който буквално ме беше обезумил.
Крайно много го харесвам и сега след години бих искала дъщеря ми да го гледа.

Много ви моля, кажете от къде мога да го сваля, предпочитам да е със субтитри.

Ще ви бъда благодарна.

Писах на лични!


Честита Коледа, момичета!

# 718
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 032
Ели  Hug, много хубаво пожелание на картичката. Heart Eyes Избирам си 12 годишното хлапе. Grinning

Има една максима "Давай парите си за преживявания, а не за вещи". Аз се радвам, че Чачо прекара толкова време в Америка. Надявам се да е оползотворил максимално това време и да не съжалява нито за едно центче. Смятам, че ще му се е отразило добре на психиката, физиката, характера, развитието, на интелекта му и още темподобни.
Peace Така-така, само на интелекта поставям под съмнение дали ще му се отрази добре престоят в Америка. Laughing

# 719
  • Мнения: 27 623
 Помелинка   и на теб   Весели празници  Hug Да сме здрави пък другото ще се нареди


За интелекта ша се грижи  Енгинката   Mr. Green   Обучението му се чудя  той ли го плаща или Нетфликс   уроците за фентъзи ролята ? Русата даскалица за тях работи .  

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 20:08 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт