Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 038
  • 843
  •   1
Отговори
# 675
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Станко пък умрЕ от любопитство за тайната на Марина.
Даже исках тя да му каже, просто си представях реакцията му.
И аз исках да му каже, ама не искА Марина, да го чопли любопитство. 😂 А и двамата успяха да ме разсмеят и с пишката и топките. 😂

# 676
  • Мнения: 968
Майката на Елена може да е младолика, но виждам от къде е наследено неуважението към възрастните. Казаното с ехиден тон " жена в критическата" и последвалия смях ...... не съм възпитана така, майка ми никога не би се изразила така за друга жена.  Но Елена ще се върне ( игрите са за нея, бързи) , а Дарина дано спокойно влезе  в нормалния си път.
Нито ми е жал за нея, нито я упреквам , жената си има възпитание и принципи и постъпва според тях. Валерия и каза, че няма подход към останалите и беше права. Не може на футболист, тарикатче опитвало всичко извън закона, трудно говореща кифла и прилепваща се към силните за да оцелее чеченка да казваш : " никой не иска да ми изслуша аргументите". Ако беше забравила възпитанието си и се развика :"Довчера ви прах, а не искате едно дърво да ми донесете" или " Я не ми давай акъл,  как да работя , като мия съдовете никакви ви няма...' щеше да е друго, нали?
Ето нагледен житейски урок - когато си сред простаци, се дръж като тях, иначе ще те смажат. Mask

# 677
  • Мнения: 824
Обаче заподозрях, че разкриването на Марина, точно в това реалити, точно така да съобщи на всички и да започне ново начало е за трупане на точки.
Пред кого? Пред зрителите или близките?
Пред зрителите. Явно да имаш кауза в риалити носи бонус точки. Ето тя има едно минало, но вече е преосмислила нещата и чисти имидж и образ пред широката аудиториа, в същото време се държи кротко, тихо, работливо, само за кратко забравя да си сложи сутиен, защото я стяга.
Не я нападам, според моите представи тя няма нужда да се оправдава или извинява пред никого, дължи откровен разговор със порасналите си  синове, а не да ги остави да разберат по този начин, инфантилно е, такава ми е и Марина-инфантилна, въпреки годините й.

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 23:31 от нианта

# 678
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ее, Тари, майката на Елена го каза с разбиране това за критическата, дори го каза - "разбирам я" .. Аз не го приех като подигравка, нали са на сходна възраст. Simple Smile
При все, че според мен Дарина си е такава по принцип, не ѝ е виновна критическата. Simple Smile Познавам жени на тази възраст, ами нормални хора са си. Simple Smile
А за Марина, за работата ѝ като танцьорка на еротични танци, мисля, че синовете ѝ са знаели, не вярвам да са научили сега. Просто опосумите си търсят зрелища, мислят, че мнооого ще впечатлят някого с това, пффф. Това е жестокост от тяхна страна, но и тя не беше длъжна да отговаря, разбира се. Всеки може да види информацията в мрежата, не беше необходимо да разпитват Марина за това, унизително беше.

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 23:37 от Ензим

# 679
  • Мнения: 824
А за Марина, за работата ѝ като танцьорка на еротични танци, мисля, че синовете ѝ са знаели, не вярвам да са научили сега. Просто опосумите си търсят зрелища, мислят, че мнооого ще впечатлят някого с това, пффф. Това е жестокост от тяхна страна, но и тя не беше длъжна да отговаря, разбира се.
Не знам защо имам натрапчивото усещане, че е решила сама да разкрие това, мисля го каза няколко пъти, но може и да бъркам. Иначе опосумите я поставиха в обяснителен режим, но аз и не се съмнявам, че някой продуцент би пропуснал да сътвори рейтинг от такава ситуация.
В тази връзка - продуцентите са като ротативки, връткат, връткат и хоп наредят Flowers Strawberry  Flowers Strawberry  Flowers Strawberry

# 680
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Абе, връткат, връткат и нареждат, ама аз съм сърдита, че не разбрахме кой е подготвял Ленчето за фермата.  Crossing Arms Видяхме,че с Веско се познават, ама пак не стана ясно дали той я е подготвял.  Crossing Arms Шегувам се, разбира се, не ме вълнува толкова. 😂
А Маринка може да си прави реклама, а?  Joy Да се надява на оферти за танци и снимки?  Joy
Аз съм почти сигурна, че "разпитът" , на който я подложи Андрей, не я е наранил прекалено, защото човек, работил в онази индустрия, трябва да е доста разкрепостен и да не му пука много от едно или друго.

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 23:55 от Ензим

# 681
  • Мнения: 968
Ензим , аз го приех като изхилване, а "разбирам я"  не беше с разбираща интонация . 
Каузата на Дарина , палавата младост на Марина, бащата клошар на Елена , македонското девойче.... почвам да си мисля, че за това са ги набутали във фермата , да дадът храна за 2-3 серии докато почнат истинските скандали. Но самите участници са ги  разказали, никой не им ги е теглил на сила.
А видяхте ли какво стана - Алек отвя всички със сълзите си , изми ги като пролетен дъжд  Smile

# 682
  • Мнения: 337
Ензим , аз го приех като изхилване, а "разбирам я"  не беше с разбираща интонация . 
Каузата на Дарина , палавата младост на Марина, бащата клошар на Елена , македонското девойче.... почвам да си мисля, че за това са ги набутали във фермата , да дадът храна за 2-3 серии докато почнат истинските скандали. Но самите участници са ги  разказали, никой не им ги е теглил на сила.
Ами то това е и един от основните проблеми, а именно че не избират хората заради това, което са, а заради техните истории и лични драми.

# 683
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ама то е пределно ясно, че заради историите им ги набутват в предаването. Рейтинг гонят опосумови, нищо чудно не виждам в това да подбират участници с интересни (според тях) истории. От някои започва да ми нагарча понякога, ама какво да правя... Confused

# 684
  • Мнения: 4 690
Нормално да търсят рейтинг, то и аз сигурно не бих гледала 20 като Райно например как работят по цял ден, трябва и накое скандалче, интрига, солта и пиперът са 😁 обаче....ги искам на по-високо ниво, интелектуално 😊 и против любовна история не съм, ама да не е между такива пъпеши като нашите. Отишъл Мустафа да се сбогума с тях, пък не се помръднаха малко, поне някакво уважение към човека да проявят, тя се разкрачила и той впит като кърлеж. Грозно беше. Иначе и както вие сте отбелязали хареса ми вчера как Валерия защити приятелството си с Виолета. Да, случват се спорове с приятели, близки, но дори и тогава връзката е твърде силна, за да си позволиш обидни думи. Браво, че прояви характер.
Много се смях с шегите ви за Алек, а на старозагорци честит нов съгражданин и да ви върви по вода 😂

# 685
  • Мнения: 1 485
Наскоро научих нещо, което ме пУтресе мен лично. Един познат театрален актьор кандидатствал за Сървайвър. Казали му, че ще го вземат, ако се съгласи да играе гей. Забележете, ДА ИГРАЕ! На въпроса му защо не си намерят истински гей, отговорът бил, че истинският може да не е достатъчно убедителен като такъв. Трудно ми е да повярвам, но май ролите се раздават предварително. Едно време излизах с един от екипа на Биг Брадър, в смисъл, приятелчета си бяхме. Веднъж го запознах с една моя приятелка, от тия с корекциите Simple Smile и той ѝ каза, че може да я уреди за следващия ББ, ако се съгласи да играе скандална личност. Мисля, че по-скоро се опитваше да отбележи, но идеята е, че отново имам доказателство, че ролите в риалититата предварително се разпределят. Аз много не ги гледам, защото не обичам тая "мижи да те лажем" политика, но от време на време залитвам по някое Simple Smile

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Добре де,аз друго да питам за амулета:всеки от гостите си оставя гласа в сандъче и ако всеки е гласувал за различен човек,ко праим тогава  newsm78

MegaMeg,чак до такава степен ли са трагични нещата, ужас  Shocked

# 687
  • Мнения: 35 113
Добре де,аз друго да питам за амулета:всеки от гостите си оставя гласа в сандъче и ако всеки е гласувал за различен човек,ко праим тогава  newsm78
Това се питах и аз. Ама сигурно са им казали предварително да има едно съвпадение поне

# 688
  • София
  • Мнения: 4 192
В промото не се виждаше последната игра с бъчвите. Дали черната нинджа няма да я ушие по-рано, защото не вярвам Елена да може да вземе Алманаха  Thinking

# 689
  • Мнения: 14 830
В промото не се виждаше последната игра с бъчвите. Дали черната нинджа няма да я ушие по-рано, защото не вярвам Елена да може да вземе Алманаха  Thinking
И миналата седмица на дуела между Гинчев и Алек в промото нямаше кадри от последната игра, но си я играха и даже тя реши крайния резултат.

Общи условия

Активация на акаунт