Ясновидци/врачки - тема 34

  • 227 138
  • 749
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 233
Да,за разваляне-имала съм тежка клетва и затова не ми вървял животът.Восък ми ля по снимка-специален киевски...И аз си лея български за десет лева и го ползвам вече една година.

Иначе аз си пазя разговорите по вайбър(тоест съобщенията),както и съобщенията на имейла.Този път придвидливо не ги изтрих.


Ако става въпрос за сума около 100лв, не си прави труд. Нищо няма да му направят. При кражба от мой обект, документирана с камери, се разправяхме час, за да приемат изобщо жалбата. Хванаха крадеца след месеци, но и дума не стана да ми се върнат пари. Били цигари за 80лв и сумата била малка. Накрая само дето мен не изкараха виновна, че имам видеонаблюдение в обекта, въпреки, че навсякъде има предупредителни табели.

А 260?


Пробвай се, но не вярвам да има ефект. Ако сумата е четирицифрена, може и да стане нещо. Пусни жалба все пак. Ако се съберат повече, може и да го погнат.

# 301
  • Мнения: 10 794
И просто да споделя нещо като свое наблюдение,не е задължително да се съгласите с мен.Мисля,че така наречените врачки,баячки и простачки(заявявам го най-отговорно)ни четат тук,после си правят профили и се хвалят.
Аз за това като питах за някоя баба/дядо от село дето няма нет и гледа на карти.... щяха да ме разкъсат.
Има хора които наистина имат дарба и не са в нета, ама трудно се стига до тях. 

# 302
  • Мнения: X
Аз ще пусна жалба,този път нищо не губя(достойнството си отдавна го загубих).Дано и други опарени,не се съмнявам,че има такива,да го направят.

# 303
  • Мнения: X
А тази вечер се помолете искрено за най-съкровените си желания от сърце.Небето се отваряло.

А аз най-тържествено си давам обещание,че ще разобличавам всяка врачка,за която се пита тук и ще се аргументирам,включително и ако помня какви пари ми е искала.На тези хора трябва да им секне бизнесът.Ще си го поставя за цел в живота.

# 304
  • Монтана
  • Мнения: 134
Здравейте,аз не съм правила реклама никому Sad как може да бъда набеждавана.На мен се помогна лично от него бях предупредена ако не го намеря да пиша на имейл нещо не мга да разбера в нещо обвинявате мен ли?Вие дори ми помогнахте с проверка на ампулите.Като трябва търсете си правата!

# 305
  • Мнения: X
А ти защо си мислиш,че не съм го търсила на имейл?Ама ни звук ,ни стон от него.И защо изобщо ми пишеш на лични,при положение,че и там си забранила съобщенията си???

# 306
  • Монтана
  • Мнения: 134
Да извини ме но мога и тел

# 307
  • Мнения: X
Не желая повече да се занимавам,много му поздрави на Данаил-следващия път да удари една шестица от тотото и ще го призная.А дотогава да си мята киевския восък.Такива не ги жалете,наистина търсете си правата.

# 308
  • Монтана
  • Мнения: 134
Всичко добро ,направо ме учудваш ?Не е хубаво така как ще се скрие ,ако е вярно да си го понесе глупак!

# 309
  • Мнения: 822
И просто да споделя нещо като свое наблюдение,не е задължително да се съгласите с мен.Мисля,че така наречените врачки,баячки и простачки(заявявам го най-отговорно)ни четат тук,после си правят профили и се хвалят.
Аз за това като питах за някоя баба/дядо от село дето няма нет и гледа на карти.... щяха да ме разкъсат.
Има хора които наистина имат дарба и не са в нета, ама трудно се стига до тях.  
И бабите по селата искат хляб да ядат и знаят, че ако се представят за врачка, ще им паднат пари, че хората търсят точно такива - старички, които не умеят да работят в нета, нямат обяви! За тези цел в едно от съседните ни  села една моя позната довела майка си от Кърджали и я „прославила“ като врачка. Та докато хората са разбрали, че е гола вода, бабата е помогнала финансово на дъщерята си! Така че никой не спи в това тежко време...., всеки знае, какво търсим и се прави на такъв щом му позволява преклонната възраст...

# 310
  • Мнения: 10 794
И просто да споделя нещо като свое наблюдение,не е задължително да се съгласите с мен.Мисля,че така наречените врачки,баячки и простачки(заявявам го най-отговорно)ни четат тук,после си правят профили и се хвалят.
Аз за това като питах за някоя баба/дядо от село дето няма нет и гледа на карти.... щяха да ме разкъсат.
Има хора които наистина имат дарба и не са в нета, ама трудно се стига до тях.  
И бабите по селата искат хляб да ядат и знаят, че ако се представят за врачка, ще им паднат пари, че хората търсят точно такива - старички, които не умеят да работят в нета, нямат обяви! За тези цел в едно от съседните ни  села една моя позната довела майка си от Кърджали и я „прославила“ като врачка. Та докато хората са разбрали, че е гола вода, бабата е помогнала финансово на дъщерята си! Така че никой не спи в това тежко време...., всеки знае, какво търсим и се прави на такъв щом му позволява преклонната възраст...
     Има хора които наистина познават и не си правя майтап с това ! Няма как една "псевдо врачка" от село, като нареди картите да ти каже какво значими събития от живота да кажем преди десетина години, какво става в семейството ти, за здравето на родители и други неща. Една такава жена, каже ли ти неща от миналото, дето само ти си ги знаеш, малко трудно ще бъде класифицирана като измамница. Още повече, че такива хора нямат такса - колкото оставиш.
     По въпроса дали данен човек има направено нещо, има доста начини да се разбере преди да отиде на врачка. Друг е въпроса, дали ще се остави да го разпитва бабата/дядото или тя/той сам/а ще почне да говори какво не е наред и какво вижда. Останалото опира до интелекта на човека. Като ти говорят глупости насреща няма как да се съгласиш с тях и да плащаш.
      Приятно празнуване на Богоявление, с пожелание за всичко най-хубаво ! 

# 311
  • Мнения: 1
И последно от мен преди да заспя:
Получих страшно много лични съобщения след моите постове-кой при коя бил ходил,с колко изгорял,какво му обещали,а какво разочарование и колко загубено време и нерви...
Хора,защо мълчите?Защо не пишете тук и не ги разобличавате?Срам ли Ви е?Не че не е за срам...но понякога човек в отчаянието си прави глупости.
Както казах,поставих си цел и дори и само един човек да се замисли и да се откаже,за мен ще е успех.И повярвайте,ще бъда много обективна.А и опит-дал Господ!
Здравейте ,ще си позволя и аз да направя коментар  и най вече да кажа на Анчолина .че това което е замислила да направи е супер,  но ефект най -вероятно няма да има .Ще се опитам да се обоснова-сумата 260 лв никак не е малка ,но за такава сума никой няма да обърне внимание ,особено прокуратурата /суми до 1000 лв освен с документ който имате се доказват и със свидетели 3 ма на брой.Те трябва да докажат ,че са били там когато въпросния господин Данаил ви ги е поискал за да ви оправи живота или да ви премахне магия,и че вие сте му ги дали и те са били там Документа ви вероятно няма основание за парите или може би сте написала такса консултация /а докажете какво сте се консултирали с него / .Второ разговорите по скайп не се зачитат като доказателство./Какво точно ви е обещавал по скайп ,че ще ви оправи живота или че ефект ще има на 100%-но винаги има и първи път ,когато нещата може и да не се случат/.Трето:като сте му пращали  парите какво основание сте записали?.и Четвърто той как ви даде восъка лично,или по куриер и ако е по куриер какво пише че съдържа пакета./восък /ако е восък той може да каже че ВИЕ сте искали тоя восък и той го е пратил за лекарство ,за мехлем / или парфюмерия примерно/.Ето това са неща на които да обърнете внимание преди да почнете да правите каквото и да е.Този Данаил дали наистина така се казва или ползва други имена за параван.Реално вие не го знаете какъв е може да е криминален тип ,може да е убиец и така нататък,и ако той разбере всичко това последиците може изобщо да не са благоприятни за вас ,а също е възможно и разследването да се обърне срещу вас и от жалбоподател да станете обвиняема/все пак живеем в държава в която всякакви обрати са възможни. Аз също съм измамена от врачки и всякакви подобни ,като една от последните ми взе 1500 лв и гарантира ще ефект като въпросния Данаил ,но в случая сама съм си виновна че съм и ги дала  Хора разберете врачки,баячки магьосници и всякакви не са виновни ,виновни сме си ние, че сами им се бутаме в ръцете ,сами им даваме пари и вярваме на лъжите им.Всеки си има глава на раменете си и може да решава сам какво да прави.

Последна редакция: пн, 08 яну 2018, 09:26 от Tatti

# 312
  • Мнения: 12
Здравейте. Не знам тук ли е мястото, но искам да изкажа своето възхищение и от леля Стоянка от Димитровград. Тази жена е като скенер. За болести, за лични проблеми - УНИКАЛНА.

# 313
  • Мнения: 15
И аз да се включа!
Миналият месец посетих леля Бойка от Перник.
Позна някои неща, други чакам.

# 314
  • Мнения: 10 794
Доста неща бяха написани в последните дни и бяха изтрити. Разбира се, всеки има право на лично мнение. Уважавам мнението на всеки. При всичкото прочетено, независимо от кой е написано извода е, че трябва много да се внимава при кого се отива и за какво. Бяха споменати всякакви имена и напълно разбирам противоречията, но всички пропускат един основен факт, в стремежа си да търсят помощ - смесването на религиите и вярванията.
     Виждал съм как християнин и изповядващ исляма отива при ходжа за помощ и как веднага се различава въздействието. Същото е когато християнин отиде при циганска врачка. Нормално е да не се получи нищо, както и да има и обратен ефект. Тези неща не трябва да се смесват !
     Разбира се, има и търговци в бизнеса с човешките мъки и неволи. В темите назад има доста примери за "изгряващи звезди", които в последствие са се оказали мошенници с добра маркетингова стратегия и целева група.
      Казват, че умния човек се учил от грешките на другите, не само от собствените си. Ако някой не е съгласен с нещо, може културно да обясни и да се обоснове, а не да напада, каквато е най-честата реакция. За голямо съжаление, такова отношение отказа доста потребители, много постове бяха изтрити и това съществено намали възможността всеки да прочете и сам да си направи изводите къде, какво и как. Тъжното е, че в такава ситуация и липсата на информация, се дава възможност за поднасяне на грешна информация и не се и съмнявам, че ще има и още "изгорели" потребители от мними гадатели. Но надеждата крепи човек.
Дано всеки намери лек за болката си.
Честит празник на всички именници,бъдете живи и здрави !

Общи условия

Активация на акаунт