Ясновидци/врачки - тема 34

  • 229 777
  • 749
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Отдавна се отказах да пиша тук,но искам да Ви предупредя всички-много моля не се подлъгвайте по телепата Данаил-взема Ви парите и изчезва.Покрива се.блокира Ви отвсякъде и номерата си сменя.Тук потребителката elizabeth.hri доста го похвали,но най-вероятно е самият той.Само че аз си пазя двете бележки с изпратените суми и ще подам жалба в полицията.На такъв измамник,това му се полага.

# 286
  • Мнения: 233
Отдавна се отказах да пиша тук,но искам да Ви предупредя всички-много моля не се подлъгвайте по телепата Данаил-взема Ви парите и изчезва.Покрива се.блокира Ви отвсякъде и номерата си сменя.Тук потребителката elizabeth.hri доста го похвали,но най-вероятно е самият той.Само че аз си пазя двете бележки с изпратените суми и ще подам жалба в полицията.На такъв измамник,това му се полага.
.     Този съм го пропуснала изобщо като информация. Кога е писано за него?

# 287
  • Мнения: 10 922
Аз за това съм я подкарал с голямата цедка. Не чуя ли от друго място за някой, изобщо не си правя труда да питам за него !

# 288
  • Мнения: X
Истината е,че ти се случва,каквото трябва да ти се случи и нищо не може да промените.Ако някой Ви обещае,че ще Ви изчисти и че животът Ви ще пребъде,кажете му любезно да направи така,че да спечели от лотарията и да не папка на другите парите.

# 289
  • Мнения: 233
Пропуснала съм го. Отдавна вече не чета даже написано от нови профили. На лични пиша само с хора,с които се познавам. Парите, които си му пратила могат да се проследят. IP адреса му също. Подай жалба.

Последна редакция: пн, 08 яну 2018, 14:36 от Tatti

# 290
  • Мнения: X
Имам три имена и ЕГН,както и телефонен номер,но тел номмер е на гласова поща.Блокирал ме е във вайбър,когато написах,че няма промяна.
Лошото е,че ще стана за смях пред полицаите,но ще го преглътна.

# 291
  • Мнения: 10 922
Мисля, че ще ти трябва и разпечатка от разговорите, освен имената и ЕГН-то. Чудя се, кога ли ще ги погнат тези, които си правят бизнес с хорското нещастие. 

# 292
  • Мнения: 233
Имам три имена и ЕГН,както и телефонен номер,но тел номмер е на гласова поща.Блокирал ме е във вайбър,когато написах,че няма промяна.
Лошото е,че ще стана за смях пред полицаите,но ще го преглътна.
. А той за разваляне ли ти взе пари.

# 293
  • Мнения: X
Да,за разваляне-имала съм тежка клетва и затова не ми вървял животът.Восък ми ля по снимка-специален киевски...И аз си лея български за десет лева и го ползвам вече една година.

Иначе аз си пазя разговорите по вайбър(тоест съобщенията),както и съобщенията на имейла.Този път придвидливо не ги изтрих.

# 294
  • Мнения: 10 922
Да,за разваляне-имала съм тежка клетва и затова не ми вървял животът.Восък ми ля по снимка-специален киевски...И аз си лея български за десет лева и го ползвам вече една година.

Иначе аз си пазя разговорите по вайбър(тоест съобщенията),както и съобщенията на имейла.Този път придвидливо не ги изтрих.
Тоз киевски восък ще да е нещо специално начи .... Я се довери на нашенското и не залитай по чужбински неща Wink

# 295
  • Мнения: X
Само да поясня,че това беше зелен киевски восък,значи не просто восък,ами и зелен...

# 296
  • Мнения: 233
Да,за разваляне-имала съм тежка клетва и затова не ми вървял животът.Восък ми ля по снимка-специален киевски...И аз си лея български за десет лева и го ползвам вече една година.

Иначе аз си пазя разговорите по вайбър(тоест съобщенията),както и съобщенията на имейла.Този път придвидливо не ги изтрих.


Ако става въпрос за сума около 100лв, не си прави труд. Нищо няма да му направят. При кражба от мой обект, документирана с камери, се разправяхме час, за да приемат изобщо жалбата. Хванаха крадеца след месеци, но и дума не стана да ми се върнат пари. Били цигари за 80лв и сумата била малка. Накрая само дето мен не изкараха виновна, че имам видеонаблюдение в обекта, въпреки, че навсякъде има предупредителни табели.

# 297
  • Мнения: 10 922
Това да попаднеш на човек който може да изчисти всичко си е истинска находка ! В последно време се виждам в чудо, по-точно ако имат твоя снимка. Става меко казано мазало. Чудя се в такава ситуация какво се прави ?

# 298
  • Мнения: X
Да,за разваляне-имала съм тежка клетва и затова не ми вървял животът.Восък ми ля по снимка-специален киевски...И аз си лея български за десет лева и го ползвам вече една година.

Иначе аз си пазя разговорите по вайбър(тоест съобщенията),както и съобщенията на имейла.Този път придвидливо не ги изтрих.


Ако става въпрос за сума около 100лв, не си прави труд. Нищо няма да му направят. При кражба от мой обект, документирана с камери, се разправяхме час, за да приемат изобщо жалбата. Хванаха крадеца след месеци, но и дума не стана да ми се върнат пари. Били цигари за 80лв и сумата била малка. Накрая само дето мен не изкараха виновна, че имам видеонаблюдение в обекта, въпреки, че навсякъде има предупредителни табели.

А 260?

# 299
  • Мнения: X
И просто да споделя нещо като свое наблюдение,не е задължително да се съгласите с мен.Мисля,че така наречените врачки,баячки и простачки(заявявам го най-отговорно)ни четат тук,после си правят профили и се хвалят.

Общи условия

Активация на акаунт