Парфюмни размисли и страсти - 214

  • 171 517
  • 766
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 902
Чесита Коледа и от мен ароматни момичета и момчета! Здраве, обич и много, много красиви ароматни мигове!!!
Аз днес съм полята с дядо Jil Sander No. 4 https://www.fragrantica.ru/perfume/Jil-Sander/Jil-Sander-No-4-1745.html
Бях забравила какъв красавец ми е той.

# 391
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз заложих на Мон Герлен по празниците, много ми е уютно с него Heart Eyes

# 392
  • Мнения: 31 370
Весела Коледа! Бъдете живи и здрави!
Вчера бях с L'Instant, днес с Нероли Портофино форте, а сега ще сложа новия ми Black Phantom by Kilian.

# 393
  • София
  • Мнения: 2 512
Днес много ми е уютно и вълшебно с
  Heart Eyes

# 394
  • в голямото село
  • Мнения: 500
Честита Коледа парфюмни момичета и момчета. Бъдете благословени.
У нас от всякъде ухае на Задиг  и Волтер - коледния подарък на тийнейджърката. За това аз го карам без парфюм,нека тя се радва. За по- късно вечерта смятам да заложа на Орхидеята на Том Форд.

# 395
  • Франция
  • Мнения: 898
Весела Коледа, уханни дами и господа Simple Smile
Нека добрият старец да ви донесе светлина и любов, а пък и ако нещо ароматно остави под елхата, да си го носите със здраве!
Парфюмът ми за празничния ден:
Скрит текст:

# 396
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Весела Коледа, парфюмни! Да сте живи и здрави вие и семействата ви, да ви е хубаво, щастливо и уханно!
Честит имен ден и на всички, които празнуват днес, да ни е славно името!
Слагам Tenue de soiree на Гутал и отивам да празнувам Sunglasses
Желая много щастие на всички, да ни е топло и уютно в темата и нека не забравяме, че е такава, каквато ние си я направим Heart

# 397
  • Филибето
  • Мнения: 1 044
Честита Коледа! Много здраве и късмет.  Wine Glass

Парфюм за празниците -
Скрит текст:

# 398
  • София
  • Мнения: 2 512
Честита Коледа! Много здраве и късмет.  Wine Glass

Парфюм за празниците -
Скрит текст:
Честитаааа! Колко вкусна снимка  Crazy

# 399
  • Мнения: 603
WaltherP99, за Armani Code Profumo ли става въпрос?
Аз днес го тествах, обмислям го за подарък на мъжа ми, който харесваше някогa първия Код, обаче те така или иначе нямат нищо общо.
Още не съм решила дали ще е той, защото хем ми харесва, хем ми намирисва на One Million PR и много се чудя.
Ама пък има нещо топло и притегателно в него... Освен аз да си го нося после.Laughing

Много хубав парфюм, мъжът ми харесва "ориенталци" и този му е сред любимите. А аз редовно се пръскам с Roberto Cavalli Uomo Laughing

# 400
  • София
  • Мнения: 5 572
Честита Коледа, парфюмни! Да сте живи и здрави, и да продължават да ви радват ароматите!
Аз днес съм с Balenciaga B.! Има нещо в парфюмите на тази марка, което е много мое!

# 401
  • Мнения: 47


Накой пробвал ли е това? Доста реклама в ФБ му направиха и има ли нещо общо с
https://www.fragrantica.com/perfume/Mugler/A-Men-Pure-Malt-Creation-19419.html ,защото от това което съм чел за него като нотки само това ми съвпада...?

# 402
  • Мнения: 31 370
Аз се колебая дали да го пробвам. Големи претенции на ниска цена, интересно.

# 403
  • Мнения: 47
Аз се колебая дали да го пробвам. Големи претенции на ниска цена, интересно.
Нали знаеш че пича е яко паралия и не иска да изкарва пари от това а по-скоро нещо, като пиар или реклама  си прави

# 404
  • Мнения: 979
Аз се колебая дали да го пробвам. Големи претенции на ниска цена, интересно.
Нали знаеш че пича е яко паралия и не иска да изкарва пари от това а по-скоро нещо, като пиар или реклама  си прави
Страхотен задник имаш, пу, пу, ппепел ми. Къде може да се тества. Парфюмът, не задника  Joy

Общи условия

Активация на акаунт