Сполучливи имитации на маркови парфюми - 21

  • 161 540
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 789
Да и аз бих се радвала много на описание,не познавам дори оригинала. Grinning

# 61
  • Мнения: 1 361
За коя "Аура" става въпрос?! newsm78

# 62
# 63
  • Мнения: 1 361
Благодаря ти, МаджикHug

# 64
  • София
  • Мнения: 1 549
Момичета, парфюмите на Евтерпа имитационни ли са ? Една приятелка си е купила някакъв за проба и уж е доволна Thinking

# 65
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
Момичета, парфюмите на Евтерпа имитационни ли са ? Една приятелка си е купила някакъв за проба и уж е доволна Thinking

Мисля, че не. Къртят от трайност обаче. Веднъж си бях купувала един за проба, бутилката наподобяваше розова чанта. Е, аромата беше страхотен и го усещах цял ден. После повторих с червена бутилка, но ми беше един такъв сапунен аромата и не повторих повече

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ами какво да Ви кажа за Аура,нетипичен и странен,но хубав парфюм за мен,не напомнящ ми на никой друг.Изненадващо ми хареса,приятелка си купи оригинала,версията на Заг започва от средата на парфюма,орязано е като всеки път началото,което аз определям като "горчиво" и зелено.Определено ванилията е най-силно осезаема при мен заедно с портокаловия цвят,усеща се и нещо дървесно,някак топъл и плътен аромат го намирам аз.Упойващ и успокояващ,студените месеци са неговото време,а трайността му е убиец.Със сигурност ще се забелязва от околните. Няма нищо общо според мен с Елиън и Ейнджъл.Да допълня за Габриел на Заг,нищо общо с оригинала няма.Напомня ми парфюмите на К.Клайн,и по-точно на Еternity,нежен и женствен е,доближаващ се доста до аромата на крем Нивеа поне на моята кожа.Да видим Рефан как ще го направят и дано е близък поне техния до оригинала.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Ами какво да Ви кажа за Аура,нетипичен и странен,но хубав парфюм за мен,не напомнящ ми на никой друг.Изненадващо ми хареса,приятелка си купи оригинала,версията на Заг започва от средата на парфюма,орязано е като всеки път началото,което аз определям като "горчиво" и зелено.Определено ванилията е най-силно осезаема при мен заедно с портокаловия цвят,усеща се и нещо дървесно,някак топъл и плътен аромат го намирам аз.Упойващ и успокояващ,студените месеци са неговото време,а трайността му е убиец.Със сигурност ще се забелязва от околните. Няма нищо общо според мен с Елиън и Ейнджъл.Да допълня за Габриел на Заг,нищо общо с оригинала няма.Напомня ми парфюмите на К.Клайн,и по-точно на Еternity,нежен и женствен е,доближаващ се доста до аромата на крем Нивеа поне на моята кожа.Да видим Рефан как ще го направят и дано е близък поне техния до оригинала.
беше ми любим... Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 654
Ами какво да Ви кажа за Аура,нетипичен и странен,но хубав парфюм за мен,не напомнящ ми на никой друг.Изненадващо ми хареса,приятелка си купи оригинала,версията на Заг започва от средата на парфюма,орязано е като всеки път началото,което аз определям като "горчиво" и зелено.Определено ванилията е най-силно осезаема при мен заедно с портокаловия цвят,усеща се и нещо дървесно,някак топъл и плътен аромат го намирам аз.Упойващ и успокояващ,студените месеци са неговото време,а трайността му е убиец.Със сигурност ще се забелязва от околните. Няма нищо общо според мен с Елиън и Ейнджъл.Да допълня за Габриел на Заг,нищо общо с оригинала няма.Напомня ми парфюмите на К.Клайн,и по-точно на Еternity,нежен и женствен е,доближаващ се доста до аромата на крем Нивеа поне на моята кожа.Да видим Рефан как ще го направят и дано е близък поне техния до оригинала.

Кристалче, в Стара Загора се опитах да ги тествам и аз. Габриел определено ми напомня на миещо средство, ти си определила на кое.Чудих се как да го определя, но определено ароматът ми ухае на нещо, с което съм се измила в банята. Аурата вече съм я набелязала, учудващо фин аромат за стила на Мюглер. Скандал ми хареса, но не познавам оригинала. Утре ще си отлея от двата и че вида как ще ги разнося.

# 69
  • Мнения: 1 309
Eclat d'arpege summer има ли имитация?

# 70
  • Мнения: 523
Мъжкият Dior Sauvage на рефан е уникален! Вчера вечерта си пръснах на ръката и още го усещам.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 446
Няма имитация, Rainbow Dust.

# 72
  • Мнения: 2 821
Мъжкият Dior Sauvage на рефан е уникален! Вчера вечерта си пръснах на ръката и още го усещам.

+1:laughing:

# 73
  • Мнения: 1 309
Благодаря, magicjo, и жалко, че няма....

# 74
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Какво става с новите аромати от Рефан ...дойдоха ли вече...изпробвахте ли ги?

Общи условия

Активация на акаунт