А екранни любимци имат ли децата ви?

  • 1 480
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Едно филмче с дечица  "Ягодов сладкиш" , но то е толкова хубавко, че и аз го гледам с интерес Mr. Green

# 16
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Господари на ефира - водещите и особено адреналинките, просто е очарован от тях. И от разни други персонажи се е впечатлявал, но не и толкова продължително.

# 17
  • Мнения: 8 917
Господари на ефира - водещите и особено адреналинките, просто е очарован от тях. И от разни други персонажи се е впечатлявал, но не и толкова продължително.
Peace и тях ги обожава -о собено като танцуват и тя започва веднага да подмята дупенце Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 406
Деси Банова от прогнозата на времето но Нова ТВ.
изпада в луд екстаз като я види.
напоследък разпознава и Стаси от БТВ, но тя далеч не предизвиква такъв възторг

# 19
  • Мнения: 442
екранни любимци на радост, са всички от рекламите. с изключение на кара танас и другите от рекламата на мак.наденица.

мила - естествено адреналинките. и някаква арабела от един сериал по нова. даже вече не си харесва името и все ме пита защо не съм я кръстила арабела ooooh!.

# 20
  • Мнения: 1 520
O-o. На почит е и Слави Трифонов, на който честичко подвиква и тати.

Много си уважава и Мийен Цветков. Като беше болен миналата седмица и спеше в голямото легло с нас в 5 часа сутринта се събуди и ми вика в тъмното: "Мамо, Мийен " И ми сочи телевизора.  Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 90
Има един диск Моби Дик,постоянно ме кара да й го пускам,вече го знам не наизуст,ами... Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 625
Да:
Том и Джери Joy

# 23
  • Мнения: 7 837
Ако могат да се приемат актьорите от Blue's Clues

O, да, Стив и новият мъж, който играе сега (ама не се сещам името му сега  ooooh! )

Много си уважава и Мийен Цветков. Като беше болен миналата седмица и спеше в голямото легло с нас в 5 часа сутринта се събуди и ми вика в тъмното: "Мамо, Мийен " И ми сочи телевизора.  Laughing Laughing

И племеника ми е така. Няколко пъти като се обаждам вкъщи и го чувам да крещи "Бабо, Миен почва"  Laughing

# 24
  • Мнения: 607
От анимационните-Немо,Ну пагади,Пинко,Алф(той съответно не анимация).А иначе харесва Слави,балета му и адреналинките.

# 25
  • Мнения: 2 567
Моята повече от две години е влюбена във Франки Муниц или екранните му превъплащения в Малкълм и Коуди Банкс  Simple Smile
Даже преди разправяше, че бил едно от гаджетата и  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 784
Той и Тя са и любимци, а също и всякакви ТВ игри- Треска за злато, Вот на доверие, По-по-най и т.н. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 932
Не, нали свалиха КЪци...........

# 28
  • Мнения: 1 639
Ми може да се каже ...балетът на "Шоуто  Слави" и адреналинките от "Господари на ефира"
 По принцип се изявава като танцьорка  Laughing Много умело върти бебешкото си дупе на последък, явно взаимства от балетите  Mr. Green

# 29
На голямата любим и е Слави ивсякакви анимационни герои.И като гледа "клуб Уинкс" например казва"Аз съм Блум".Като гледа "Грижовните мечета е  Веселушка,и така с всяко детско ,което гледа-става Снежанка,Пепеляшка и т. н.Мислите  ли че това е нормално?Как е при вас?

Общи условия

Активация на акаунт