Той ме е обсебил !

  • 13 154
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 616
Недей да си мислиш, че си зависима от него. Тази връзка не е здравословна. Сама казваш, че те е обсебил, но ти си го позволила. С ревнив човек връзка не може да просъществува. На 17 години си и целият живот е пред теб. Ще се влюбваш още много пъти, изживей си болката и го остави.

Именно. Grinning  Истинската любов няма нищо общо с ревността.  Wink Наистина животът е пред теб, извади си  поука от това мимолетно увлечение и не допускай повече подобно отношение от други!  Sunglasses И изобщо не си въобразявай, че можеш да промениш когото и да било - също са ти го казали вече.  Grinning

# 16
  • Мнения: 15 960
На 17 год., контактувала само с него и роднините си, внимавала да не го дразни...абе ти у ред ли си? Това ли правят днес 17-годишните, съобразяват се с някой психопат и си седят вкъщи? Дай му най-хубавите си години, докато връстничките ти се забавляват и се мъчи да го променяш. Все някога ще ти дойде акълът.

# 17
  • Nice
  • Мнения: 946
Все някога ще ти дойде акълът.

Дано да дойде навреме  Hands V

# 18
  • София
  • Мнения: 167
Няма смисъл да си губиш времето с този младеж. Замисляла ли си се от какво може да е породено това чувство на ревност у него? Дали тази параноя не е породена от собственото му поведение? Може би той самия ти изневерява и се ужасява при мисълта, че можеш да направиш същото...
Имах връзка преди години с много ревнив човек. Подлудяваше ме, докарвал ме е до истерични ревове, следеше ме денонощно къде, какво и как правя... Естествено,  разделихме се. След известно време разбрах, че е поддържал няколко паралелни връзки, изневерявал ми е през цялото време.
На твое място, не бих се занимавала. Млада си, тепърва ще има да се влюбваш и разлюбваш. Като го виждаш, че  има такъв сериозен проблем, по-добре се раздели с него. Не си трови нервите. Любовта трябва да дава свобода, а в твоя случай ти дава само ограничения и забрани.

# 19
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Все някога ще ти дойде акълът.

Дано да дойде навреме  Hands V

мдам ... 17 като се замисля златни години - гаджета, купони, дискотеки, дори училището беше забавно - ако можех да се върна обещавам няма да бягам от час Simple Smile

# 20
  • Мнения: 30 802
Тия момичета нямат ли майки да си говорят за тия неща?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Имат. Ама много добре знаят какво ще каже майката. Затова питат тук, барем някой даде лъч надежда, че нейното съкровище ще бъде единственото изключение, което ще се промени от любов. Надежди, надежди...

# 22
  • София
  • Мнения: 12 140
На 17 си, но и на 27 или 37 да беше пак щях да ти кажа само – бягай далече от този, при това веднага. Това не е любов, дори пубертетска.
Момчета много, мили и нормални също. Животът е пред теб.

# 23
  • Мнения: 30 802
На 17 тя дори не осъзнава колко е далеч житейски от човек на 21. В тая възраст и година разлика има значение- така че той спрямо нея може да се държи като хищник.

Идиотска работа, това не е нормално.

На жената трябва да й е спокойно и широко около врата. Спираш отсега с мазохизма и оставаш с някой, само ако те третира като принцеса. Това е рецептата, хората не се променят, сега е моментът бързичко да ги режеш.

На 17 не учите ли здраво, за да не питате после що няма работа?

# 24
  • Мнения: 8 952
Една връзка между двама души трябва да носи радост и взаимно удовлетворение. Разни проверки на телефони, ограничаване на контакти, късане с приятелства - в никакъв случай не  е редно.
Ако този човек не може да приеме твоите приятели и контакти, значи не е човека за теб. Не си струва заради една преходна връзка да се ограничиш от света и да загубиш приятелите си.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Ми той както е тръгнал утре ще й метне фереджето, ще й забрани да следва, щото в университета има мъже, после сигурно ще й нарежда къде да работи, че видите ли и там има мъже.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 140
Ми той както е тръгнал утре ще й метне фереджето, ще й забрани да следва, щото в университета има мъже, после сигурно ще й нарежда къде да работи, че видите ли и там има мъже.
Той и с жени не и дава да общува, доколкото разбирам.
Ама е хубаво, че тя минава през това сега, тъкмо има шанс да намали риска да се омъжи за такъв и да си отрови по-сериозно живота.

# 27
  • Мнения: X
Здравейте ,
Скрит текст:
на 17 години съм и преди шест месеца се запознах с едно изключително добро и мило момче с четири години по-голямо от мен.В началото на нашите отношения всичко беше окей , бях много щастлива   и той също без да имаме за какво да се сдърпаме или да ми направи проблем . Малко след това , може би месец и нещо  след като тръгнахме , започнах леко да се дразня , защото той постоянно ми звъни или пише . Започна да ми забранява някой неща , но никога не е било директно , а по заобиколен начин . Разделих се  и с малкото си приятелки , които имах . Появиха се и скандалите ни , които са изключително жестоки , защото аз съм много лесно ранима и избухлива . Винаги всеки наш скандал завършва с рев и от двете страни и с молби да не се разделяме от моя страна , защото съм се привързала много не знам как към този човек , обичам го  и не си представям да го няма , въпреки че много ме дразни това негово обсебване . Като не се караме всичко е невероятно и наистина е момчето мечта , но напоследък това време става все по-рядко .  Телефонът ми се проверя всеки ден и даже заради него си изтрих регистрациите в всички социални мрежи и си пишем само смс-и . Много  е ревнив и не знам от къде се поражда това , защото не му давам поводи , не контактувам с никой друг освен с него и родителите ми , не излизам сама никъде и не мога да разбера защо трябва да е този постоянен контрол над мен .  Постоянно съм на тръни да не направя нещо грешно , което ще го ядоса , защото въпреки всичко не искам да се разделяме.
Искам да го променя , за това и  ви пиша да ми кажете как мога да го постигна ?  Rolling Eyes
Оо, Боже, свещена наивност......    Joy
Извинявай!    Hug
Каквото и да напиша, няма да го "чуеш", така че ще си спестя тирадите и времето.
Ще си минеш по собствения трънлив път, осеян с нерви, мъка, сълзи, сополи и т.н.Като ти дойде акъла в главата, сама ще го изриташ.Ако той не те зареже междувременно.
Успех!Дано се разминеш с минимум поразии!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Скрит текст:
Здравейте , на 17 години съм и преди шест месеца се запознах с едно изключително добро и мило момче с четири години по-голямо от мен.В началото на нашите отношения всичко беше окей , бях много щастлива   и той също без да имаме за какво да се сдърпаме или да ми направи проблем . Малко след това , може би месец и нещо  след като тръгнахме , започнах леко да се дразня , защото той постоянно ми звъни или пише . Започна да ми забранява някой неща , но никога не е било директно , а по заобиколен начин . Разделих се  и с малкото си приятелки , които имах . Появиха се и скандалите ни , които са изключително жестоки , защото аз съм много лесно ранима и избухлива . Винаги всеки наш скандал завършва с рев и от двете страни и с молби да не се разделяме от моя страна , защото съм се привързала много не знам как към този човек , обичам го  и не си представям да го няма , въпреки че много ме дразни това негово обсебване . Като не се караме всичко е невероятно и наистина е момчето мечта , но напоследък това време става все по-рядко .  Телефонът ми се проверя всеки ден и даже заради него си изтрих регистрациите в всички социални мрежи и си пишем само смс-и . Много  е ревнив и не знам от къде се поражда това , защото не му давам поводи , не контактувам с никой друг освен с него и родителите ми , не излизам сама никъде и не мога да разбера защо трябва да е този постоянен контрол над мен .  Постоянно съм на тръни да не направя нещо грешно , което ще го ядоса , защото въпреки всичко не искам да се разделяме. Искам да го променя , за това и  ви пиша да ми кажете как мога да го постигна ?  Rolling Eyes
Интересно ми е защо никой не каза нищо по това изказване. Ясно е, че ще я ограничава, той си мисли, че има власт над нея, тя буквално му скача в ръцете.
Към авторката: Бягай с 200 и не се обръщай, и да ти остане обеца на ухото видиш ли подобно поведение изобщо не се замисляш ами бягаш.

# 29
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте , на 17 години съм и преди шест месеца се запознах с едно изключително добро и мило момче с четири години по-голямо от мен.В началото на нашите отношения всичко беше окей , бях много щастлива   и той също без да имаме за какво да се сдърпаме или да ми направи проблем . Малко след това , може би месец и нещо  след като тръгнахме , започнах леко да се дразня , защото той постоянно ми звъни или пише . Започна да ми забранява някой неща , но никога не е било директно , а по заобиколен начин . Разделих се  и с малкото си приятелки , които имах . Появиха се и скандалите ни , които са изключително жестоки , защото аз съм много лесно ранима и избухлива . Винаги всеки наш скандал завършва с рев и от двете страни и с молби да не се разделяме от моя страна , защото съм се привързала много не знам как към този човек , обичам го  и не си представям да го няма , въпреки че много ме дразни това негово обсебване . Като не се караме всичко е невероятно и наистина е момчето мечта , но напоследък това време става все по-рядко .  Телефонът ми се проверя всеки ден и даже заради него си изтрих регистрациите в всички социални мрежи и си пишем само смс-и . Много  е ревнив и не знам от къде се поражда това , защото не му давам поводи , не контактувам с никой друг освен с него и родителите ми , не излизам сама никъде и не мога да разбера защо трябва да е този постоянен контрол над мен .  Постоянно съм на тръни да не направя нещо грешно , което ще го ядоса , защото въпреки всичко не искам да се разделяме. Искам да го променя , за това и  ви пиша да ми кажете как мога да го постигна ?  Rolling Eyes
Интересно ми е защо никой не каза нищо по това изказване.
Скрит текст:
Ясно е, че ще я ограничава, той си мисли, че има власт над нея, тя буквално му скача в ръцете.
Към авторката: Бягай с 200 и не се обръщай, и да ти остане обеца на ухото видиш ли подобно поведение изобщо не се замисляш ами бягаш.
Именно затова написах, че няма да ме "чуе", каквото и да й напиша.    Laughing
Ще си строши главата в опити да го променя, само дано "пукнатините" не са големи.

Общи условия

Активация на акаунт