История с момиче!

  • 17 826
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И сте адски прав за подхода и винаги съм искал да имам търпението да постъпвам така, не знам може би заради младостта не мога. Но винаги съм се стремял нещата да се случват бавно и от самосебе си. Винаги когато момиче е идвало при мен за 1-ви път вкъщи не съм искал да правя секс с нея за да се чувства по-комфортно и по-сигурно.
Опитайте пак с търпението, според мен, ако искате да се получи нещо по-сериозно с това момиче. Когато търпението е искрено, това се усеща и от момичето. Опитайте се да се опознаете като хора.

Винаги има и варианта момичето просто наистина да е самотно, да има проблеми, да се чувства кофти, да се обгражда с "приятели", вкл. и "приятели+"" (приятели с benefits както се казва), за да се почувства желана и интересна. Ако е такъв случаят - значи тя има и други "приятели" като Вас. Не е трудно да се разбере, трудно е понякога за човек да приеме, че не е по-специален от останалите, ако има и такива, и да се разкачи Simple Smile

Ако момиче дойде у Вас само - в повечето случаи вероятно я има нагласата, че е възможно да прави секс. Стига разбира се да не дойде през деня, за малко, по някаква работа. Но след среща - у Вас - там не е нужно да се правите на кавалер чак толкова...  Не че не можете да се издъните и на този етап, разбира се, крайното решение винаги си е на момичето, колкото и да Ви се прави.   

Опитайте се по-старателно - търпение, момичето да определя темпото, опитайте се да събудите в себе си по-откровен интерес към нея като човек, а не само като сексуален обект. Simple Smile Успех и стискам палци, ако не това момиче, да е някое друго Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 ное 2017, 22:33 от Анонимен

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Скрит текст:
ОК, аз ще задам едни други въпроси. Приеми ги като почти офтопик, но ако си отгвориш на тях честно с ръка на сърцето може би ще имаш прозрение по темата.

Имате ли общи приятели? Тя запознала ли те е с хора от нейния кръг? Ти запознал ли си я с хора от твоя?

За какво си говорите, когато сте заедно? Освен за чувства и секс, за какво друго си говорите?

Имате ли общи хобита/интереси? Може да става дума за поредици книги, които обичате да четете, за разходки в планината, за ходене на фитнес/бягане/друг спорт заедно, за танци или професия...

Смеете ли се на тъпи шеги двамата, тя има ли чувство за хумор, смее ли се на твоите шеги?

Имате ли уникални общи преживявания заедно? Не визирам романтични моменти! Нито секс. А някакви специфичи неща, които сте преживяли заедно и сте ги отиграли като екип.

И след като си отговориш на тези въпроси, си задай последния: Защо всъщност си толкова влюбен в това момиче? Кое в нея освен, че е "мистериозно изчезваща" на моменти те привлича? Външния й вид ли, характера й ли, кое в тоя пусти характер? Кое в нея е абсолютно неповторимо спрямо повечето момичета, които познаваш?

Имаме общи приятели така се запонахме, но освен тях аз не съм се срещал с нейни приятели, тя се е срещала с 1 мой! За чувства и секс рядко си говорим. Повече говорим как сме, как минава работата, как са нещата вкъщи и т.н.

Купували сме си заедно разни интересни и забавни книги. Хобита общи нямаме. Интересите ни са общи за това какво харесваме и как мислим донякъде.

Имаме чувство за хумор допълваме се в шегите си, според мен както всяка нормална двойка.

Всеки от нас е имал тежки моменти в който сме се подкрепяли, но по-интересни или по-позитивни не сме имали.

Виждам много доброта в нея, страшно добър и любвеобилен човек с чисто сърце. Много потенциал да се развива, умна е. Но наистина е много много добър човек, просто заради добротата й са я мачкали много и са се възползвали от нея и се е скрила адски надълбоко в черупката си до толкова, че вече е станала част от нея от поведението й, понякога лъже за емоциите си за елементарни неща просто защото е станало патологичен лъжец от страх да не покаже истинските си емоции. Разкрива се понякога пред мен и точно в тези моменти аз се влюбих в нея, но са рядко и както казах е много непостоянна.

Скрит текст:
И сте адски прав за подхода и винаги съм искал да имам търпението да постъпвам така, не знам може би заради младостта не мога. Но винаги съм се стремял нещата да се случват бавно и от самосебе си. Винаги когато момиче е идвало при мен за 1-ви път вкъщи не съм искал да правя секс с нея за да се чувства по-комфортно и по-сигурно.
Опитайте пак с търпението, според мен, ако искате да се получи нещо по-сериозно с това момиче. Когато търпението е искрено, това се усеща и от момичето. Опитайте се да се опознаете като хора.

Винаги има и варианта момичето просто наистина да е самотно, да има проблеми, да се чувства кофти, да се обгражда с "приятели", вкл. и "приятели+"" (приятели с benefits както се казва), за да се почувства желана и интересна. Ако е такъв случаят - значи тя има и други "приятели" като Вас. Не е трудно да се разбере, трудно е понякога за човек да приеме, че не е по-специален от останалите, ако има и такива, и да се разкачи Simple Smile

Ако момиче дойде у Вас само - в повечето случаи вероятно я има нагласата, че е възможно да прави секс. Стига разбира се да не дойде през деня, за малко, по някаква работа. Но сред среща - у Вас - там не е нужно да се правите на кавалер чак толкова...  Не че не можете да се издъните и на този етап, разбира се, крайното решение винаги си е на момичето, колкото и да Ви се прави.  

Опитайте се по-старателно - търпение, момичето да определя темпото, опитайте се да събудите в себе си по-откровен интерес към нея като човек, а не само като сексуален обект. Simple Smile Успех и стискам палци, ако не това момиче, да е някое друго Simple Smile

Искрено се надявам да няма други, защото това ще означава, че през цялото време ме е лъгала и определено няма да искам да съм с нея повече, не заради другите а заради факта, че за мен е много важна искреността.

Страх ме е, че момичето може да ми покаже по някакъв начин, че  е готова и че иска нещо а аз да не го видя. И ако го видя не знам какво да правя докъде да стигна.

Никога не съм бил опитен с момичетата даже и обратното притеснителен съм и може би не мога да разчитам правилно сигналите. Ако трябва да погледна двойка отстрани виждам нещата сигналите даже мога да кажа какво чувстват, и с хората около мен е така имам силно шесто чувство. Но опрът ли нещата до секс и връзки може би заради несигурността си не мога да видя нищо...

Последна редакция: вт, 14 ное 2017, 09:35 от bubanka

# 17
  • Мнения: 1 565
Защо не и предложиш да живеете заедно и да сте  наистина двойка ,ако наистина толкова искаш да си с нея ,защо не го кажем веднъж и завинаги ,че искаш да си с нея и че не всичко е само секс ,че смяташ ,че е добър човек и че е умна и изобщо да бъдеш откровен с нея както го правиш тук и да я помолиш веднъж завиги и тя да бъде честна с теб и да ти каже какво иска в прав текст и да си знаеш дали тя е влюбена или не е и дали само си играе с теб .Не сте ли вече достатъчно големи хора за да си играете на гаджета и да се дърпа като ученичка .На 27 години още да живее с родителите си не е ли малко странно ?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Защо не и предложиш да живеете заедно и да сте  наистина двойка ,ако наистина толкова искаш да си с нея ,защо не го кажем веднъж и завинаги ,че искаш да си с нея и че не всичко е само секс ,че смяташ ,че е добър човек и че е умна и изобщо да бъдеш откровен с нея както го правиш тук и да я помолиш веднъж завиги и тя да бъде честна с теб и да ти каже какво иска в прав текст и да си знаеш дали тя е влюбена или не е и дали само си играе с теб .Не сте ли вече достатъчно големи хора за да си играете на гаджета и да се дърпа като ученичка .На 27 години още да живее с родителите си не е ли малко странно ?

Всичко това което съм написал тук съм й го казвал, даже повече и то не веднъж! Няма как аз да искам искреност и аз самият да не съм.

Адски зависима е от родителите й. Буквално като ученичка, постоянно й казват какво трябва да прави какво може и какво не може, особено баща й. И не знам дали някога ще се откъсне от това и като го направи, дали няма живота да я удари адски силно, тъй като аз съм точно обратната противоположност сирак от доста години и съм свикнал с всичко винаги сам да се оправям и знам как може силно да й се стовари всичко на главата един ден.
За момента няма абсолютно никакъв шанс да дойде да живее при мен. Иначе аз го искам много, защото това ще е момента в който ще видим дали ще излезе нещо или не. Но знам, че нито тя е готова на тази крачка нито баща й ще я пусне и пусне ли я най-вероятно ще е с "не се връщай повече" с което я обричам ако не се получи да няма къде да отиде, а определено не мога да си позволя да направя такова нещо.

Това е още една причина да се чудя дали си заслужава да я търся отново.


П.с.
Има и друго, че се чудя дали наистина съм толкова влюбен(определено знам, че имам чувства , но може би ги преувеличавам сам) или просто защото наистина искам да имам семейство и близък човек, не съм се хванал като удавник за сламка защото съм в адски труден момент от живота си и съм в много дълбока депресия(според мен).

# 19
  • Мнения: X
Страх ме е, че момичето може да ми покаже по някакъв начин, че  е готова и че иска нещо а аз да не го видя. И ако го видя не знам какво да правя докъде да стигна.
Няма опасност тя да поиска да прави секс или да се ожените, пък Вие да не го видите Simple Smile Не се притеснявайте за подобно нещо.
Никога не съм бил опитен с момичетата даже и обратното притеснителен съм и може би не мога да разчитам правилно сигналите. Ако трябва да погледна двойка отстрани виждам нещата сигналите даже мога да кажа какво чувстват, и с хората около мен е така имам силно шесто чувство. Но опрът ли нещата до секс и връзки може би заради несигурността си не мога да видя нищо...
Щом не можете да разчитате сигналите - не ги разчитайте. Понякога сигналите са смесени, понякога самият човек не си дава сметка, че подава сигнали. Понякога четете това, което Ви се иска да пише... Хората не са двуизмерни.

Ако наистина не обичате да лъжете и да Ви лъжат - забравете за сигналите, забравете за позите, забравете за показването "по някакъв начин". Бъдете себе си и позволете на момичето да бъде и то себе си. Ако иска нещо и не разчетете "сигнал", ще си каже/покаже съвсем директно. Специално с това момиче сте отдааавна отвъд "сигналите".

Аз никога не съм успявал да разчитам "сигнали", затова от някакъв момент насетне просто карах искрено, откровено и с уважение към другия и с повече мисъл как се чувства по принцип и също в дадената ситуация естествено (защото "по принцип" и "сега" не винаги е едно и също). От този момент насетне не съм имал проблем нито с по-мимолетни връзки, нито със сериозни. Ако съм пропуснал нещо като изживяване в по-младите си години (и те са под 25г. като цяло), то е било точно защото съм си мислил, че трябва да се случат нещата чрез някакви сигнали, чрез някакво показване, което не виждам или не "разчитам" правилно и т.н. Всички тези неща безкрайно усложняват взаимоотношенията и са в същината си или лъжи на неуверени хора с проблеми или при по-младите - детински игри в стил "иска ми се, но не ми стиска".

Бъдете себе си, уважавайте личното пространство на другия, подхождайте искрено, стига истината да не е "отчаяно ми се прави секс" - това е отблъскващо за всички. Ако това е истината - наистина се опитайте по един или друг начин да обуздаете нагона, защото той никога не е добър съветник.

# 20
  • Мнения: 1 565
Скрит текст:
Защо не и предложиш да живеете заедно и да сте  наистина двойка ,ако наистина толкова искаш да си с нея ,защо не го кажем веднъж и завинаги ,че искаш да си с нея и че не всичко е само секс ,че смяташ ,че е добър човек и че е умна и изобщо да бъдеш откровен с нея както го правиш тук и да я помолиш веднъж завиги и тя да бъде честна с теб и да ти каже какво иска в прав текст и да си знаеш дали тя е влюбена или не е и дали само си играе с теб .Не сте ли вече достатъчно големи хора за да си играете на гаджета и да се дърпа като ученичка .На 27 години още да живее с родителите си не е ли малко странно ?

Всичко това което съм написал тук съм й го казвал, даже повече и то не веднъж! Няма как аз да искам искреност и аз самият да не съм.

Адски зависима е от родителите й. Буквално като ученичка, постоянно й казват какво трябва да прави какво може и какво не може, особено баща й. И не знам дали някога ще се откъсне от това и като го направи, дали няма живота да я удари адски силно, тъй като аз съм точно обратната противоположност сирак от доста години и съм свикнал с всичко винаги сам да се оправям и знам как може силно да й се стовари всичко на главата един ден.
За момента няма абсолютно никакъв шанс да дойде да живее при мен. Иначе аз го искам много, защото това ще е момента в който ще видим дали ще излезе нещо или не. Но знам, че нито тя е готова на тази крачка нито баща й ще я пусне и пусне ли я най-вероятно ще е с "не се връщай повече" с което я обричам ако не се получи да няма къде да отиде, а определено не мога да си позволя да направя такова нещо.

Това е още една причина да се чудя дали си заслужава да я търся отново.


П.с.
Има и друго, че се чудя дали наистина съм толкова влюбен(определено знам, че имам чувства , но може би ги преувеличавам сам) или просто защото наистина искам да имам семейство и близък човек, не съм се хванал като удавник за сламка защото съм в адски труден момент от живота си и съм в много дълбока депресия(според мен).


Ужас при такава ситуация аз наистина бих се отказала ,тя не е дете за да иска разрешение на тате кога ,къде и с кого да живее ,а голяма жена ,която е трябвало да си хване живота в ръце още преди няколко години ,не е ли учили някъде отделно от тях ,никога ли не е живяла сама до сега ? А това ,че ще я изгонят от утях е нелепо ,аз не мога да си представя да съм на нейните години и още да живее чрез разрешението на родителителите си .аз съм на 26 и поне от и от 20 годишна не живея с родителите си ,по тая логика се чудя как изобщо е правила секс с някого,но както и да е .Ако толкова я искаш или предприемаш сериозно крачка към нея
да станете семейство или се разделяте веднъж завиги.От написаното от теб дори не знам дали наистина си влюбен в нея или ти е чисто и просто запълване на самотата и сексуален обект.Колко 27 годишни жени още живеят с мама и тати ,аз поне не познавам такава .

Последна редакция: вт, 14 ное 2017, 09:35 от bubanka

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Скрит текст:
Страх ме е, че момичето може да ми покаже по някакъв начин, че  е готова и че иска нещо а аз да не го видя. И ако го видя не знам какво да правя докъде да стигна.
Няма опасност тя да поиска да прави секс или да се ожените, пък Вие да не го видите Simple Smile Не се притеснявайте за подобно нещо.
Никога не съм бил опитен с момичетата даже и обратното притеснителен съм и може би не мога да разчитам правилно сигналите. Ако трябва да погледна двойка отстрани виждам нещата сигналите даже мога да кажа какво чувстват, и с хората около мен е така имам силно шесто чувство. Но опрът ли нещата до секс и връзки може би заради несигурността си не мога да видя нищо...
Щом не можете да разчитате сигналите - не ги разчитайте. Понякога сигналите са смесени, понякога самият човек не си дава сметка, че подава сигнали. Понякога четете това, което Ви се иска да пише... Хората не са двуизмерни.

Ако наистина не обичате да лъжете и да Ви лъжат - забравете за сигналите, забравете за позите, забравете за показването "по някакъв начин". Бъдете себе си и позволете на момичето да бъде и то себе си. Ако иска нещо и не разчетете "сигнал", ще си каже/покаже съвсем директно. Специално с това момиче сте отдааавна отвъд "сигналите".

Аз никога не съм успявал да разчитам "сигнали", затова от някакъв момент насетне просто карах искрено, откровено и с уважение към другия и с повече мисъл как се чувства по принцип и също в дадената ситуация естествено (защото "по принцип" и "сега" не винаги е едно и също). От този момент насетне не съм имал проблем нито с по-мимолетни връзки, нито със сериозни. Ако съм пропуснал нещо като изживяване в по-младите си години (и те са под 25г. като цяло), то е било точно защото съм си мислил, че трябва да се случат нещата чрез някакви сигнали, чрез някакво показване, което не виждам или не "разчитам" правилно и т.н. Всички тези неща безкрайно усложняват взаимоотношенията и са в същината си или лъжи на неуверени хора с проблеми или при по-младите - детински игри в стил "иска ми се, но не ми стиска".

Бъдете себе си, уважавайте личното пространство на другия, подхождайте искрено, стига истината да не е "отчаяно ми се прави секс" - това е отблъскващо за всички. Ако това е истината - наистина се опитайте по един или друг начин да обуздаете нагона, защото той никога не е добър съветник.

Благодаря Ви много за мненията и за съветите наистина са безценни.

Аз съм много емоционален и не знам дали мога да бъда толкова спокоен и да вярвам толкова на човека отсреща. Заради искреността си и добротата си съм си патил много и през повечето време ми се качват на главата и ме използват, и като усетя такова нещо просто си тръгвам. Изградих този характер с годините и все още стоя и се надявам на това момиче защото ме познава преди да стана такъв и толкова краен. Потресен съм от масата сегашни жени и момичета и много ми се иска да срещна човек с който да имам търпението да изпитам и пробвам нещата които описвате, но съм скептичен а и вече не търся много защото ми писна да съм нараняван и отхвърлян!
Скрит текст:
Защо не и предложиш да живеете заедно и да сте  наистина двойка ,ако наистина толкова искаш да си с нея ,защо не го кажем веднъж и завинаги ,че искаш да си с нея и че не всичко е само секс ,че смяташ ,че е добър човек и че е умна и изобщо да бъдеш откровен с нея както го правиш тук и да я помолиш веднъж завиги и тя да бъде честна с теб и да ти каже какво иска в прав текст и да си знаеш дали тя е влюбена или не е и дали само си играе с теб .Не сте ли вече достатъчно големи хора за да си играете на гаджета и да се дърпа като ученичка .На 27 години още да живее с родителите си не е ли малко странно ?

Всичко това което съм написал тук съм й го казвал, даже повече и то не веднъж! Няма как аз да искам искреност и аз самият да не съм.

Адски зависима е от родителите й. Буквално като ученичка, постоянно й казват какво трябва да прави какво може и какво не може, особено баща й. И не знам дали някога ще се откъсне от това и като го направи, дали няма живота да я удари адски силно, тъй като аз съм точно обратната противоположност сирак от доста години и съм свикнал с всичко винаги сам да се оправям и знам как може силно да й се стовари всичко на главата един ден.
За момента няма абсолютно никакъв шанс да дойде да живее при мен. Иначе аз го искам много, защото това ще е момента в който ще видим дали ще излезе нещо или не. Но знам, че нито тя е готова на тази крачка нито баща й ще я пусне и пусне ли я най-вероятно ще е с "не се връщай повече" с което я обричам ако не се получи да няма къде да отиде, а определено не мога да си позволя да направя такова нещо.

Това е още една причина да се чудя дали си заслужава да я търся отново.


П.с.
Има и друго, че се чудя дали наистина съм толкова влюбен(определено знам, че имам чувства , но може би ги преувеличавам сам) или просто защото наистина искам да имам семейство и близък човек, не съм се хванал като удавник за сламка защото съм в адски труден момент от живота си и съм в много дълбока депресия(според мен).


Ужас при такава ситуация аз наистина бих се отказала ,тя не е дете за да иска разрешение на тате кога ,къде и с кого да живее ,а голяма жена ,която е трябвало да си хване живота в ръце още преди няколко години ,не е ли учили някъде отделно от тях ,никога ли не е живяла сама до сега ? А това ,че ще я изгонят от утях е нелепо ,аз не мога да си представя да съм на нейните години и още да живее чрез разрешението на родителителите си .аз съм на 26 и поне от и от 20 годишна не живея с родителите си ,по тая логика се чудя как изобщо е правила секс с някого,но както и да е .Ако толкова я искаш или предприемаш сериозно крачка към нея
да станете семейство или се разделяте веднъж завиги.От написаното от теб дори не знам дали наистина си влюбен в нея или ти е чисто и просто запълване на самотата и сексуален обект.Колко 27 годишни жени още живеят с мама и тати ,аз поне не познавам такава .

Свикнал съм със самотата и съм я приел не ми пречи. Имах този момент на слабост последната ни среща и не свърши добре. И като чета мненията на всички все повече осъзнавам, че май наистина няма смисъл да правя каквото и да било повече.

Още веднъж благодаря от сърце на всички за коментарите и съветите и че изслушахте шантавата ми история!

Последна редакция: вт, 14 ное 2017, 09:38 от bubanka

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Няма да цитирам, че стана много дълго!

Не съм взел още окончателно решение, но и няма да съжалявам, че не съм опитал защото за толкова години съм опитвам много пъти.

Бих искал ако не се получи между нас нищо повече то поне да не се разделяме завинаги, поне да останем приятели. Но след това последното се чувствам много наранен и не става въпрос изобщо за това, че не е имало секс а, че бях отхвърлен точно от нея в момент в който имах нужда, и не знам дали мога и дали си заслужава да потъпча егото и достойнството си и за пореден път да я потърся аз!

# 23
  • Мнения: 1 109
Драко, аз разбрах колко самотно си се почувствал в момента, за който говориш, и смятам, че и аз бих се почувствала така, ако ме зарежат по този начин в подобна ситуация. Имах подобна ситуация с едно мое бивше гадже преди много години, заради която после дълго се разкайвах, макар да звучи безумно. Той ми се обади от един бар в 3 ч. през нощта и ми каза, че има огромна нужда от мен в този момент, че много му липсвам. Аз трябваше да ставам в 5,30 за работа и му казах, че искам да спя. Той не се разсърди, но на мен после ми тежеше, че заради единия сън...
Понякога някои моменти носят много силен емоционален заряд и когато усетиш, че човекът отсреща е обърнал магнита си в другата посока и те отблъсне, боли.
  На мен не ми стана ясно. Били сте гаджета два пъти за по няколко месеца, но тя не е искала да стигате до секс. Сега, когато просто сте "приятели за секс", сексът вече не е проблем. Ти, тя, как си обяснявате това? Предполагам сте говорили по темата. За нея е проблем да има сексуална връзка, когато са намесени чувства? Може би се е надявала този път да не стигнете до там(до чувствата) и когато си се разкрил като един раним влюбен човек, тя се е изплашила или подразнила и е решила да избяга?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Драко, аз разбрах колко самотно си се почувствал в момента, за който говориш, и смятам, че и аз бих се почувствала така, ако ме зарежат по този начин в подобна ситуация. Имах подобна ситуация с едно мое бивше гадже преди много години, заради която после дълго се разкайвах, макар да звучи безумно. Той ми се обади от един бар в 3 ч. през нощта и ми каза, че има огромна нужда от мен в този момент, че много му липсвам. Аз трябваше да ставам в 5,30 за работа и му казах, че искам да спя. Той не се разсърди, но на мен после ми тежеше, че заради единия сън...
Понякога някои моменти носят много силен емоционален заряд и когато усетиш, че човекът отсреща е обърнал магнита си в другата посока и те отблъсне, боли.
  На мен не ми стана ясно. Били сте гаджета два пъти за по няколко месеца, но тя не е искала да стигате до секс. Сега, когато просто сте "приятели за секс", сексът вече не е проблем. Ти, тя, как си обяснявате това? Предполагам сте говорили по темата. За нея е проблем да има сексуална връзка, когато са намесени чувства? Може би се е надявала този път да не стигнете до там(до чувствата) и когато си се разкрил като един раним влюбен човек, тя се е изплашила или подразнила и е решила да избяга?

Тя много преди тази случка знае аз колко съм раним и колко съм влюбен и не мисля, че това сега би я изплашило или подразнило, просто ако е така отдавна щеше да се е случило. Ние взехме това решение да нямаме връзка преди няколко години и когато изобщо се заговори, че може да сме сексуални приятели говорихме, че докато се опитвахме да имаме връзка ние се измъчвахме, защото и 2-та имаме изисквания които другия не покрива, аз не мога да имам пълноценна връзка с нея докато родителите й така я задушават е една от причините аз да не мога. От друга страна аз имам кофти страни които са трудни за приемане когато имам връзка , с които тя не е ок, пречат й дразнят я и т.н. Но ако сме просто приятели ние нямаме тези изисквания един към друг всеки е свободен да прави каквото поиска и др не му е длъжен с нищо, ако поискаме можем да сме с др хора и т.н. И двамата сме сами от известно време и двамата сме били наранявани много и ни липсва близост и секс и решихме да опитаме да видим какво ще стане. И двамата знаем, че имаме чувства но се опитваме да ги игнорираме и съвместно с това и двамата ни е много грижа един за друг. Тя знае и много пъти съм й казвал, че независимо в какви отношения сме има ли нужда от помощ винаги може да ме потърси,

Но всъщност след това което стана започвам да се съмнявам колко я е грижа, защото мисля, че можеше поне за обяснение да ме потърси.

# 25
  • Мнения: X
Може би не те търси, защото те познава достатъчно добре, за да знае какво си очаквал и как ще се развият нещата. Затова е пропуснала да "улови мига". Моят опит с приятел като теб сочи, че подобни преломни моменти внушават несигурност и това трайно отблъсква. Не обичаш някого, за да запълва липси, с надеждата на сутринта да се почувстваш "цял". Празнотата пак ще си е там, само че ще търсиш вината в нея. Не мога да ти обясня защо мисля така, но така съм го усетила. Може при нея да е различно.
Много се обичате, дори сте стигнали до връзка, но с условности- тя просто е искала да се убеди, че не си заслужава и сега си спестява драмата. Това се усеща и за човек, който се надява на сериозни отношения, обезсмисля всичко. Предполага, че някой ден ще обърне повече внимание на баща си примерно, а не на теб и тогава всичко ще приключи. Само че той винаги ще бъде до нея, а ти постоянно я подлагаш на изпитания според настроенията си.

# 26
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Бих искал ако не се получи между нас нищо повече то поне да не се разделяме завинаги, поне да останем приятели.

ти да не си гей?

# 27
  • Мнения: 4 841
П.с.
Има и друго, че се чудя дали наистина съм толкова влюбен(определено знам, че имам чувства , но може би ги преувеличавам сам) или просто защото наистина искам да имам семейство и близък човек, не съм се хванал като удавник за сламка защото съм в адски труден момент от живота си и съм в много дълбока депресия(според мен).

По-скоро това.
Никъде в описанията на момичето и връзката ви не се усещат чувствата, за които всъщност говориш. Дори не я харесваш особено, според думите и изразите, които използваш за нея, какво остава за любов...
Според мен трябва да потърсиш психологическа помощ, да решиш първо собствените си проблеми, или поне да ги формулираш и да направиш план за разрешаването им. Двама човека с проблеми няма как да създадат чиста и равностойна връзка. Дори да си пасват (а вие определено не си), ще се опрат един на друг като на патерици, и пак няма да е връзка, а форма на зависимост.
Разреши си ти твоите проблеми, тя да си разреши своите (ако иска), може пък пътищата ви пак да се пресекат.

И още нещо - субективно е, но и не съвсем. Многословните, обстоятелствени и прекалено обясняващи се мъже отблъскват. Колко хора мислиш са прочели първия ти пост внимателно и до края, както и последващите "чаршафи"... Ако и с нея общуваш по същия начин, и изискваш същите излияния, не се учудвай че се отдръпва.  Просто я отегчаваш. Научи се да си по-стегнат и прибран и в изказа си, и в емоциите си. Така създаваш впечатление на някаква мрънкаща женка.
Не го приемай като критика, просто споделям какво впечатление остави у мен.

Това изказване например директно те изхвърля извън зоната на интерес на около 90% от жените. Отговори си сам защо:

Цитат
Заради искреността си и добротата си съм си патил много и през повечето време ми се качват на главата и ме използват, и като усетя такова нещо просто си тръгвам. Изградих този характер с годините и все още стоя и се надявам на това момиче защото ме познава преди да стана такъв и толкова краен. Потресен съм от масата сегашни жени и момичета и много ми се иска да срещна човек с който да имам търпението да изпитам и пробвам нещата които описвате, но съм скептичен а и вече не търся много защото ми писна да съм нараняван и отхвърлян!

Последна редакция: вт, 14 ное 2017, 08:36 от BirdsFlu

# 28
  • Мнения: X
А всъщност сериозното нещо, за което става въпрос, какво е? Секс?!

# 29
  • Мнения: 1 109
ОТносно многословието, just saying, bgtatko81  е в пъти, пъти по-многословен, а е семеен с дете! Grinning

Смятам, че предните два коментара (не броя punchinello), също предлагат полезни женски гледни точки.

А за въпросната вечер, сега ми хрумна следното - може би тя е решила, че ти си мислиш, че тя не иска да дойде у вас, понеже баша ѝ е казал да се прибира. И точно затова настояваш, прилагайки емоционална манипулация. И точно затова тя е решила да си стои на своето.

Общи условия

Активация на акаунт