Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 042
  • 843
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 821
Майката на Елена добре изглежда. Елена е на 30, майка й  трябва да е на 50+. То и Елена си е хубавица.

# 661
  • София
  • Мнения: 2 659
Ее да, има бръчки жената, ама то и мои наборки имат толкова понякога. Елена е на 30, та майка й е над 50 вероятно.

# 662
  • Мнения: 5 702
Аз не разбрах защо Гечо подари на Мустафа иконата. Малко конфузна ситуация!

# 663
  • ново
  • Мнения: 5 964
Не съм фенка на Дарина, но ми стана мъчно за нея. Тя влязла с кауза, заради детето си, а то като че ли не е съпричастно с каузата. Това ме навежда на мисълта, че може би в неин стил е взела решението без да го съгласува със семейството си и това е ответната реакция.

Ако не се лъжа Елена разказваше, че майка и е била на 18 г., когато я е родила.

Поведението на "влюбените" и мен ме отврати, дори мъжът ми го изкоментира, макар че гледа от немай къде заради мен.

В неделя определено ще бъда по средата при И&А. Колкото и да се насилвам, в нито една посока не мога да тръгна.

# 664
  • Мнения: 5 702
Не съм фенка на Дарина, но ми стана мъчно за нея. Тя влязла с кауза, заради детето си, а то като че ли не е съпричастно с каузата. Това ме навежда на мисълта, че може би в неин стил е взела решението без да го съгласува със семейството си и това е ответната реакция.

Ако не се лъжа Елена разказваше, че майка и е била на 18 г., когато я е родила.

На Елена баща и ли беше клошар?

# 665
  • София
  • Мнения: 2 659
Да.

# 666
  • Мнения: 337
Само да попитам-в телевизионен реалити формат ли е мястото на подобна кауза и какво постигна с всичко това ? И твърде много ми дойде повтарянето че била сама и че през целият живот и е било трудно...Прекалено много търси съжаление.Нещо, което прави от ден първи.

# 667
  • Мнения: 14 830
Не знам дали риалити формат е подходящ за каузата на Дарина, но след тази вечер се замислих- тя хубаво Дарина излиза с каузата си, но дали детето и е било съгласно да развява историята му и проблемите му пред цяла България.
Или Дара еднолично е решила че ще го направи

# 668
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Майката на Елена е симпатяга, но още по-симпатично ми е кучето Laughing , много обичам лабрадори. Heart Eyes Добре изглежда майка ѝ, нормално за годините си, които не са и много. Веднага след майката показаха Дарина в близък план и забелязах, че дори лицето на Дарето има по-малко бръчки, но е друг тип самата Дарина и изглежда по-възрастна някак, не знам точно защо.
Джоли, има нещо такова и според мен...

# 669
  • Мнения: 1 485
Да де, ама все пак, семейство са, не им ли е жал, трети път отказват. Колкото и да е, нали ще се върне при тях Дарина, не им ли е неудобно малко.
Най-вероятно детето на Дарина не е било съгласно да се афишира проблемът/казусът му, може би се чувства неудобно, може би тя, както винаги, и това преувеличава и въпросното момче не е съгласно с майка си изобщо, а баща му го подкрепя. Друго обяснение не мога да си дам.
Аз съм от неголям град, тук имаше два-три такива случая докато растях и мога да ви кажа, че съвсем нормално си ги приемахме тези "хибридчета" Simple Smile, никой не ги е бил или тормозил за това, а хората са доста ограничени в по-малките населени места. Тя какво го изкара, сякаш целият свят на нейното дете е скочил.

# 670
  • ново
  • Мнения: 5 964
djoleva, същите въпроси си задавам и аз. По всичко личи, момчето не търси медийна изява, иначе поне един път щеше да дойде. Дори писмото на Дарина беше от големия и син.

# 671
  • Мнения: 1 600
Как така бащата на Елена е клошар, поради каква причина? А това,че наистина за трети път никой не идва при Дарина е доста кофти, предполагам не са били съгласни за участието й във формата.

# 672
  • Мнения: 824
Във визитката на Дарина има много кадри с детето й, което видимо е наясно със ситуацията. Изключвам възможността, то да не знае.
Наистина дотегна с трагичния си образ на самотен воин.

Обаче заподозрях, че разкриването на Марина, точно в това реалити, точно така да съобщи на всички и да започне ново начало е за трупане на точки.

# 673
  • ново
  • Мнения: 5 964
Обаче заподозрях, че разкриването на Марина, точно в това реалити, точно така да съобщи на всички и да започне ново начало е за трупане на точки.
Пред кого? Пред зрителите или близките?

# 674
  • Мнения: 14 830
Станко пък умрЕ от любопитство за тайната на Марина.
Даже исках тя да му каже, просто си представях реакцията му.

Общи условия

Активация на акаунт