160 благодарни Американки въртят тиквеници и пазаруват Коледни подаръци!

  • 94 877
  • 730
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 488
Добре дошла!

Имам въпрос и молба - синът ми трябва да пътува края на юни, сам, до Ню Йорк сити от София.
Препоръчайте ми наша агенция на територията на Америка, трябва да купя билет и детето ми трябва да лети.
Благодаря предварително!

# 436
  • САЩ
  • Мнения: 666
Мисля, че много българи ползват Malincho Travel, но нямам личен опит.
В момента , бих препоръчала билети през Делта / КЛМ /Еър франс, тъй като към момента БГ Еър са единствената компания, която не е спирала полети към София и горните са партньори.

# 437
  • Мнения: 3 488
България Еър нямат полети за края на юни.
Детето ще лети от София през Шенген, посока NYC.
Откачих...

# 438
  • САЩ
  • Мнения: 666
България Еър нямат полети за края на юни.
Детето ще лети от София през Шенген, посока NYC.
Откачих...

Имат, или поне аз в момента виждам в сайта им.

Детето гражданин/със зелена карта ли е? Че Тръмп други не пуска още, ако са минавали през Шенген Sad

# 439
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
България Еър нямат полети за края на юни.
Детето ще лети от София през Шенген, посока NYC.
Откачих...
Lufthansa имат полети от 10 Юни на там. Проверихте ли с тях директно? Защо трябва да е чрез българска агенция?

Задължително ли е да е през шенгенската зона? Ако не, тогава погледнете и с турските.

# 440
  • Мнения: 3 488
Детето е със зелена карта.
Турци не летят.
Луфханза не предлага услугата за придружаване на дете, предвид пандемията. Детето ще пътува със стюардеса, т.е. сам.

# 441
  • САЩ
  • Мнения: 666
Ето контакти на БГ Еър за непридружени деца. Мисля, че проблемът е, че има трансфер:

-----------
 Ако желаете да заявите услугата непридружено дете за такъв полет следва, да се свържете с Център за обслужване на клиенти на България Ер на телефон +359 2 40 20 400 или на e-mail: callFB@air.bg.

# 442
  • Мнения: 3 488
Четох ги вчера нашите, изядох им сайта.
Австрийци и поляци (засега) подновяват полети от 01.07, което е ок, ако се случи.

# 443
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
ооо, извинявам се, не разбрах, че е малолетно детето. KLM от 01 Юли пускат с услугата за деца между 5-14 годишни пътуващи сами.

Последна редакция: нд, 07 юни 2020, 18:46 от Baby*

# 444
  • САЩ
  • Мнения: 666
Бритиш подновяват от 8 юли също, аз с тях си купих билет, но не знам какви са им условията за малолетни


Едит:

Бейби, осъзнавам, че е грешка от бързане, но благодаря, че ме разсмя  тази сутрин Grinning Grinning Grinning

ооо, извинявам се, не разбрах, че е малотелно детето.

# 445
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Моя приятелка беше купила билети за семейството си с турците за Юни, канселираха полета, смени ги за Юли, сега ми се оплаква, че от няколко агенции чува, че и Юли е много невероятно да летят, убеждават я да опита през Август.

# 446
  • Мнения: 3 488
Да, турците не летят и не се знае кога.
Засега поляци и австрийци ще летят от началото на юли. Засега...
Канадската граница също е затворена, полет през Торонто също обмислях Grinning

# 447
  • Мнения: 2 992
waterproof,
Доколкото разбирам сте купили билет. Ако сте го купили сега , то полета го има в системата и не е отменен. Мисля, че австриеца поднови полетите до Ню Йорк.
Дъщеря ми ще пътува през юли Ню Йорк - София.

Не разбирам каква агенция ви трябва. Ако имате продаден билет за дете, то има правила за пътуване на непридружено дете и си го предават на наземния персонал, който има грижата да го отведе до гейта за следващия полет и да го предаде на екипажа за следващия полет. Няма място за притеснение.
Ако не сте купили билет, имам кой да ви препоръчам, но за друго не мисля , че имате нужда.
Естествено и някой да посрещне детето на летището в Ню Йорк.

# 448
  • Мнения: 3 488
Не съм купила билет, досега купувах билети през приложения, но когато се въведе дата на раждане при резервацията, тя се отхвърля, защото детето е под 16 години.
В Ню йорк  ще го посрещна аз, разбира се.
Ще се радвам на препоръка, благодаря!

# 449
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Миналия век ползвахме една агенция в Чикаго (полска, не останахме доволни помня), и изобщо не се сещам за името им... А и нещо ми се върти в главата, че май ги затвориха. Никога след това не сме ползвали агенция. Винаги директно сме си взимали билети. Погледнахте ли с КЛМ? Но при тях услугата е само за 5-14 годишни деца.

Общи условия

Активация на акаунт