Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 2 (20.11-26.11)

  • 112 209
  • 1 938
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 082
Гала го е обърнала на Съдебен спор. 😂😂😂 Тая Рудолф съм я запомнила все с някакви апартаментни драми. 😂 Пълно куку руку.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 10:26 от ARIA*

# 31
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Тази Рудолф не съм я чувала, с какво се занимава/известна?
Да кажете Сашето какво ще готви😂аз останах с впечатлението, че тя обича да "опитва", а не да готви😂😂ех Сачеее....
А Луда защо са й позволили да вкара тоя катун с кашони? Мноого е грозно да разхвърляш боклуци и кашони навсякъде и зрителите да гледат тая клошарска стая. Язък за апартамента, Марги и Сашка го поддържаха сравнително добре, не искам да си представя как е сега😨...какво носи вътре, давали ли са я да ги разопакова?????

# 32
  • Мнения: X
Мъжа на Гала е ужасен,да си го беше оставила вкъщи Simple Smile Дебора какво точно правеше с оня неизвестен рапър?Търкаше му дръжката,или... Grinning

# 33
  • Мнения: 979
Реших, че съм сбъркала темата, уж я почистиха.
Мисля,че Луна и Нордел няма да излязат. На Кирцата се пада тази чест. Още като влизаше си помислих, че го вкарват като пълнеж.

# 34
  • Мнения: 486
Добър ден на всички и благодаря за темата. Пожелавам си по-малко спам в тази тема, че предишната беше ужас. Минахме от снимки на изминали конкурси за Мис и Мисис, до нищо общо с темата празни приказки и накрая за капак и тенис малко се коментира.
Боже, боже.. или както казваше спуканият регенерат оле олееееее...

# 35
  • Мнения: 9 865
Сашка-кулинарката ще прави пържени филии с кимион при Гала.
Като я обявиха в началото си викам, Сашето възроди кариерата, ще пуска някоя нова чалга, пък тя филийки милата ще прави.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 10:51 от Бона

# 36
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Сашето я дадоха първо в една пекарна да     
 ди избира хляб за филийките. Хлебче-душичка. Така каза. Наистина е за подобни реклами.

# 37
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Сашка-кулинарката ще прави пържени филии с кимион при Гала.
Като я обива в началото си викам, Сашето възроди кариерата, ще пуска някоя нова чалга, пък тя филийки милата ще прави.
JoyJoyJoy
Сашка е велика просто, филийки с кимион😎
Не участва ли в някоя реклама вече.....как така не са я офертирали Joy

# 38
  • Мнения: 3 495
Дано се справи Сашка, много е трудна задачата ѝ. Притеснявам се дали ще ѝ стигне времето - пържените филийки са много сложни за приготвяне и отнемат много време, особено пък ако са с кимион. Трябваше да си избере нещо по-лесно - например попара със сирене и чай. Или филия, намазана с масло. Но аз вярвам в нея, ще успее!
Скрит текст:
Simple Smile

# 39
  • Мнения: 9 571
Сашка ще готви ли? hahaha

# 40
  • Мнения: 47 983
Аз вярвам, че е изяла топлия хляб, докато стигне до студиото. Дано Гала е намерила някое крайче сух хлебец, да го пръжнат. То и бездруго става по-добре със сух хляб, а и в крайна сметка Сашка ще си го хапне каквото и да стане на вкус.
Единственото кофти в цялата работа е, че съм на работа, а ми се доядоха филии.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 114
Единственото кофти в цялата работа е, че съм на работа, а ми се доядоха филии.

JoyJoy И на мен, но без кимион, че го мразя.

# 42
  • Мнения: 158
Рапърът предлагал 10 бона..
Лудата се предлагаше за съпруга на ББ/неотразимия/. Сега е време да скочи на самият Биг Брадър. Обаче предполагам, че той ще си измие ръцете и ще я пробута на ..Фънки. Той подскача от радост, като образува леко земЛетресение от 3.5 по Рихтер и пристава на булката. Динчо става шаферка; Коцко с  Демора-лизаторката и Дее тихо припяват отстрани. Всички излизат тържествено а навън ги посреща самият ШЕФ с хляб и сол,  плачейки от умиление. После Захажаева ги води на меден месец в Сибир. ''Работата тръгва'' както вика Динчо. Ама накъде аджеба ?
Трябваше Бомбашка и Лудата да са заедно. Подбора малко куца - много са различни персонажите.

# 43
  • Мнения: 9 865
Джино предлага пари, рапърът нищо не предлага май.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Редакторката говори все едно на бебенце, с приповдигнат, импозантен глас и умалителни думиЧКИ.

Общи условия

Активация на акаунт