Новата мис България

  • 88 079
  • 907
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 991
На фотошопнатата снимка ми харесва, на долната от ревюто - не. Прелива. Ако беше просто по-едра, щеше да е ок.

Прелива, или ластика я стяга?. Аз съм далече под тези килограми и пак като сложа стегнат ластик е с този ефект. Ако всички цоцоланки изглеждаха като нея, щях браво да кажа.

Гледах интевюто на Жени и Антония по Нова за новата миска. Антония каза, че това било един вид реклама, и че нищо че и тя била толкова плюта, то била запомнена, а много след нея не сме им знаели имената дори. Ами истина си е. Нямало да ходи на МИсс свят, защото вече всеки си плавел конкурси, които са частни и Мисс  Вселена е минал конкурс, дори преди да започне този. Че в бранша отдавна били разрешени пластиките, а Жени препоръча на девойката да си оперира носа.

# 271
  • Мнения: 574
Дебела жена по бельо ме кара да получавам позиви за...зелено повръщащо човече. Особено тази на снимката.
Такива жени ги възприемам само облечени, и само да не съм им мъж.
Снимките на хърбалетките също не са ок, търси се нещо като моделите на Виктория Сикрет.
Вярно е, че повечето клиентки на дизайнерите не са с идеални фигури, но едно е да видят как стои роклята (примерно) на модел с идеални мерки, друго е някой хипопотам да се разхожда по подиума.
В първия случай, от възхита по красотата на модела и перфектното му тяло могат да се заблудят, че ако си купят тази рокля, и те ще изглеждат така.
Не сте ли забелязали как хората примират по разни дрехи в интернет, поръчват на сляпо, а в действителност на тях им стои ужасно. Нооо това си е вид маркетинг и явно доста успешен.

# 272
  • Мнения: X
Много хора пък харесват пищни жени, а тези които са като показания модел, се припознават и си казват - щом тя е красива и е на подиума и значи и аз съм. По принцип съм за всякакъв размер модели, стига външният им вид да е здравословен. Повечето килограми често са в следствие на неправилно хранене, точно както и малкото. Ето това вече не е хубаво и не трябва да се прокламира!

# 273
  • Мнения: X
Хърбалетката е екстремно кльощава, може би анорексичка, но другата си е направо дебелана.

# 274
  • Мнения: 22 436
Аз пък съм ок с това, че се появиха и пълни модели, които да показват дрехи, та дори и бельо.
Всички хора ходят облечени и си купуват дрехи. Не е нужно да се разхождат само анорексички и слаби модели по подиумите.

# 275
  • Мнения: X
А, и аз съм ОК, даже изобщо не ме засягат нито дебелите, нито анорексичните модели.

# 276
  • Мнения: 24 467
В нормата всъщност могат да влязат доста дами. И по-слаби, и по-пълни. Аз съм за това, да участват в ревюта всички, които са в здравословните стандарти. Има си определени такива и то с ясни критерии, като съотношение височина/тегло. И границите са достатъчно толерантни за различни визии.
Всичко в плюс и в минус от тях е по-добре да не се рекламира, обаче. Нека си ходи по улиците, да е живо и здраво, но не бива да се превръща в моден идеал.

# 277
  • Мнения: 574
Много хора пък харесват пищни жени, а тези които са като показания модел, се припознават и си казват - щом тя е красива и е на подиума и значи и аз съм. По принцип съм за всякакъв размер модели, стига външният им вид да е здравословен. Повечето килограми често са в следствие на неправилно хранене, точно както и малкото. Ето това вече не е хубаво и не трябва да се прокламира!
Да си ги харесват, тяхно право е, но моля да не се разхождат по подиумите и да представляват еталон за красота.
Ако някой се успокоява с такива модели на подражание, никога няма да се преборим със затлъстяването.
Ренесанса отдавна не е на мода.
А колкото до анорексията, знаете, че това е психично заболяване и то не може току-така да се излекува. Не е като да не ходиш нощем да изяждаш хладилника.
На много слабите манекенки, според мен проблемът им е в начина на живот. Наркотици, работа, без сън, изтощение, снимки, пак наркотици, нямат изобщо кога да ядат. Когато попаднат в този порочен кръг от 15-16 годишни, резултатът е такъв.

# 278
  • Мнения: 36 489
https://www.vesti.bg/lyubopitno/shoubiznes/mis-v-bylgariia-kakvo … -koronite-6076391
Лол на коментара за Антония Петрова. Всъщност, според мен тя ритна, макар и леко - каза, че също не я харесва особено.
А защо това, че г-жа Майзер е удушила мъжа си, да е лична трагедия?...Странни хора са това журналистите.

# 279
  • Мнения: 9 991
Много хора пък харесват пищни жени, а тези които са като показания модел, се припознават и си казват - щом тя е красива и е на подиума и значи и аз съм. По принцип съм за всякакъв размер модели, стига външният им вид да е здравословен. Повечето килограми често са в следствие на неправилно хранене, точно както и малкото. Ето това вече не е хубаво и не трябва да се прокламира!
Да си ги харесват, тяхно право е, но моля да не се разхождат по подиумите и да представляват еталон за красота.
Ако някой се успокоява с такива модели на подражание, никога няма да се преборим със затлъстяването.
Ренесанса отдавна не е на мода.
А колкото до анорексията, знаете, че това е психично заболяване и то не може току-така да се излекува. Не е като да не ходиш нощем да изяждаш хладилника.
На много слабите манекенки, според мен проблемът им е в начина на живот. Наркотици, работа, без сън, изтощение, снимки, пак наркотици, нямат изобщо кога да ядат. Когато попаднат в този порочен кръг от 15-16 годишни, резултатът е такъв.

Как може да разсъждаваш толкова елементарно. Единственият сигурен начин да напълнееш е да имаш кльощав модел на подражание и да пазиш строга диета. Психично заболяване е анорексията и е психично заболяване пристрастеността към пластичната хирургия и така модерните, не естетични, естетични интервенции. Аз пък не разбирам, защо всичко трябва да е по калъп и да изпадам в депресия, че не съм 180 висока и 59 килограма. Така или иначе, никой не е вечно млад. Света е красив, защото е шарен. А проблема с наднорменото тегло е не защото някой харесва и пълнички, а заради застоял начин на живот и изкуствени храни, следствие модерния начин на живот, далече от природата.

# 280
  • Мнения: 9 662
А защо това, че г-жа Майзер е удушила мъжа си, да е лична трагедия?...
Представяш ли си да беше станало обратно? Щеше да е национален празник...

# 281
  • Мнения: X
Кой те кара да изпадаш в депресия и защо моделите по подиумите да са модели за подражание? Всъщност същото искам да питам и Omnia относно пълничките моделки. Защо да не се разхождат по подиумите, като е пълно с пълни жени в реалния живот, които носят дрехи, като всички останали? И как точно налагат еталон за красота?

# 282
  • Мнения: 24 467
Цитат
Аз пък не разбирам, защо всичко трябва да е по калъп и да изпадам в депресия, че не съм 180 висока и 59 килограма.
Как ще изпадаш в депресия за това, че теглото ти е нездравословно? Това съотношение е с индекс "ниско тегло", сиреч не е в здравната норма:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1% … D0%B0%D1%81%D0%B0
http://www.calculator.bg/1/index_telesna_masa.html
http://www.medicine.bg/
При 65 кг за тази височина според индекса за телесна маса, теглото е "нормално". И то е нормално за такава височина от 62 до 77 кг. Виж какъв широк диапазон от нормално е налице.
Хубаво нещо са стандартите, здравословните, не абнормните, които някой се опитва да налага.

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 14:24 от Judy

# 283
  • Мнения: X
Това със стандартите в сантиметри и килокрами е смешна работа. Аз например винаги изглеждам много по-лека, отколкото съм. Колежка, която тежи колкото мен носи два номера по-големи дрехи от моите. Моите дънки са малки на дъщеря ми, а тя е с четири килограма по-лека при същата височина.

# 284
  • Мнения: 574
Значи, аз дебели сомалийци не съм виждала, та какво показва това? Че повечето дебели хора прекаляват с храната, а не с диетите. Не вярвам на такива песни любовни, като : аз пазих диета, ама колкото повече гладувам, толкова повече пълнея. Няма такъв филм.
Пълнее се, защото стоиш гладен, стоиш, стоиш, в момента, в който не можеш вече да издържаш ( има няма 4-5 часа) се нахвърляш върху всичко де що е храна. Разбира се, пред другите хора не си признаваш, уж си на диета.
Тялото ти създава запаси, за да има за следващия шоков глад, и така. А правилното е здравословни храни, по няколко пъти на ден. Но то трябва да дефинираме и здравословно, защото една моя дебела приятелка неотдавна ми каза, че се хранела здравословно-демек с манджи. Laughing Изпаднах в потрес....
Не познавам дебела жена, която да не яде стабилно манджи, хляб, сладко в огромни количества.
Еми не искам това поведение да се поощрява. Нито пък този начин на живот и хранене.
Имам вкъщи дете, което е склонно към напълняване, от сега се опитвам да създам правилни навици, за да не си блъска главата с диети утре, като стане тийнейджърка и да не се налага да гладува, защото е отпрала страшен задник , паласки и т.н.

Редактирам се относно защо не могат да се разхождат ....
Защото в съвременното общество е наложен вече моделът за подражание и са известни стандартите, които се харесват от 90% от хората. Най-тъпо казано 90-60-90. Притежателките му, като например топмоделите от 90-те са световно признати за най-красиви жени, с най-красиви тела и т.н.  Хората искат да се асоциират с тях, и да подражават на тях, а не на себеподобни. Ако не е спазен стандартът всяка жена ще си каже- Ха, че то и аз съм като тая, отивам да ставам манекенка.
И ще стане малко работата като на Мис Тамара, за която всъщност беше темата първоначално.

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 14:23 от Omnia Vincit Amor

Общи условия

Активация на акаунт