Ясновидци/врачки - тема 34

  • 226 298
  • 749
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 704
Аурата ти може да бъде нарушена не само от ходене на гледачка. Друг е въпроса ако при ходенето ти се лепне нещо дето не трябва. Смесването на религии няма дълготраен ефект. Ако изповядваш ислям и отидеш при ходжа и ти даде муска ( която носиш непркъснато със себе си ), и при последващото ти ходене на молтива, ефекта от муската ще си остане. Ако си християнин известно време може да има подобрение, но отидеш на литургия със водосвет или се причастиш какъв ще е ефекта ?  Даже може нещата да тръгнат на зле. Ритуалите от различните религии не трябва да се смесват, освен в много краен случай, когато се късае човешки живот.
       

# 361
  • Мнения: X
Според мен религията няма значение,Бог е един,Силата е една Simple Smile

# 362
  • Мнения: 10 704
Според мен религията няма значение,Бог е един,Силата е една Simple Smile

Всеки е свободен да вярва в каквото иска. Мнението си не го натрапвам. Достатъчно разкази на хора има кой при кого е ходил и какво се е случило след това.  На никого не пожелавам да има сблъсък с такива неща, както и последиците от тях. Изводите всеки да си ги направи.

# 363
  • Мнения: 76
Тук влизам от време на време, когато ми е скучно. 34 теми, години и едно и също. Тази не познава, нищо дай ми телефона, тоя налучква. Хора, усещате ли в какъв омагьосан кръг сте се вкарали. Най-умното ми решение беше да си запиша час при обикновен психотерапевт, при който да си излея мъката, въпросите и да погледна реално на проблема.
ПС - постът ми е към тези, абонираните, които ходят за всевъзможни глупости, а не към отчаяните хора, търсещи последни надежди в името на здраве.

# 364
  • София
  • Мнения: 22 750
Караджов днес ще бъде при Гала и ще прави прогноза за 2018г. Спечелил някаква награда....

# 365
  • Мнения: 768
Здравейте,
Някой може ли да даде актуални координати на Татяна Христова, трябва ми за здравословен проблем. Благодаря предварително.

# 366
  • Мнения: 93
Привет,някой може ли да ми препоръча гадателка в Плевен?

# 367
  • Мнения: 3
Дания Начкова, потърси я в фейсбук


# 368
  • Мнения: 36 487
Интересна тема - майка ми също търси добра гадателка в района на Плевен, мислех да й препоръчам жената, но като погледнах в гугъл, пише, че е екстрасенс, а не врачка. А тя се интересува от това да й предсказват бъдещето, а не да я "лекуват".

# 369
  • Мнения: 21
Здравейте!

Изчетох почти всички теми. Установих, че при всеки явно е различно. А и явно бъдещето е нещо, което подлежи на някаква промяна. Както и да е. Прочетох в една от темите, че Хайрие от Боян Ботево помага при алкохолизъм и вижда бъдещето. Та питането ми е ако някой е ходил за справяне с алкохола, трябва ли нещо да се купува предварително и изобщо какво се прави. В семейството ми има човек с този проблем и вече е нетърпимо. Има ли такива , на които казаното от нея се е случило или не се е.Изобщо малко по-прясна информация за нея.

# 370
  • София
  • Мнения: 13
Аз мислех да ходя при нея, но все не успявам да стигна до там...

# 371
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте!

Скрит текст:
Изчетох почти всички теми. Установих, че при всеки явно е различно. А и явно бъдещето е нещо, което подлежи на някаква промяна. Както и да е
. Прочетох в една от темите, че Хайрие от Боян Ботево помага при алкохолизъм и вижда бъдещето. Та питането ми е ако някой е ходил за справяне с алкохола, трябва ли нещо да се купува предварително и изобщо какво се прави
Скрит текст:
. В семейството ми има човек с този проблем и вече е нетърпимо. Има ли такива , на които казаното от нея се е случило или не се е.Изобщо малко по-прясна информация за нея.
Спомням си относително добре какво е писано за Хайре.
Да помага при алкохолизъм, еее, не. Laughing hahaha Освен ако не сте заинтересована страна.
 За искане, искаше захар и не знам си още какво, което можеше да се купи не  далеч.
За виждане в бъдещето, още по-малко можете да прочетете. Laughing
При нея е -100%. Peace

# 372
  • Мнения: 93
Благодаря Ви.То по скоро ми трябва някой който разваля магии.Знам,че има много шарлатани и ме е страх да не попадна на някоя такава.Ако някой може да сподели ще съм изключително благодарен.Може където и да е в България,важното е да не са шарлатани.

Последна редакция: ср, 24 яну 2018, 15:25 от pepsito37

# 373
  • Мнения: 9
Може ли някой да ми даде координати на Яким от Русе ? - точен адрес , телефон или други координати за контакт.

# 374
  • Мнения: 2
Здравейте мили дами..Четох ви до някъде,може би повече от 15 теми..Какво мислите за Латина,какви са ви отзивите?Извинявам се,ако се повтарям..В понеделник ще ходя при нея пак..Ходила съм по-миналата година на 97 % всичко позна!

Общи условия

Активация на акаунт